Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «72220000-3»
-
ID: UA-2026-09-04-011746-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з первинної авторизації з безпеки абонентського пункту Спеціальної інформаційно-комунікаційної системи Національної системи конфіденційного зв’язку в Київській міській прокуратурі
Оголошено4 вер. 15:50
Прийом пропозицій4 вер. 15:50 – 20 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-007720-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляпослуги з оцінювання дотримання вимог цільового профілю безпеки для Захищеного автоматизованого технологічного комплексу
Оголошено3 вер. 13:45
Прийом пропозицій9 вер. 13:36 – 15 вер. 13:36 -
ID: UA-2026-09-03-007176-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляпослугу з оцінювання дотримання вимог цільового профілю безпеки для Інформаційно-комунікаційної системи
Оголошено3 вер. 13:23
Прийом пропозицій10 вер. 12:49 – 15 вер. 12:38 -
ID: UA-2022-02-21-014990-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПослуги у сфері інформатизації для комп’ютерної програми «M.E.Doc»
Оголошено21 лют. 2022 17:02
Прийом пропозицій25 лют. 2022 18:00 – 2 бер. 2022 12:00 -
ID: UA-2022-02-21-014357-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПослуги у сфері інформатизації та комп’ютерного програмного обслуговування (супроводження), постачання програм та оновлень до ПК «M.E.Doc» модуль «Звітність», модуль «Облік ПДВ» (мережева версія, повний комплект бланків).
Оголошено21 лют. 2022 16:37
Прийом пропозицій25 лют. 2022 18:00 – 2 бер. 2022 12:00 -
ID: UA-2026-09-04-012094-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонсультування з питань інформатизації
Очікувана вартість290,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-011168-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонсультаційні послуги з питань систем та з технічних питань
Ім'я:Костянтин ЧернилевськийE-mail: [email protected] Телефон: +380382617335 Веб сайт: ЄДРПОУ:42035266Очікувана вартість20 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-010451-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонсультаційні послуги щодо підготовки та внесення публічного інвестиційного проєкту та роботи з ним у системі DREAM
Ім'я:Курилюк Юрій БогдановичE-mail: [email protected] Телефон: +380971752556 Факс:+380971752556ЄДРПОУ:02045722Очікувана вартість15 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-010211-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонсультаційні послуги з інформаційних технологій
Ім'я:Зьомок Наталія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380385193250 Факс:+380385193250ЄДРПОУ:05537756Очікувана вартість10 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-008439-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічної підтримки та супровіду системи поіменного електронного голосування для персонального голосування депутатами та виконавчим комітетом Жмеринської міської ради VIII скликання
Ім'я:Нікітюк Сергій ВікторовичE-mail: [email protected] Телефон: +380433250100 Факс:+380433250099ЄДРПОУ:34227893Очікувана вартість18 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-007361-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з обслуговування програмного забезпечення системи « IS-pro»
Ім'я:Руденко Олена МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380459554846 Факс:+380459564735ЄДРПОУ:03190797Очікувана вартість28 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-003558-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиконсультаційні послуги
Очікувана вартість50 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-003074-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнформаційно-консультативні послуги
Очікувана вартість2 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-002708-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з обслуговування програмного забезпечення системи "IS-pro" (Пакет послуг "Комфорт Лайт" по обслуговуванню програмного забезпечення ситеми "IS-pro")
Очікувана вартість7 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-001080-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонсультативні послуги з питань інтеграції програмного забезпечення - 2 черга (ДК 021:2015 код 72220000-3 "Консультативні послуги з питань систем та з технічних питань")
Очікувана вартість13 052,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-000868-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонсультаційні послуги щодо реєстрації та роботи на платформі Dream
Очікувана вартість30 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-013306-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з обслуговування програмно-технічного комплексу «Інформаційно-аналітична система для обміну інформацією щодо результатів оглядів та обстежень поточного експлуатаційного стану автомобільних доріг загального користування (ІАС ЕКСПЛУАТАЦІЯ)»
Очікувана вартість64 198,98 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-012967-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання інформаційно-консультативних послуг
Ім'я:Каленська Алла В'ячеславівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380456367052,380677281831 ЄДРПОУ:24976935Очікувана вартість315,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-012868-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги сторонніх фахівців з питань інформаційно-консультаційних та супервізійних послуг на тему "Психологічне консультування (клінічна психологія та сімейне консультування)" без видачі посвідчення.
Очікувана вартість6 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-012436-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонсультаційні послуги з питань систем та технічних питань.
Очікувана вартість1 599,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro