Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «72266000-7»
-
ID: UA-2026-09-01-008227-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги, пов’язані з програмним забезпеченням (Надання інформаційних послуг щодо експлуатації програмного комплексу"ІС-ПРО")
Очікувана вартість4 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-008514-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання інормаційно –консультаційних послуг (перевидача/видача КЕП)
Ім'я:Прицький Валерій МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380503770212 ЄДРПОУ:14034534Очікувана вартість400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-000164-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнформаційно-консультаційні послуги у сфері інформатизації (ДК 021:2015: 72266000-7 Консультаційні послуги, з питань програмного забезпечення)
Ім'я:Олена Іванівна КоращукE-mail: [email protected] Телефон: +380501502092 Веб сайт: ЄДРПОУ:37755220Очікувана вартість500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-006118-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнформаційно-консультаційні послуги в сфері інформатизації, за кодом ДК 021:2015:72266000-7 Консультаційні послуги з питань програмного забезпечення
Очікувана вартість500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-004069-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонсультаційні послуги з питань програмного забезпечення
Очікувана вартість9 360,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-013206-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонсультаційні послуги з підтримки комп'ютерної програми
Очікувана вартість18 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-001294-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з надання права використання примірника та пакетів оновлень (компонент) комп'ютерної програми «М.Е.Dос» з правом використання на відповідний строк
Очікувана вартість2 685,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-003507-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 (CPV) : 72266000-7 Консультаційні послуги з питань програмного забезпечення (Консультаційні послуги з питань програмного забезпечення Helsi)
Очікувана вартість1 920,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-006197-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання консультаційних послуг по передачі інформації з оволодіння навичок необхідних для роботи з програмним забезпеченням програмного продукту "Українські бухгалтерські системи" модуля Торгівля та склад. Налаштування програмного забезпечення програмного продукту "Українські бухгалтерські системи"
модуля Торгівля та склад Очікувана вартість3 240,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-001800-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнформаційно-консультаційні послуги в сфері інформатизації
Очікувана вартість400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-008099-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням, Послуги з консультування у процесі використання комплексного програмного рішення для управління медичними закладами MASTER:Медицина; Послуги з конфігурування програмних продуктів MASTER відповідно до функціональних вимог Замовника
Оголошено17 серп. 14:50
Прийом пропозицій17 серп. 14:50 – 25 серп. 17:00Очікувана вартість619 416,67 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-14-008850-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання консультацій з використання програмного комплексу "ТІС-Зарплата"
Очікувана вартість4 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-004972-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з реєстрації Замовника, як користувача в системі програмного Продукту "АІС "Місцеві бюджети рівня розпорядника бюджетних коштів", та підтримки програмного продукту
Очікувана вартість3 760,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-003893-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з системного супроводу ПЗ "M.E.Doc"
Ім'я:Олександр ПургасовE-mail: [email protected] Телефон: +380674549255 Веб сайт: ЄДРПОУ:23251667Очікувана вартість2 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-004439-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по супроводу програмного забезпечення комп'терної програми та бази даних "Облік медичних кадрів України"
Очікувана вартість2 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-006115-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги із здійснення технічної підтримки програмного продукту «Управління лісовим господарством для України»
Очікувана вартість150 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-007972-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 72266000-7 Консультаційні послуги з питань програмного забезпечення Консультування з питань інформатизації, допомога з генерацією КЕП
Очікувана вартість1 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-000358-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонсультаційні послуги з питань програмного забезпечення
Очікувана вартість1 872,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-013060-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонсультаційні послуги з питань програмного забезпечення – Helsi
Очікувана вартість1 920,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-008789-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнформаційно-консультаційні послуги в сфері інформатизації (ДК 021:2015 72266000-7 Консультаційні послуги з питань програмного забезпечення)
Очікувана вартість300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro