Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «72253100-4»

  • ID: UA-2026-08-19-004121-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з адміністрування (обслуговування) програмного забезпечення (технічна підтримка програмного забезпечення -комп'ютерна програма СОФТМАКС)

    Ім'я:
    Марина Наливайко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380990000841 Веб сайт:
    https://bilopillya-osvita.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    43385491
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    21 795,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-14-006877-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Доступ до онлайн-сервісу kadroland.com

    Ім'я:
    Погарченко Володимир Анатолійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380935645620 ЄДРПОУ:
    04589645
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    10 488,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-08-011040-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з обслуговування програмного забезпечення комп'ютерної програми "LIMS Браво-Лабораторія"

    Ім'я:
    Мошкова Вікторія Геннадіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380456347173 Факс:
    +380456347173
    ЄДРПОУ:
    02568087
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    12 600,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-02-007021-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з питань обслуговування (супроводження) програмного забезпечення

    Ім'я:
    Сергій Роззувайло
    E-mail: [email protected] Телефон: +0675671700 ЄДРПОУ:
    37747995
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    49 600,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-15-005971-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Кваліфікована електронна довірча послуга формування перевірки та підтвердження чинності кваліфікованого сертифіката електронного підпису чи печатки на рік - ДК 021:2015 72250000-2 Послуги, пов’язані із системами та підтримкою

    Ім'я:
    Лариса Лінкевич
    E-mail: [email protected] Телефон: +380671491872 ЄДРПОУ:
    40475812
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    7 800,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-01-001723-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з підтримки комп'ютерної програми IT-Enterprise

    Ім'я:
    Савицька Ганна Валеріївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380730592003 Веб сайт:
    http://www.ukrnafta.com
    ЄДРПОУ:
    00135390
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 трав. 10:01

    Прийом пропозицій
    1 трав. 10:01 – 12 трав. 12:00
    Очікувана вартість

    5 628 000,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-04-28-014159-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015: 72250000-2 Послуги, пов’язані із системами та підтримкою (72253100-4 Послуги з підтримки користувачів)

    Ім'я:
    Ірина Каратнюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380487505404 ЄДРПОУ:
    01998526
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 500,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-04-27-010214-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Інформаційно-технічне обслуговування ПЗ

    Ім'я:
    Ретьман Світлана
    E-mail: [email protected] Телефон: 380505399326 ЄДРПОУ:
    34357702
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    67 480,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-04-20-012279-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    72250000-2 - Послуги, пов’язані із системами та підтримкою(Послуги з створення, підтримки, ведення та управління акаунтом Starlink (тариф «Мандрівний - Безлімітний»)

    Ім'я:
    Чурилов Сергій Іванович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380509329282 ЄДРПОУ:
    40108845
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    15 300,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-04-08-002869-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з підтримки користувачів комп'ютерної програми "uMuni-платформа енергоефективності"

    Ім'я:
    Бондар Альона Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380988871023 ЄДРПОУ:
    05462857
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    540,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-04-02-005200-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з технічної підтримки, супроводу та адміністрування спеціалізованого програмного забезпечення для управління бухгалтерським обліком за допомогою програми «Комплект на 2 користувача. Бухгалтерія комунального підприємства».

    Ім'я:
    Данільчук Тетяна Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380975025016 ЄДРПОУ:
    44614647
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    61 600,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-03-30-007159-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з абонентського обслуговування системи контролю GPS-моніторингу, відповідний код ЄЗС ДК 021:2015: 72253100-4 Послуги з підтримки користувачів; послуги із сервісного обслуговування GPS-трекерів з датчиками рівня палива, відповідний код ЄЗС ДК 021:2015: 72253000-3 Послуги з підтримки … користувачів та з технічної підтримки

    Ім'я:
    Олег Дьомочкін
    E-mail: [email protected] Телефон: 380577252515 ЄДРПОУ:
    03359182
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    30 бер. 14:31

    Прийом пропозицій
    30 бер. 14:31 – 7 квіт. 09:00
    Очікувана вартість

    1 805 683,33 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-03-27-011968-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги, пов’язані із системами та підтримкою

    Ім'я:
    Тетяна Кухар
    E-mail: [email protected] Телефон: +380969734529 ЄДРПОУ:
    08733794
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    31 344,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-03-13-001128-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з підтримки веб-сайту

    Ім'я:
    Качан Наталія
    E-mail: [email protected] Телефон: 380971361121 ЄДРПОУ:
    43088722
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 500,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-03-13-000366-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з пітримки веб-сайту

    Ім'я:
    Гринь Марія
    E-mail: [email protected] Телефон: 380982009219 ЄДРПОУ:
    26243496
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 500,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-03-12-012487-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з підтримки веб-сайту

    Ім'я:
    Світлана Хавтирко
    E-mail: [email protected] Телефон: 380965636936 ЄДРПОУ:
    26422945
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 500,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-03-11-009127-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуга, заправка катриджа Canon

    Ім'я:
    Чернійчук Людмила Броніславівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380973794581 ЄДРПОУ:
    41364422
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    190,00 грн

    без ПДВ
    Підписання форми оголошення звіту КЕП

  • ID: UA-2026-03-05-014810-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Код ДК 021:2015 (СРV) 72250000-5 Послуги, пов’язані з системою та підтримкою (72253100-4 Послуги з підтримки користувачів).

    Ім'я:
    Світлана МОСКАЛЕНКО
    E-mail: [email protected] Телефон: +380505284733 ЄДРПОУ:
    05498677
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    90 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-02-26-003825-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги, пов’язані із системами та підтримкою (послуги з обслуговування та технічної підтримки комп'ютерної програми "Комплексна система автоматизації підприємства "IS-pro")

    Ім'я:
    Місюра Алла Михайлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380363624265 ЄДРПОУ:
    33992414
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    117 300,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-02-24-014388-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з підтримки користувачів: послуги з обслуговування програмного забезпечення системи "IS-pro" згідно договору

    Ім'я:
    Наталія Овчаренко
    E-mail: [email protected] Телефон: +0532569460 ЄДРПОУ:
    02498808
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    36 300,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 16 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro