Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «72230000-6»
-
ID: UA-2026-08-31-013340-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуга з розробки програмного забезпечення для виготовлення навчального експоната «Експонат з фінансової грамотності» (створення унікального продукту за технічним завданням) для Музею математики «КУБОЇД» Національного центру «Мала академія наук України» за кошти від благодійного внеску АТ КБ
«ПриватБанк» Ім'я:Волошин Мар'яна ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380939954164 Веб сайт: ЄДРПОУ:32827468Оголошено31 серп. 21:51
Прийом пропозицій31 серп. 21:51 – 9 вер. 09:00 -
ID: UA-2019-11-06-000919-c
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з публікацією англійською мовоюРозробка (приведення до вимог замовника), впровадження та налаштування програмного забезпечення, на яке майнові права передаються користувачу АІС "Морська адміністрація", придбання ліцензії на право користування базовим програмним забезпеченням АІС "Морська адміністрація"
Ім'я:Орловський Сергій ВладиславовичE-mail: [email protected] Телефон: 380442946014 Веб сайт: ЄДРПОУ:41886120Оголошено6 лист. 2019 13:54
Прийом пропозицій6 лист. 2019 13:54 – 6 груд. 2019 15:00 -
ID: UA-2026-09-01-003695-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЄдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 72230000-6 Послуги з розробки програмного забезпечення на замовлення (комп'ютерне програмування (зміна в конфігурації BAS for accounting))
Очікувана вартість3 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-010877-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту та обслуговування комп'ютерної та організаційної техніки
Очікувана вартість3 720,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-005507-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги, пов'язані з програмним забезпеченням
Очікувана вартість3 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-000638-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 72230000-6 Послуги з розробки програмного забезпечення на замовлення(Програмний супровід програми "Розрахунок зарплати.Мережева версія" з оновленням програмної платформи програми, виконуючих файлів програми,обслуговування бази даних програми та консультуванням користувачів)
Очікувана вартість4 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-010523-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКартографічне проєктування та дизайн інтерактивної туристичної карти
Очікувана вартість46 950,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-010322-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрограмна розробка та веб-інтеграція інтерактивної карти
Очікувана вартість49 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-001747-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи72230000-6 - Послуги з розробки програмного забезпечення на замовлення
Ім'я:Молдованов Артур ВікторовичE-mail: [email protected] Телефон: +380646122670 Факс:+380646122250ЄДРПОУ:02125131Очікувана вартість35 760,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-000593-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з розробки ПЗ "Інформаційної системи автоматизації роботи Адміністративної комісії".
Очікувана вартість30 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-008778-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з надання права використання примірника та пакетів оновлення програми "M.E/Doc"
Очікувана вартість2 765,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-007275-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрограмне забезпечення "Бухгалтерський облік основних засобів, нематеріальних активів та товарно-матеріальних цінностей для відділу освіти на 2026 рік"
Очікувана вартість14 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-004077-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з розробки базового CSS згідно з стилістики сайту, створення HTML/CSS/JS верстки сторінок, розділів та блоків сайту (верстка внутрішніх сторінок)
Очікувана вартість45 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-003844-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з розробки базового CSS згідно з стилістики сайту, створення HTML/CSS/JS верстки сторінок, розділів (базові стилі)
Очікувана вартість49 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-000783-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрограмна продукція у вигляді доступу до онлайн-сервісу КВАРТАЛ "Передача показників лічильників"
Очікувана вартість21 264,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-000410-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи72230000-6 - (Послуги з розробки програмного забезпечення на замовлення) з розробки, тестування, розгортання та подальшої підтримки програмного забезпечення (додатку eSvitlo.cv)
Очікувана вартість80 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-008861-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомп'ютерна програма платформи MASTER
Очікувана вартість85 800,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-009290-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозробка сайту та технічна підтримка (індивідуальне замовлення)
Очікувана вартість22 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-003308-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги, пов’язані з доопрацюванням програмного забезпечення місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення
Ім'я:Духновська Ганна ЮріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380617875116 Факс:+380617875142ЄДРПОУ:37591637Очікувана вартість83 206,57 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-008374-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з розробки Telegram-бота (системи сповіщення заявок пацієнтів з сайту, обробки та розміщення матеріалів на інформаційному порталі)
Очікувана вартість52 333,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro