Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «72212320-8»
-
ID: UA-2024-06-07-007553-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтворення в програмному модулі Vkursi Zemli, звіту для аналізу використання земель в сільськогосподарських цілях в Зоні інтересу, шляхом обробки інформації, яка відображена на електронних картах полів та електронних картах земмельних ділянок за кодом ЄЗС ДК 021:2015 72212320 -8 послуги з розробки
програмного забезпечення для роботи з графікою та забраженнями. Очікувана вартість90 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-01-31-008199-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Послуги із надання доступу до онлайн-сервісу програмно-апаратної системи прогнозування обсягів купівлі електроенергії на ринках» «Послуги з розробки програмного забезпечення для автоматизації виробництва» -за кодом ДК 021:2015 -72212323-9
Ім'я:Гамениця РоманE-mail: [email protected] Телефон: 0462654629,654690 Веб сайт: ЄДРПОУ:41823846Оголошено31 січ. 2024 14:11
Прийом пропозицій31 січ. 2024 14:11 – 8 лют. 2024 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість950 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2023-12-12-011364-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 72210000-0 Послуги з розробки пакетів програмного забезпечення (72212326-0 Послуги з розробки картографічного програмного забезпечення)
Очікувана вартість48 750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2022-12-15-010319-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Послуги із надання доступу до онлайн-сервісу програмно-апаратної системи прогнозування обсягів купівлі електроенергії на ринках» «Послуги з розробки програмного забезпечення для автоматизації виробництва» -за кодом ДК 021:2015 -72212323-9
Ім'я:Гамениця РоманE-mail: [email protected] Телефон: 0462654629,654690 Веб сайт: ЄДРПОУ:41823846Оголошено15 груд. 2022 12:32
Прийом пропозицій15 груд. 2022 12:32 – 23 груд. 2022 10:00Очікувана вартість1 100 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2022-12-09-014820-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозробка та адаптація відео-контенту (створення файлів для проекції) до постановки модерн-балету-дійства "Пізнай себе"
Очікувана вартість42 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2021-12-16-004163-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівля72212323-9 Послуги з розробки програмного забезпечення для автоматизації виробництва(«Послуги із надання доступу до онлайн-сервісу програмно-апаратної системи прогнозування обсягів купівлі електроенергії на ринках)
Ім'я:Гамениця РоманE-mail: [email protected] Телефон: 0462654629,654690 Веб сайт: ЄДРПОУ:41823846Оголошено16 груд. 2021 17:16
Прийом пропозицій22 груд. 2021 00:00 – 25 груд. 2021 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість850 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2021-11-19-014591-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з розробки 3Д анімованого серця в межах участі в конкурсі «Молодіжна столиця Європи 2024» (Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 72212322-2 Послуги з розробки графічного програмного забезпечення)
Очікувана вартість2 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2021-08-06-011290-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з розробки програмного забезпечення для роботи з графікою та зображеннями
Очікувана вартість49 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2021-05-06-001363-c
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПослуги із створення (доопрацювання) бази даних з передачею майнових прав власності Замовнику
Оголошено6 трав. 2021 09:56
Прийом пропозицій13 трав. 2021 10:00 – 19 трав. 2021 10:00Очікувана вартість20 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2020-12-16-005251-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівля72212323-9 Послуги з розробки програмного забезпечення для автоматизації виробництва(«Послуги з технічної та інформаційної підтримки, обслуговування та супроводу «Система електронного документообігу Megapolis.DocNet»»)
Ім'я:Гамениця РоманE-mail: [email protected] Телефон: (0462)654-629,654-690 Веб сайт: ЄДРПОУ:41823846Оголошено16 груд. 2020 14:35
Прийом пропозицій22 груд. 2020 00:00 – 24 груд. 2020 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість450 000,00 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2020-12-16-002485-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівля72212323-9 Послуги з розробки програмного забезпечення для автоматизації виробництва(«Послуги із надання доступу до онлайн-сервісу програмно-апаратної системи прогнозування обсягів купівлі електроенергії на ринках)
Ім'я:Гамениця РоманE-mail: [email protected] Телефон: (0462)654-629,654-690 Веб сайт: ЄДРПОУ:41823846Оголошено16 груд. 2020 14:25
Прийом пропозицій22 груд. 2020 00:00 – 24 груд. 2020 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість996 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2020-08-05-007835-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтворення файлів формату XML для внесення до автоматизованої системи державного земельного кадастру відомостей с.Коршів
Очікувана вартість15 912,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2020-08-05-007576-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтворення файлів формату XML для внесення до автоматизованої системи державного земельного кадастру відомостей с.Жукотин
Очікувана вартість8 577,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2020-08-05-007460-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтворення файлів формату XML для внесення до автоматизованої системи державного земельного кадастру відомостей с.Ліски
Очікувана вартість11 494,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2020-08-05-004373-c
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтворення файлів формату XML для внесення до автоматизованої системи державного земельного кадастру відомостей с.Михалків
Очікувана вартість8 577,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2020-08-05-007266-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтворення файлів формату XML для внесення до автоматизованої системи державного земельного кадастру відомостей с.Богородичин
Очікувана вартість8 577,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2020-08-05-007151-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтворення файлів формату XML для внесення до автоматизованої системи державного земельного кадастру відомостей с.Казанів
Очікувана вартість11 494,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2020-08-05-004148-c
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтворення файлів формату XML для внесення до автоматизованої системи державного земельного кадастру відомостей с.Коршів
Очікувана вартість15 912,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2020-06-25-001076-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтворення файлів формату XML для внесення до автоматизованої системи державного земельного кадастру відомостей
Очікувана вартість15 912,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2020-06-24-010940-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтворення бази даних
Очікувана вартість2 999,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro