Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «72200000-7»
-
ID: UA-2026-09-04-012647-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуга доступу до програмного забезпечення Claude Pro на 1 рік
Ім'я:Олександр ТкаченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380954163767 Веб сайт: ЄДРПОУ:19092648Оголошено4 вер. 16:39
Прийом пропозицій4 вер. 16:39 – 20 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-012522-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівля«MASTER: Оновлення на 12 місяців. Релізи/нові версії для рішень понад 20-ть користувачів»
Оголошено4 вер. 16:30
Прийом пропозицій10 вер. 10:00 – 15 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-04-012130-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГІОЦ-26Т_121_ВО Впровадження системи автоматизації процесу та побудову інформаційної системи управління проєктами, програмами, портфелями в АТ «Укрзалізниця»
Оголошено4 вер. 16:06
Прийом пропозицій4 вер. 16:06 – 21 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-011746-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з первинної авторизації з безпеки абонентського пункту Спеціальної інформаційно-комунікаційної системи Національної системи конфіденційного зв’язку в Київській міській прокуратурі
Оголошено4 вер. 15:50
Прийом пропозицій4 вер. 15:50 – 20 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-011342-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з конфігурації функціоналу Державної автоматизованої інформаційно-комунікаційної системи «TERES - Реєстр суб’єктів у сфері медіа» для отримання відомостей суб’єктів у сфері медіа
Оголошено4 вер. 15:36
Прийом пропозицій4 вер. 15:36 – 21 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-006706-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрограмне забезпечення 2 лоти: лот № 1 – Програмне забезпечення; лот № 2 – Програмне забезпечення
Ім'я:Відділ державних закупівель Відділ державних закупівельE-mail: [email protected] Телефон: +380442717329 ЄДРПОУ:00034074Оголошено4 вер. 12:49
Прийом пропозицій4 вер. 12:49 – 21 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-09-04-005453-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляДК 021:2015 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням. Постачання примірника та пакетів оновлень (компонент) комп'ютерної програми "M.E.Doc". Модуль "M.E.Doc Звітність" юридичній особі, яка не є платником ПДВ, з правом використання на рік.
Оголошено4 вер. 11:56
Прийом пропозицій11 вер. 10:00 – 18 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-09-04-005412-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з постачання програмного забезпечення
Ім'я:Кривуша Володимир ВікторовичE-mail: [email protected] Телефон: +380544763087 Факс:+380544763053ЄДРПОУ:38121592Оголошено4 вер. 11:58
Прийом пропозицій4 вер. 11:58 – 20 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-014722-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями72250000-2 — Послуги, пов’язані із системами та підтримкою (послуги з розміщення серверного обладнання Замовника в серверній шафі дата-центру)
Ім'я:Майоров Євгеній ЮрійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380443716165,380675809559 ЄДРПОУ:02070884Оголошено3 вер. 19:52
Прийом пропозицій3 вер. 19:52 – 19 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-012204-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 - 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (Послуги з постачання та налаштування примірника оновленої версії комп’ютерної програми «Система електронного документообігу та автоматизації бізнес-процесів «Megapolis.DocNet» та ліцензія на право використання на 100 робочих
місць користувачів) Ім'я:Едуард ОскольськийE-mail: [email protected] Телефон: +380506421030 Веб сайт: ЄДРПОУ:02011976Оголошено3 вер. 16:05
Прийом пропозицій3 вер. 16:05 – 20 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-03-011847-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДоступ до онлайн-сервісу обробки зображень Magnific AI - 72260000-5
Оголошено3 вер. 15:54
Прийом пропозицій3 вер. 15:54 – 21 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-09-03-009516-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з оновлення та налаштування процесів автоматичного наповнення даними з ПЗ УГЛ
Оголошено3 вер. 14:50
Прийом пропозицій3 вер. 14:50 – 19 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-03-007720-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляпослуги з оцінювання дотримання вимог цільового профілю безпеки для Захищеного автоматизованого технологічного комплексу
Оголошено3 вер. 13:45
Прийом пропозицій9 вер. 13:36 – 15 вер. 13:36 -
ID: UA-2026-09-03-007176-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляпослугу з оцінювання дотримання вимог цільового профілю безпеки для Інформаційно-комунікаційної системи
Оголошено3 вер. 13:23
Прийом пропозицій10 вер. 12:49 – 15 вер. 12:38 -
ID: UA-2026-09-03-006535-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з доопрацювання функціональних можливостей комп’ютерної програми «M.E.Doc»
Ім'я:Олексенко Вікторія РостиславівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380733061136 ЄДРПОУ:21560045Оголошено3 вер. 12:50
Прийом пропозицій3 вер. 12:50 – 19 вер. 23:00 -
ID: UA-2026-09-03-006476-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з надання доступу до хмарної платформи штучного інтелекту (ШІ-асистента) для індивідуального використання (SaaS-підписки) в рамках реалізації грантового проєкту «Впровадження технології C2PA на сайті Суспільного»
Оголошено3 вер. 12:47
Прийом пропозицій3 вер. 12:47 – 20 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-006351-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з впровадження модулю «Конектор до Електронного суду» комп’ютерної програми «Система електронного документообігу та автоматизації бізнес-процесів «Megapolis.DocNet» для обміну е-документами із судами та модулю «Поштовий клієнт»
Оголошено3 вер. 12:41
Прийом пропозицій3 вер. 12:41 – 21 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-001073-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІнші послуги у сфері інформатизації, а саме інтеграція Єдиної платформи міських цифрових сервісів з основними міськими реєстрами та системами
Оголошено3 вер. 09:31
Прийом пропозицій3 вер. 09:31 – 19 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-02-012736-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з технічної підтримки системи керування базами даних Oracle рівня Oracle Premier Support
Ім'я:Уповноважена особаE-mail: [email protected] Телефон: +380443333566 Веб сайт: ЄДРПОУ:21708016Оголошено2 вер. 16:52
Прийом пропозицій2 вер. 16:52 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-008546-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрограмне забезпечення для сканування вразливостей і перевірки безпеки у вигляді підписки терміном на 1 рік
Оголошено2 вер. 14:39
Прийом пропозицій2 вер. 14:39 – 18 вер. 15:30