Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «72253000-3»
-
ID: UA-2026-08-31-012278-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з підтримки, ведення та управління акаунтом Starlink
Оголошено31 серп. 18:25
Прийом пропозицій31 серп. 18:25 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-012326-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з активації технічної підтримки мережевого обладнання
Оголошено26 серп. 16:42
Прийом пропозицій26 серп. 16:42 – 3 вер. 16:00 -
ID: UA-2026-09-02-002606-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015-72250000-2 - Послуги, пов’язані із системами та підтримкою (Послуги з підтримки систем та інформаційних технологій, постачання примірників, примірників-адміністраторів, програмної продукції «Інформаційно-комунікаційна автоматизована Система «ПРО-МЕНЮ» для відділу освіти Бродівської
міської ради ) Очікувана вартість115 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-000847-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги, пов’язані із системами та підтримкою
Очікувана вартість15 462,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-004973-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПідписка на веб-сервіс "СОТА"
Ім'я:Дячук Майя ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380976477652,380973426131 ЄДРПОУ:36210918Очікувана вартість2 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-003122-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонсультації в області інформатизації
Очікувана вартість1 620,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-006319-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги "Доступ до онлайн-сервісів ПРОФ та оновлення програмної продукції – 12 місяців" ( код ДК 021:2015 - 72250000-2 Послуги, пов’язані із системами та підтримкою)
Очікувана вартість15 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-011383-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з подовження строку дії технічної та сервісної підтримки програмного забезпечення АСКОД
Очікувана вартість1 782 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-000295-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з технічної підтримки веб-сайту на власній платформі
Очікувана вартість4 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-004904-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з активації технічної підтримки та гарантії обладнання Dell
Оголошено21 серп. 11:49
Прийом пропозицій21 серп. 11:49 – 30 серп. 23:00Очікувана вартість2 375 800,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-21-004696-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями72250000-2 «Послуги, пов’язані із системами та підтримкою» (послуги з підключення до мережі супутникового зв’язку «Starlink» (надання консультативних послуг з питань обслуговування та супроводження програмного забезпечення))
Ім'я:Ропай Сергій СергійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380442716469, +380442716478 ЄДРПОУ:40108616Оголошено21 серп. 11:49
Прийом пропозицій21 серп. 11:49 – 29 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість294 120,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-20-013301-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015:72250000-2 Послуги, пов’язані із системами та підтримкою (Послуги з продовження технічної підтримки та локальної технічної підтримки для міжмережевого екрану наступного покоління (NGFW) Check Point та системи централізованого керування)
Оголошено20 серп. 17:52
Прийом пропозицій20 серп. 17:52 – 28 серп. 10:00Очікувана вартість1 748 017,18 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-20-002934-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з постачання програмного забезпечення лабораторної інформаційної системи для автоматизації лабораторних процесів в клініко-діагностичній лабораторії.
Оголошено20 серп. 10:50
Прийом пропозицій20 серп. 10:50 – 31 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість452 500,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-19-005854-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з підтримки користувачів та технічної підтримки
Очікувана вартість99 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-004121-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з адміністрування (обслуговування) програмного забезпечення (технічна підтримка програмного забезпечення -комп'ютерна програма СОФТМАКС)
Очікувана вартість21 795,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-006369-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонсультаційні послуги.
Очікувана вартість49 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-005869-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з підтримки користувачів та з технічної підтримки
Очікувана вартість8 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-004588-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з підтримки користувачів та з технічної підтримки
Очікувана вартість9 180,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-004688-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з активації технічної підтримки та гарантії NetApp
Оголошено6 серп. 12:07
Прийом пропозицій6 серп. 12:07 – 14 серп. 23:00Очікувана вартість8 895 117,29 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-05-010092-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з подовження строку дії технічної та сервісної підтримки обладнання та програмної продукції Cisco
Оголошено5 серп. 15:45
Прийом пропозицій5 серп. 15:45 – 17 серп. 10:00Очікувана вартість11 862 334,81 грн
без ПДВЗавершена