Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «72224000-1»
-
ID: UA-2026-08-11-004027-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонсультаційні та експертні послуги з питань розроблення проєктів енергобезпеки громади на залучення фінансування
Очікувана вартість90 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-000974-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з організації спеціального приміщення для роботи з документами, що містять інформацію з грифом «Для службового користування»
Оголошено7 серп. 09:30
Прийом пропозицій7 серп. 09:30 – 17 серп. 08:00Очікувана вартість165 666,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-27-010420-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонсультаційні послуги з питань професійної самореалізації (перекваліфікація та працевлаштування) в рамках проекту «Від навчання до працевлаштування»
Очікувана вартість50 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-003661-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з організації спеціального приміщення для роботи з документами, що містять інформацію з грифом «Для службового користування»
Оголошено16 лип. 11:43
Прийом пропозицій16 лип. 11:43 – 24 лип. 08:00Очікувана вартість165 666,67 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-16-000014-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи72224000-1 Консультаційні послуги з управління міжнародним проектом
Очікувана вартість97 764,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-15-011536-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи72224000-1 Консультаційні послуги з управління міжнародним проектом
Очікувана вартість74 830,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-15-011527-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи72224000-1 Консультаційні послуги з управління міжнародним проектом
Очікувана вартість10 224,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-25-007902-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонсультаційні послуги з питань систем та технічних питань (функціонування систем, пов'язаних із організацією та забезпеченням туристичної діяльності)
Ім'я:Рошко Злата СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380343423001 Веб сайт: ЄДРПОУ:04054286Очікувана вартість90 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-05-006516-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозробка та комплексне впровадження системи менеджменту якості відповідно до вимог стандарту EN ISO 15189:2022
Очікувана вартість93 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-13-002726-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроектно-кошторисна документація "Реконструкція системи газопостачання з заміноюю газовикористовуючого обладнання адміністративної будівлі за адресою: Полтавська область, Полтавський район, с.Филенкове, вул.Шкільна,1"
Очікувана вартість44 258,63 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-01-013790-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з інформаційно-аналітичного, методичного та організаційного супроводу грантової угоди "Promoting Green Deal Readiness in the Eastern Partnership Countries (PROGRESS)"
Очікувана вартість99 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-27-003952-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з організації спеціального приміщення для роботи з документами, що містять інформацію з грифом «Для службового користування»
Оголошено27 бер. 11:13
Прийом пропозицій27 бер. 11:13 – 5 квіт. 08:00Очікувана вартість176 666,67 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-04-007720-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 (CPV) : 72224000-1 Консультаційні послуги з питань управління проектами (послуги куратора з розробки стратегічного плану управління міськими зеленими насадженнями в Івано-Франківську та Жешуві (Польська Республіка) в межах реалізації Проекту «Міські парки мають значення – новий підхід
до управління міськими зеленими насадженнями в Івано-Франківську та Жешуві» в рамках Програми «Interreg NEXT Польща-Україна 2021-2027» (номер проєкту PLUA.01.03-IP.01-0012/23-00)) Очікувана вартість88 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-19-010315-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонсультаційні послуги з питань систем та з технічних питань
Очікувана вартість7 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-08-009470-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з планування впроваджування систем
Очікувана вартість30 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-05-005089-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного налаштування роботи фільтрів Culligan Hi-Flo 400 станції знезалізнення води
Ім'я:Кісіль Тетяна МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380985778569 Веб сайт: ЄДРПОУ:03353845Очікувана вартість14 200,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-24-017255-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонсультаційні послуги з питань професійної самореалізації (перекваліфікація та працевлаштування) в рамках проекту «Від навчання до працевлаштування»
Ім'я:Хордиков Руслан АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380442065976 Факс:+380442065975Веб сайт: ЄДРПОУ:21662099Очікувана вартість435 321,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-23-009747-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРозробка та погодження технічного завдання на створення КСЗІ ІКС закладу (АС класу «3», призначеної для обробки конфіденційної інформації) та створення КСЗІ однієї автоматизованої системи (АС класу «1», призначеної для обробки службової інформації) за ДК 021:2015 код 72220000-3 - Консультаційні
послуги з питань систем та з технічних питань Оголошено23 жовт. 2025 14:37
Прийом пропозицій23 жовт. 2025 14:37 – 31 жовт. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість425 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-10-23-003782-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКонсультаційні послуги з питань професійної самореалізації (перекваліфікація та працевлаштування) в рамках проекту «Від навчання до працевлаштування»
Оголошено23 жовт. 2025 10:56
Прийом пропозицій23 жовт. 2025 10:56 – 31 жовт. 2025 10:00Очікувана вартість435 321,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-10-22-015982-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонсультаційні послуги з питань управління проектами
Очікувана вартість40 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro