Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «72210000-0»
-
ID: UA-2026-09-04-012130-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГІОЦ-26Т_121_ВО Впровадження системи автоматизації процесу та побудову інформаційної системи управління проєктами, програмами, портфелями в АТ «Укрзалізниця»
Оголошено4 вер. 16:06
Прийом пропозицій4 вер. 16:06 – 21 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-004730-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМодернізація внутрішнього порталу інформаційно-комунікаційної системи «Єдиний міський архів»
Ім'я:Тереверко Маріна ЛеонідівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380443668100 Веб сайт: ЄДРПОУ:04013755Оголошено31 серп. 12:55
Прийом пропозицій31 серп. 12:55 – 10 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-03-012786-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозробка програмного забезпечення для обробки інформації стенду
Ім'я:Андрієвський Володимир ЗахаровичE-mail: [email protected] Телефон: +380504448097 ЄДРПОУ:23521345Очікувана вартість70 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-012014-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системивстановлення оновлення антивірусної програми
Ім'я:Горенкова Інесса ГеннадіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380412480246 Факс:+380412480246ЄДРПОУ:02143235Очікувана вартість29 898,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-003079-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОбслуговування програмно-технічного комплексу «Інформаційно-аналітична система для обміну інформацією щодо результатів оглядів та обстежень поточного експлуатаційного стану автомобільних доріг загального користування державного значення ІАС ЕКСПЛУАТАЦІЯ». ДК 021:2015:72210000-0 Послуги з розробки
пакетів програмного забезпечення Очікувана вартість64 198,98 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-002577-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКОД ДК 021 : 2015 72210000-0 - Послуги з розробки пакетів програмного забезпечення
Ім'я:Рижкевич Олена ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380509888015 Факс:+380554673502ЄДРПОУ:38366849Очікувана вартість4 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-29-000114-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з розробки пакетів програмного забезпечення
Очікувана вартість2 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-010850-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямипослуги з впровадження додаткових функціональних можливостей та налаштування системи електронного документообігу НКРЕКП «Система електронного документообігу та автоматизації бізнес-процесів «Megapolis.DocNet», зокрема реалізації необхідних змін у функціоналі модуля «Система моніторингу надання
ОСП/ОСР послуг з приєднання до електричних мереж» та внесення відповідних змін до комп’ютерної програми СЕД «Megapolis.DocNet» Оголошено28 серп. 17:01
Прийом пропозицій28 серп. 17:01 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість625 000,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-28-008282-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по створенню АРМ на базі ПЗ Robodok, модуль Tabletka API (ДК 021:2015 – 72210000-0 Послуги з розробки пакетів програмного забезпечення)
Очікувана вартість11 450,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-007018-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з доопрацювання комп'ютерної програми «Кадри: Службові посвідчення МВС» з можливістю подальшого виготовлення службових посвідчень поліції без збереження фотозображення за продовженою (суцільною) раніше встановленою нумерацією службових посвідчень та її встановлення
Очікувана вартість60 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-010154-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМодернізація інформаційно-комунікаційної системи «Програмна платформа для надання електронних послуг, у тому числі адміністративних» у частині створення електронних послуг (сервісів) у соціальній та культурній сферах»
Ім'я:Тереверко Маріна ЛеонідівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380443668100 Веб сайт: ЄДРПОУ:04013755Оголошено27 серп. 15:53
Прийом пропозицій27 серп. 15:53 – 4 вер. 10:00Очікувана вартість10 833 333,33 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-27-009000-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМодернізація інформаційно-комунікаційної системи «Програмна платформа для надання електронних послуг, у тому числі адміністративних» у частині створення послуги (сервісу) для подання, обліку та опрацювання заяв на послугу «Реабілітація дітей та осіб з інвалідністю», створення кастомного інтерфейсу
«Перелік отримувачів послуг» та модернізації електронного кабінету користувача Ім'я:Тереверко Маріна ЛеонідівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380443668100 Веб сайт: ЄДРПОУ:04013755Оголошено27 серп. 15:22
Прийом пропозицій27 серп. 15:22 – 4 вер. 10:00Очікувана вартість9 166 666,67 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-27-007655-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з розробки пакетів програмного забезпечення
Очікувана вартість50,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-002985-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипрограмне забезпечення електронного документообігу КЕП
Очікувана вартість800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-005703-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги у сфері інформатизації з розробки та впровадження модулів програмного забезпечення мобільного додатка для смартфонів на базі операційних систем Android та iOS «Берегове Smart» (Beregove Smart, Beregszasz Smart)
Очікувана вартість80 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-004559-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнформаційно-консультативні послуги, формування електронних ключів
Очікувана вартість450,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-004154-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги надання кваліфікованих електронних довірчих послуг
Очікувана вартість282,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-009593-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги у сфері інформатизації з розробки та впровадження модулів програмного забезпечення мобільного додатка для смартфонів на базі операційних систем Android та iOS "Яремче"
Ім'я:Рошко Злата СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380343423001 Веб сайт: ЄДРПОУ:04054286Очікувана вартість83 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-006901-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з розробки програмного забезпечення для бухгалтерського обліку
Очікувана вартість12 480,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-005616-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з розробки та доопрацювання спец програмного забезпечення
Очікувана вартість15 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro