Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «72262000-9»
-
ID: UA-2026-09-02-002271-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 – 72260000-5 Послуги, пов'язаня з програмним забезпеченням
Очікувана вартість10 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-007495-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (72262000-9 Послуги з розробки програмного забезпечення )
Очікувана вартість1 862,05 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-012574-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямипослуги модернізації інформаційно-комунікаційної системи «Електронний реєстр спортивних організацій»
Ім'я:Меньшикова Ольга ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442896676 ЄДРПОУ:38649881Оголошено13 серп. 18:15
Прийом пропозицій13 серп. 18:15 – 1 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість6 666 666,67 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-07-009251-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з розроблення, впровадження, наповнення та супроводу локальної інформаційно-аналітичної системи централізованого контролю реалізації проєктів
Оголошено7 серп. 15:12
Прийом пропозицій7 серп. 15:12 – 17 серп. 10:00Очікувана вартість4 550 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-07-004362-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з додавання функції двофакторної автентифікації (2FA) для інформаційно-комунікаційної системи
Ім'я:Вакуленко Олена ГригорівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380443300177 Факс:+380443300177ЄДРПОУ:37508051Очікувана вартість49 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-001237-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДоопрацювання автоматизованої банківської системи “БАРС Millennium” - 72262000-9
Ім'я:Леся КолесанE-mail: [email protected] Телефон: +380442540108, +380952813837 Веб сайт: ЄДРПОУ:00032106Очікувана вартість6 025 980,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-002098-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з впровадження програмного забезпечення
Очікувана вартість5 950,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-002868-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (72262000-9 Послуги з розробки програмного забезпечення )
Очікувана вартість1 862,05 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-012333-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з обслуговування програмного забезпечення : супровід і обслуговування автоматизованої системи "Тріола-Зарплата"
Очікувана вартість5 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-011469-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з розробки інтеграційного сервіса для отримання і опрацювання даних з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно
Ім'я:Пухальська Дар’яна АндріанівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442076794 ЄДРПОУ:40538421Оголошено8 лип. 18:35
Прийом пропозицій8 лип. 18:35 – 16 лип. 12:00Очікувана вартість913 333,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-07-010892-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з розроблення, впровадження, наповнення та супроводу локальної інформаційно-аналітичної системи централізованого контролю реалізації проєктів
Оголошено7 лип. 17:52
Прийом пропозицій7 лип. 17:52 – 16 лип. 10:00Очікувана вартість4 550 000,00 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-07-03-000810-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДоопрацювання програмного забезпечення FossDocMail та агента передачі файлів TCPFOSS у його складі - 72262000-9
Очікувана вартість399 950,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-26-009067-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (Послуги зі створення та впровадження офіційного цифрового ресурсу «Портал криворіжця» з функціоналом електронних сервісів та забезпеченням кібербезпеки і захисту інформації (публічна частина)
Оголошено26 черв. 15:09
Прийом пропозицій26 черв. 15:09 – 4 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість330 450,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-25-010266-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з модернізації інформаційно-комунікаційної системи з автоматизації процесу акредитації освітніх програм закладів вищої освіти за кодом ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 72260000-5 – Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням; відповідний код – 72262000-9 – Послуги з розробки
програмного забезпечення Ім'я:Алєксєєнко Анастасія СтепанівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380975146701 ЄДРПОУ:40927307Оголошено25 черв. 15:41
Прийом пропозицій25 черв. 15:41 – 3 лип. 15:00Очікувана вартість8 151 240,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-18-001131-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (72262000-9 Послуги з розробки програмного забезпечення )
Очікувана вартість1 873,37 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-08-011651-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням
Ім'я:Сергій ЯхимецьE-mail: [email protected] Телефон: +380462676406, +380462774324 Веб сайт: ЄДРПОУ:03357671Очікувана вартість220 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-27-013588-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з модифікації прикладного програмного забезпечення Єдиної інформаційно-аналітичної системи Державної служби зайнятості
Оголошено27 трав. 17:30
Прийом пропозицій27 трав. 17:30 – 4 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість9 805 200,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-20-008450-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВдосконалення модуля «Річний графік ремонту» (реалізація та впровадження функціональності в частині ЕТО, з урахуванням особливостей ремонту та обслуговування)
Ім'я:Федорчук Ігор ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380384263829 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено20 трав. 14:14
Прийом пропозицій20 трав. 14:14 – 29 трав. 10:00Очікувана вартість1 200 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-19-013071-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (72262000-9 Послуги з розробки програмного забезпечення )
Очікувана вартість1 862,05 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-18-000963-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з доопрацювання Комплексної інформаційної системи Національного банку України - 72262000-9
Ім'я:Ольга СкічкоE-mail: [email protected] Телефон: +380442540108, +380677908565 Веб сайт: ЄДРПОУ:00032106Очікувана вартість2 944 776,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro