Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «72253200-5»

  • ID: UA-2026-09-04-012680-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 - 72250000-2: Послуги, пов’язані із системами та підтримкою (Послуги з технічної підтримки програмного забезпечення (постачання /передача оновлень програмного забезпечення) - комп'ютерної програми)

    Ім'я:
    Гром'як Руслана Зіновіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380663519622 ЄДРПОУ:
    44143490
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    800,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-000847-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги, пов’язані із системами та підтримкою

    Ім'я:
    Вікторія Сідлак
    E-mail: [email protected] Телефон: +380930037492 Веб сайт:
    https://gnivan-miskrada.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    04326075
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    15 462,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-004973-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Підписка на веб-сервіс "СОТА"

    Ім'я:
    Дячук Майя Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380976477652,380973426131 ЄДРПОУ:
    36210918
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 200,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-006319-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги "Доступ до онлайн-сервісів ПРОФ та оновлення програмної продукції – 12 місяців" ( код ДК 021:2015 - 72250000-2 Послуги, пов’язані із системами та підтримкою)

    Ім'я:
    Ірина Мацькович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380956415501 ЄДРПОУ:
    45582433
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    15 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-012326-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з активації технічної підтримки мережевого обладнання

    Ім'я:
    Юрій Потапчук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380673051605 Веб сайт:
    http://se.diia.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    43395033
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 16:42

    Прийом пропозицій
    26 серп. 16:42 – 3 вер. 16:00
    Очікувана вартість

    175 900,00 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-26-011383-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з подовження строку дії технічної та сервісної підтримки програмного забезпечення АСКОД

    Ім'я:
    Анастасія Озерова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442814933 ЄДРПОУ:
    37567646
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 782 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-20-013301-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015:72250000-2 Послуги, пов’язані із системами та підтримкою (Послуги з продовження технічної підтримки та локальної технічної підтримки для міжмережевого екрану наступного покоління (NGFW) Check Point та системи централізованого керування)

    Ім'я:
    Наталія Гнатюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380992213435 Веб сайт:
    https://unci.org.ua/
    ЄДРПОУ:
    02011976
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    20 серп. 17:52

    Прийом пропозицій
    20 серп. 17:52 – 28 серп. 10:00
    Очікувана вартість

    1 748 017,18 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-05-010092-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з подовження строку дії технічної та сервісної підтримки обладнання та програмної продукції Cisco

    Ім'я:
    Анастасія Озерова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442814933 ЄДРПОУ:
    37567646
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    5 серп. 15:45

    Прийом пропозицій
    5 серп. 15:45 – 17 серп. 10:00
    Очікувана вартість

    11 862 334,81 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-08-04-000611-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 код 72250000-2 Послуги, пов’язані із системами та підтримкою (Послуга з сервісного обслуговування стаціонарної системи моніторингу просторових зміщень споруд філії "Дніпровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")

    Ім'я:
    Сергій КУЧЕРЕНКО
    E-mail: [email protected] Телефон: 380459658511 ЄДРПОУ:
    20588716
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 серп. 09:18

    Прийом пропозицій
    4 серп. 09:18 – 17 серп. 09:00
    Очікувана вартість

    1 380 832,41 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-07-31-004839-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з підтримки системи

    Ім'я:
    Мазур Тетяна Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380681678695 ЄДРПОУ:
    25689882
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    77 500,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-30-009199-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з підтримки, ведення та управління акаунтом Starlink (код 72250000-2 «Послуги, пов’язані із системами та підтримкою» національного класифікатора України за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»).

    Ім'я:
    Станіслав Прохоров
    E-mail: [email protected] Телефон: +380509550269 Веб сайт:
    https://dn.npu.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    40109058
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    30 лип. 16:16

    Прийом пропозицій
    30 лип. 16:16 – 10 серп. 10:00
    Очікувана вартість

    937 254,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-29-004581-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з продовження терміну технічної підтримки програмного забезпечення системи віртуалізації серверних ресурсів VMware за кодом ДК 021:2015: 72250000-2 Послуги, пов’язані із системами та підтримкою

    Ім'я:
    Когутюк Віталій Юрійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442065783 ЄДРПОУ:
    00013480
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    29 лип. 12:09

    Прийом пропозицій
    29 лип. 12:09 – 6 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    16 707 250,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-23-004237-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з технічної підтримки для оновлення мережевого обладнання Cisco з терміном користування 12 місяців (код за ДК 021:2015 72250000-2 «Послуги, пов’язані із системами та підтримкою»)

    Ім'я:
    Людмила Пасменко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442050186 Веб сайт:
    http://www.oree.com.ua
    ЄДРПОУ:
    43064445
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    23 лип. 11:49

    Прийом пропозицій
    23 лип. 11:49 – 31 лип. 11:39
    Очікувана вартість

    383 721,89 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-17-005544-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Послуги з підтримки систем

    Ім'я:
    Маляренко Олександр Сергійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380672339327 Веб сайт:
    https://sensebank.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    23494714
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    17 лип. 13:01

    Прийом пропозицій
    28 лип. 00:00 – 30 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 539 094,66 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-07-003826-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з технічної підтримки для оновлення мережевого обладнання Cisco з терміном користування 12 місяців (код за ДК 021:2015 72250000-2 «Послуги, пов’язані із системами та підтримкою»)

    Ім'я:
    Людмила Пасменко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442050186 Веб сайт:
    http://www.oree.com.ua
    ЄДРПОУ:
    43064445
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    7 лип. 11:42

    Прийом пропозицій
    7 лип. 11:42 – 15 лип. 11:27
    Очікувана вартість

    761 049,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-02-008190-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з питань визначення вартості будівельних робіт при застосуванні Програмного комплексу АВК-5 «Автоматизований випуск на ПЕОМ кошторисно-ресурсної документації» та супровід протягом дії Договору для 2 робочих місць (2 з підсистемою «Підрядник»)

    Ім'я:
    Віталій Фурик
    E-mail: [email protected] Телефон: +380443650364 Веб сайт:
    https://www.dcz.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    03491079
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    9 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-29-010627-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з продовження строку дії технічної та сервісної підтримки обладнання інформаційно-комунікаційної системи кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг Державної казначейської служби України

    Ім'я:
    Анастасія Озерова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442814933 ЄДРПОУ:
    37567646
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    29 черв. 16:36

    Прийом пропозицій
    29 черв. 16:36 – 7 лип. 10:00
    Очікувана вартість

    429 925,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-29-010355-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Послуги з підтримки систем

    Ім'я:
    Малихіна Оксана Михайлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380671214474 Веб сайт:
    https://sensebank.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    23494714
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    29 черв. 16:25

    Прийом пропозицій
    3 лип. 00:00 – 7 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 846 913,59 грн

    з ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-06-29-008799-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з продовження терміну технічної підтримки програмного забезпечення Zoom за кодом ДК 021:2015: 72250000-2 Послуги, пов’язані із системами та підтримкою

    Ім'я:
    Когутюк Віталій Юрійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442065783 ЄДРПОУ:
    00013480
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    29 черв. 15:30

    Прийом пропозицій
    29 черв. 15:30 – 8 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    78 800,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-24-010314-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 код 72250000-2 Послуги, пов’язані із системами та підтримкою (Послуга з сервісного обслуговування програмно-технічного комплексу Ovation для філії "Канівська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")

    Ім'я:
    ДАНИЛЕНКО Зоряна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380459658620 ЄДРПОУ:
    20588716
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 871 764,81 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 107 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro