Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «72222300-0»
-
ID: UA-2026-08-28-008408-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗакупівля послуги з надання доступу до інструменту перекладу, озвучування контенту LingoPal.ai
Оголошено28 серп. 15:02
Прийом пропозицій28 серп. 15:02 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2022-02-21-014990-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПослуги у сфері інформатизації для комп’ютерної програми «M.E.Doc»
Оголошено21 лют. 2022 17:02
Прийом пропозицій25 лют. 2022 18:00 – 2 бер. 2022 12:00 -
ID: UA-2022-02-21-014357-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПослуги у сфері інформатизації та комп’ютерного програмного обслуговування (супроводження), постачання програм та оновлень до ПК «M.E.Doc» модуль «Звітність», модуль «Облік ПДВ» (мережева версія, повний комплект бланків).
Оголошено21 лют. 2022 16:37
Прийом пропозицій25 лют. 2022 18:00 – 2 бер. 2022 12:00 -
ID: UA-2026-08-28-009116-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги із створення компленсу технічного захисту інформації по 2-ій категорії
Очікувана вартість98 680,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-007519-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонсультаційні послуги з адміністрування (обслуговування) програмного забезпечення (супроводження програмного забезпечення – комп'ютерна програма "СОФТМАКС"
Очікувана вартість1 620,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-010420-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги зі створення системи захисту інформації для авторизації з безпеки в інформаційно-комунікаційній системі «Підтримка процесів сертифікування та професійного розвитку педагогічних працівників»
Оголошено25 серп. 15:39
Прийом пропозицій25 серп. 15:39 – 2 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 248 750,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-18-013466-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикод ДК 021:2015 72220000-3 Консультаційні послуги з питань систем та з технічних питань. Послуги у сфері інформатизації: інформаційно-технологічний супровід облікових систем, пакет: Індивідуальний.
Очікувана вартість83 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-010036-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга зі створення комплексу технічного зихисту інформації
Очікувана вартість98 680,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-010866-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги у сфері інформаційних технологій
Очікувана вартість90 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-011268-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги у сфері інформаційних технологій (розробка Частини техноробочого проєкту – технічного проєкту на створення ЕКС)
Оголошено29 лип. 20:05
Прийом пропозицій29 лип. 20:05 – 6 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 485 890,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-28-009286-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги централізованого адміністрування мереж, інформаційних ресурсів та технічної підтримки (72222300-0) (код ДК 021:2015 – 72220000-3 консультаційні послуги з питань систем та з технічних питань)
Ім'я:Черничинець Ірина ВалеріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380332280794 Факс:+380332280794ЄДРПОУ:35123898Очікувана вартість305 431,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-006762-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги, пов'язані із системами та підтримкою (обслуговування програми УБС , технічна підтримка ПЗ )
Очікувана вартість14 738,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-005074-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги у сфері інформатизації для комп’ютерної програми «M.E.Doc» (далі КП «M.E.Doc»), а саме: технічний та консультативний супровід «Замовника» під час роботи в мережевій програмі «M.E.Doc» (модулі «Звітність» та «Облік ПДВ»), а також контроль за коректністю, актуальністю та безпекою збереження
даних Очікувана вартість87 360,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-010291-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги зі створення авторизованої системи з безпеки інформаційно-комунікаційної системи Державного картографо-геодезичного фонду України
Оголошено14 лип. 17:27
Прийом пропозицій14 лип. 17:27 – 22 лип. 18:00Очікувана вартість1 583 333,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-14-009970-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги зі створення авторизованої системи з безпеки інформаційно-комунікаційної системи Державного реєстру географічних назв
Оголошено14 лип. 17:30
Прийом пропозицій14 лип. 17:30 – 22 лип. 18:00Очікувана вартість1 416 666,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-14-007078-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги сторонніх фахівців з питань інформаційно-консультаційних послуг на тему : "Біосугестивна терапія"
Очікувана вартість13 980,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-008536-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з налаштування та впровадження цільових профілів безпеки для автоматизованих систем класу «1» 4 категорії, де обробляється службова інформація
Ім'я:Гранацька Олександра ЮріївнаE-mail: [email protected] Телефон: 0487228109 Факс:0487228109ЄДРПОУ:04056919Оголошено3 лип. 15:26
Прийом пропозицій3 лип. 15:26 – 11 лип. 08:00Очікувана вартість180 939,50 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-19-012272-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПослуги зі створення комплексів технічного захисту інформації
Оголошено19 черв. 16:53
Прийом пропозицій25 черв. 00:00 – 30 черв. 10:00Очікувана вартість1 100 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-17-006939-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОбслуговування програмно-технічного комплексу «Інформаційно-аналітична система для обміну інформацією щодо результатів оглядів та обстежень поточного експлуатаційного стану автомобільних доріг загального користування (ІАС ЕКСПЛУАТАЦІЯ)»
Очікувана вартість64 198,98 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-10-003304-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги централізованого адміністрування мереж, інформаційних ресурсів та технічної підтримки (72222300-0) (код ДК 021:2015 – 72220000-3 консультаційні послуги з питань систем та з технічних питань)
Ім'я:Черничинець Ірина ВалеріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380332280794 Факс:+380332280794ЄДРПОУ:35123898Очікувана вартість305 431,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro