Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «72100000-6»
-
ID: UA-2026-09-03-006726-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями72150000-1 Консультаційні послуги з питань комп’ютерного аудиту та комп’ютерного апаратного забезпечення (Закупівля послуг щодо тестування на проникнення інформаційно-комунікаційної інфраструктури УДЦР)
Ім'я:Володимир КукурузаE-mail: [email protected] Телефон: +380444228090 Веб сайт: ЄДРПОУ:01181765Оголошено3 вер. 13:00
Прийом пропозицій3 вер. 13:00 – 21 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-01-007604-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з оцінювання дотримання вимог цільового профілю безпеки, де обробляється службова інформація, згідно ДК 021:2015 код 72150000-1 Консультаційні послуги з питань комп’ютерного аудиту та комп’ютерного апаратного забезпечення
Ім'я:Тихоновська Ганна ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380612205919 ЄДРПОУ:32121458Очікувана вартість82 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-009259-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з оцінювання дотримання вимог цільового профілю безпеки, де обробляється службова інформація, згідно ДК 021:2015 код 72150000-1 Консультаційні послуги з питань комп’ютерного аудиту та комп’ютерного апаратного забезпечення
Ім'я:Тихоновська Ганна ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380612205919 ЄДРПОУ:32121458Очікувана вартість80 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-001586-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнші послуги у сфері інформатизації (консультаційні послуги з питань програмування та комп'ютерного апаратного забезпечення щодо розвитку модульної системи)
Ім'я:Тарасова Олена ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380987616246 ЄДРПОУ:46125211Очікувана вартість95 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-010361-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозробка цільового профілю безпеки
Очікувана вартість95 983,32 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-006926-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 72150000-1 Консультаційні послуги з питань комп’ютерного аудиту та комп’ютерного апаратного забезпечення (послуги з розроблення цільового профілю безпеки та виконання вимог розробленого ЦБП)
Очікувана вартість95 983,32 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-003254-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозробка цільового профілю безпеки
Очікувана вартість95 983,32 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-000808-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги із розроблення цільового профілю безпеки та виконання вимог розробленого ЦПБ в автоматизованій системі взаємодії робочих місць Центру надання адміністративних послуг Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області з підстемною "Оформлення документів,що підтверджують
громадянство України,посвідчують особу чи її спеціальний статус Єдиної інформаційно-аналітичної системи управління міграційними процесами Державної міграційної служби України" через мережу НСКЗ Ім'я:Драгомерецька Ольга АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380486091242 Факс:+380486091168ЄДРПОУ:04378882Очікувана вартість79 986,10 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-011124-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015-72150000-1 Консультаційні послуги з питань комп’ютерного аудиту та комп’ютерного апаратного забезпечення (послуги у сфері інформатизації з проведення оцінювання системи інформаційної безпеки на реалізацію профілю безпеки системи на базі ОС ’’UALinux Secured*Pack 22.04”)
Очікувана вартість83 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-005274-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з встановлення та налаштування комп'ютерної програми "M.E.Doc" мережева версія + 2 станції ДК 021:2015(CPV 2008) – 72120000-2 «Консультаційні послуги з питань аварійного відновлення апаратного забезпечення».
Ім'я:Катерина Анатоліївна КириленкоE-mail: [email protected] Телефон: +380506715746 ЄДРПОУ:03772447Очікувана вартість1 050,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-008868-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги у сфері інформатизації, а саме послуги з первинного аудиту відповідності актуального стану інформаційно-комунікаційної стстеми Маріупольської міської ради вимогам базового профілю безпеки
Очікувана вартість82 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-004600-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонсультаційні послуги аварійного відновлення апаратного забезпечення.
Ім'я:Лариса СолдатенковаE-mail: [email protected] Телефон: +380677236731 Веб сайт: ЄДРПОУ:01993931Очікувана вартість17 760,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-011020-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДокументування розроблених програмних інтерфейсів (АРІ) та написання базових автоматизованих тестів (Unit-тестів) для перевірки розроблених інтерфейсів
Очікувана вартість2 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-008099-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з аварійного відновлення апаратного забезпечення
Очікувана вартість50 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-003238-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозроблення цільового профілю безпеки (далі - ЦПБ) та виконання вимог розробленого ЦПБ в автимотизованій системі взаємодії робочих місць Центру надання адміністративних послуг Оліївської сільської ради Житомирського району Житомирської області з підсистемою "Оформлення документів, що
підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус Єдиної інформаційно-аналітичної системи управління міграційними процесами Державної міграційної служби України" через мережу НСКЗ Очікувана вартість95 983,32 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-002214-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПслуги з розроблення цільового профілю безпеки (ЦПБ) та виконання вимог розробленого ЦПБ в автоматизованій системі взаємодії робочих місць ЦНАП Костринської сільської ради з підсистемою "Оформлення документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують її статус Єдиної
інформаційно-аналітичної системи управління міграційними процесами Державної міграційної служби України" через мережу НСКЗ Очікувана вартість95 983,32 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-06-001688-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги із розроблення цільового профілю безпеки та виконання вимог розробленого ЦПБ в автоматизованій системі взаємодії робочих місць Відділу "Центр надання адміністративних послуг" Більче-Золотецької сільської ради з підсистемою "Оформлення документів, що підтверджують громадянство України,
посвідчують особу чи її спеціальний статус Єдиної інформаційно-аналітичної системи управління міграційними процесами Державної міграційної служби України" через мережу Національної системи конфіденційного зв'язку. Код ДК 021:2015 - 72150000-1 "Консультаційні послуги з питань комп'ютерного аудиту та комп'ютерного апаратного забезпечення" Очікувана вартість95 983,32 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-007803-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021-2015 72150000-1 - Консультаційні послуги з питань комп’ютерного аудиту та комп’ютерного апаратного забезпечення (надання послуг із розроблення цільового профілю безпеки)
Очікувана вартість95 983,32 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-01-001272-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання послуг із розроблення цільового профілю безпеки
Очікувана вартість95 983,32 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-014531-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги із розроблення цільового профілю безпеки та виконання вимог розробленого ЦПБ в автоматизованій системі взаємодії робочих місць Відділу "Центр надання адміністративних послуг" Балтської міської ради Одеської області з підсистемою "Оформлення документів, що підтверджують громадянство
України, посвідчують особу чи її спеціальний статус Єдиної інформаційно-аналітичної системи управління міграційними процесами Державної міграційної служби України" через мережу Національної системи конфіденційного зв'язку. Код ДК 021:2015 - 72150000-1 "Консультаційні послуги з питань комп'ютерного аудиту та комп'ютерного апаратного забезпечення" Очікувана вартість95 983,32 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro