Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «71731000-1»

  • ID: UA-2026-08-28-009325-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Сертифікація послуг щодо харчування та тимчасового розміщення в готельному комплексі та оцінювання готельного комплексу щодо встановлення категорії «**» (дві зірки)

    Ім'я:
    Головатюк Віта Ігорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380384263826 ЄДРПОУ:
    21313677
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 15:34

    Прийом пропозицій
    28 серп. 15:34 – 6 вер. 17:00
    Очікувана вартість

    34 260,54 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 18 г. 49 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2022-02-18-002725-b

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Послуги з проведення вірусологічних, бактеріологічних, паразитологічних досліджень води та визначення її радіонуклідного складу

    Ім'я:
    Сьобко Алла Анатоліївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380472635830 ЄДРПОУ:
    03357168
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    18 лют. 2022 10:16

    Прийом пропозицій
    26 лют. 2022 00:00 – 2 бер. 2022 10:21
    Очікувана вартість

    83 500,00 грн

    з ПДВ
    Прийом пропозицій

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-03-002007-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з контролю якості зразків продуктів харчування

    ЄДРПОУ:
    00037478
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    43 525,06 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-21-004331-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Проведення робіт з наглядового контролю якості продукції Замовника, а саме: вироби медичні гідрогелеві альгінатні для лікування ран та опіків AQUIOR, що виготовляється в Національному університеті «ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА», вул. Степана Бандери, буд. 12, м. Львів, 79013, Україна, на відповідність … вимогам, що встановлені у Технічному регламенті щодо медичних виробів затвердженому постановою КМУ від 02.10.2013 р. № 753

    Ім'я:
    Пригода Галина Михайлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380964595954 ЄДРПОУ:
    02071010
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    40 200,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-20-011618-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги промислового контролю (послуги з проведення первинної сертифікація системи керування безпечністю харчових продуктів)

    Ім'я:
    Наливайко Марина
    E-mail: [email protected] Телефон: 380990000841 ЄДРПОУ:
    20076991
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    19 974,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-17-009867-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Сертифікація послуг щодо харчування та тимчасового розміщення в готельному комплексі та оцінювання готельного комплексу щодо встановлення категорії «**» (дві зірки)

    Ім'я:
    Головатюк Віта Ігорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380384263826 Веб сайт:
    http://www.xaec.org.ua/
    ЄДРПОУ:
    21313677
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    17 лип. 16:21

    Прийом пропозицій
    17 лип. 16:21 – 27 лип. 12:00
    Очікувана вартість

    35 000,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-06-03-012501-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги по проведенню програми перевірки професійного рівня шляхом міжлабораторних порівнянь результатів (програма МПР) (ДК 021:2015: 71730000-4 Послуги промислового контролю)

    Ім'я:
    Юлія Дериземля
    E-mail: [email protected] Телефон: +380542701349 Веб сайт:
    http://cmkl.sumy.ua/
    ЄДРПОУ:
    05519480
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    33 538,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-28-004541-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    71730000-4 Послуги промислового контролю (Контроль якісних показників в промислових зонах Зміївської ТЕС (золошлакові відходи, грунти))

    Ім'я:
    Темнохуд Андрій Іванович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380504479384 ЄДРПОУ:
    05471247
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 трав. 11:43

    Прийом пропозицій
    28 трав. 11:43 – 6 черв. 11:00
    Очікувана вартість

    91 458,33 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-05-12-006805-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Розробка програми ТН, Розробка робочих документів членів комісії, Проведення перевірки за програмою ТН, Оформлення результатів ТН

    Ім'я:
    Шевчук Костянтин Ігорович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380382656137 Факс:
    +380382656137
    ЄДРПОУ:
    01981224
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    11 150,14 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-12-006256-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Розробка прокрамт ТН, Розробка робочих локументів членів комісії, Проведення перевірки за програмою ТН, Оформлення результатів ТН

    Ім'я:
    Шевчук Костянтин Ігорович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380382656137 Факс:
    +380382656137
    ЄДРПОУ:
    01981224
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    11 150,17 грн

    з ПДВ
    Скасована

  • ID: UA-2026-04-29-005650-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Проведеня технічного нагляду за послугами харчування (їдальня) (сертифікат відповідності №UA.10210.01900-25), ; 71730000-4 Послуги промислового контролю за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника

    Ім'я:
    Галина Рощупкіна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380687956288 ЄДРПОУ:
    02770239
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    10 178,40 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-04-17-009974-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з визначення показників мікроклімату (температура, вологість і швидкість руху повітря) інструментальним методом – атестація роб. м., проведення досліджень важкості та напруженості праці, оброблення результатів хронометражу, заповнення проекту карти умов праці (ДК 021:2015 71730000-4 Послуги … промислового контролю (71731000-1 Послуги з контролю якості на виробництві))

    Ім'я:
    Баннікова Олена Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380462678105 ЄДРПОУ:
    02006604
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    20 121,48 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-04-15-001249-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуга з підтвердження відповідності газу нафтового скрапленого вимогам ДСТУ EN 589:2017

    Ім'я:
    Орест Лагдан
    E-mail: [email protected] Телефон: +380503737450 Веб сайт:
    https://ustg.com.ua/zakupivli/elektronni-zakupivli.php
    ЄДРПОУ:
    00157842
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    72 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-04-10-003834-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    оцінка відповідності процесів системи вимірювань у лабораторії

    Ім'я:
    Шнуровська Оксана Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380931397560 Факс:
    +380354031239
    ЄДРПОУ:
    02000754
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    9 597,12 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-02-12-013621-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з контролю якості на виробництві

    Ім'я:
    Михайло Голич
    E-mail: [email protected] Телефон: +380977039458 ЄДРПОУ:
    02000582
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    10 938,60 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-02-06-014060-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з контролю якості на виробництві

    Ім'я:
    Малайна Леся Валеріївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380978903633 ЄДРПОУ:
    02000613
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    9 909,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-01-29-011462-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015: 71731000-1 Послуга з контролю якості на виробництві"

    Ім'я:
    Шепитько Вікторія Сергіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380500573589 ЄДРПОУ:
    37944301
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    50 820,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-01-29-006053-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    ДК 021:2015 код 71730000-4 Послуги промислового контролю (Лабораторні дослідження шкідливих хімічних речовин в повітрі робочої зони на робочих місцях персоналу ДСП ЧАЕС)

    Ім'я:
    Асамова Оксана Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380459343263 Веб сайт:
    http://www.chnpp.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    14310862
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    29 січ. 11:39

    Прийом пропозицій
    4 лют. 09:00 – 9 лют. 09:00
    Очікувана вартість

    66 291,75 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-01-22-010292-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Проведення моніторингу фактичної відповідності системи керування вимірювань лабораторії з контролю та якості виробництва

    Ім'я:
    Брензович Тетяна Вікторівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380505111980 ЄДРПОУ:
    25449824
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    14 385,60 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-01-13-010596-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Оцінка відповідності процесів системи вимірювань у лабораторії - ДК 021:2015: 71730000-4 Послуги промислового контролю

    Ім'я:
    Маріанна Штурма
    E-mail: [email protected] Телефон: +380979195569 Веб сайт:
    https://shumsk.crl.net.ua
    ЄДРПОУ:
    02001216
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    8 264,40 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 13 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro