Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «72263000-6»
-
ID: UA-2026-09-01-004646-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги онлайн-сервісу програмного забезпечення "Система електронного документообігу АСКОД"
Очікувана вартість10 752,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-001406-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги інформатизації, технічної підтримки і захисту інформації (згідно коду ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням)
Очікувана вартість7 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-003329-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з впровадження програмного забезпечення (Код зідно ЄЗС ДК 021:2015 72263000-6 Послуги зі впровадження програмного забезпечення)
Очікувана вартість3 570,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-009833-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з впровадження програмного забезпечення
Очікувана вартість5 950,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-011836-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з впровадження програмного продукту"Bussiness automation software for accounting.CORP"
Очікувана вартість3 840,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-010185-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з постачання та впровадження системи електронного документообігу
Оголошено12 серп. 16:29
Прийом пропозицій12 серп. 16:29 – 21 серп. 10:00Очікувана вартість421 775,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-10-002527-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з адміністрування (обслуговування) програмного забезпечення, послуги з реєстрації в системі програмного Продукту "АСІ" місцеві програми рівня розпорядника бюджетних коштів.
Очікувана вартість3 760,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-012224-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛіцензійний доступ до програмного забезпечення "СМАРТ СІМ"
Очікувана вартість99 250,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-008089-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з впровадження програмного забезпечення
Очікувана вартість2 380,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-007514-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з впровадження програмного забезпечення
Очікувана вартість1 190,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-007669-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги, пов’язані з програмним забезпеченням
Очікувана вартість6 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-007434-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиобробка даних та формування кваліфікованого сертифікату відкритого ключа
Очікувана вартість558,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-000900-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з встановлення та налаштування комп’ютерної програми розрахунку та аналізу харчування в закладах освіти «ChefFood», код ДК 021:2015 - 72260000-5 - Послуги, пов'язані з програмним забезпеченням
Очікувана вартість15 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-007722-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиобслуговування програмного забезпечення "Дебет Плюс V12"
Ім'я:Клавдія Василівна МонахE-mail: [email protected] Телефон: +380994530079 Веб сайт: ЄДРПОУ:41800745Очікувана вартість8 320,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-002826-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з постачання та налаштування програмного забезпечення лабораторної інформаційної системи для автоматизації лабораторних процесів в лабораторії
Оголошено8 лип. 10:55
Прийом пропозицій8 лип. 10:55 – 16 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість380 666,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-08-001098-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з впровадження програмного продукту"Bussiness automation software for accounting.CORP"
Очікувана вартість7 560,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-000885-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з впровадження програмного продукту"Bussiness automation software for accounting.CORP"
Очікувана вартість5 160,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-07-002460-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з впровадження програмного забезпечення
Очікувана вартість39 140,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-005981-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з встановлення програмного забезпечення та використання комп'ютерної програми та бази даних "Медична статистика" (код згідно ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" – 72260000-5 - Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням)
Очікувана вартість4 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-004537-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНалаштування програмного забезпечення для управління Аналізатором імуноферментним RT-2100C
Ім'я:Світлана БернацькаE-mail: [email protected] Телефон: +380931030635 Веб сайт: ЄДРПОУ:05506690Очікувана вартість11 004,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro