Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «71730000-4»

  • ID: UA-2026-08-28-009325-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Сертифікація послуг щодо харчування та тимчасового розміщення в готельному комплексі та оцінювання готельного комплексу щодо встановлення категорії «**» (дві зірки)

    Ім'я:
    Головатюк Віта Ігорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380384263826 ЄДРПОУ:
    21313677
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 15:34

    Прийом пропозицій
    28 серп. 15:34 – 6 вер. 17:00
    Очікувана вартість

    34 260,54 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 19 г. 44 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2022-02-18-002725-b

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Послуги з проведення вірусологічних, бактеріологічних, паразитологічних досліджень води та визначення її радіонуклідного складу

    Ім'я:
    Сьобко Алла Анатоліївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380472635830 ЄДРПОУ:
    03357168
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    18 лют. 2022 10:16

    Прийом пропозицій
    26 лют. 2022 00:00 – 2 бер. 2022 10:21
    Очікувана вартість

    83 500,00 грн

    з ПДВ
    Прийом пропозицій

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-03-013774-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги промислового контролю ( Атестація робочих місць)

    Ім'я:
    Людмила Даніленко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380681778675 ЄДРПОУ:
    23551837
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 500,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-03-002007-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з контролю якості зразків продуктів харчування

    ЄДРПОУ:
    00037478
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    43 525,06 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-012084-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги промислового контролю, 71730000-4

    Ім'я:
    Анатолій Мосійчук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380332284047 Веб сайт:
    http://Vd.lutsk.ua
    ЄДРПОУ:
    03339489
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    57 125,10 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-002176-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з виконання робіт з прийняття рішення щодо розширення сфери акредитації органу з сертифікації ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "УКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ РАДІО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ"

    Ім'я:
    Долінська Тетяна Анатоліївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380487407124 Веб сайт:
    http://undirt.ddns.net/drupal6/
    ЄДРПОУ:
    01181535
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    31 104,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-007571-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Виконання робіт з розширення сфери акредитації

    Ім'я:
    Олександр Сімонишин
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442579558 Веб сайт:
    http://cfl.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    38483159
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    52 033,99 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-007023-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    71730000-4 Послуги промислового контролю (Виконання робіт з прийняття рішення щодо моніторингу за відповідністю акредитованого органу з оцінки відповідності Органу з сертифікації техніки зв’язку Державного підприємства «Український державний центр радіочастот» вимогам акредитації шляхом здійснення … нагляду на відповідність вимогам стандарту ДСТУ EN ISO/IEC 17065:2019 «Оцінювання відповідності. Вимоги до органів, що сертифікують продукцію, процеси та послуги» та додаткового стандарту ДСТУ EN ISO/IEC 17020:2019 «Вимоги щодо діяльності різних типів органів, що здійснюють інспектування»)

    Ім'я:
    Людмила Вікторівна Ходос
    E-mail: [email protected] Телефон: +380444228012 Веб сайт:
    http://www.ucrf.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    01181765
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    37 584,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-21-006031-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    71730000-4 Послуги промислового контролю (Послуги з проведення наглядового аудиту за сертифікованою системою управління якістю УДЦР)

    Ім'я:
    Людмила Вікторівна Ходос
    E-mail: [email protected] Телефон: +380444228012 Веб сайт:
    http://www.ucrf.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    01181765
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    37 716,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-21-004365-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Проведення робіт з наглядового контролю підтвердження на відповідність вимогам ДСТУ EN ISO 13485:2018 «Вироби медичні. Системa управління якістю (СУЯ). Вимоги щодо регулювання»

    Ім'я:
    Пригода Галина Михайлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380964595954 ЄДРПОУ:
    02071010
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    19 800,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-21-004331-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Проведення робіт з наглядового контролю якості продукції Замовника, а саме: вироби медичні гідрогелеві альгінатні для лікування ран та опіків AQUIOR, що виготовляється в Національному університеті «ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА», вул. Степана Бандери, буд. 12, м. Львів, 79013, Україна, на відповідність … вимогам, що встановлені у Технічному регламенті щодо медичних виробів затвердженому постановою КМУ від 02.10.2013 р. № 753

    Ім'я:
    Пригода Галина Михайлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380964595954 ЄДРПОУ:
    02071010
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    40 200,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-20-011618-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги промислового контролю (послуги з проведення первинної сертифікація системи керування безпечністю харчових продуктів)

    Ім'я:
    Наливайко Марина
    E-mail: [email protected] Телефон: 380990000841 ЄДРПОУ:
    20076991
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    19 974,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-20-007484-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги санітарно-гігієнічних, санітарно-мікробіологічних досліджень

    Ім'я:
    Гінкельман Катерина Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380457920720 ЄДРПОУ:
    40972700
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 068,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-20-002626-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги промислового контролю

    Ім'я:
    Пригода Галина Михайлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380964595954 ЄДРПОУ:
    02071010
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    29 294,40 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-19-012687-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015:71730000-4: Послуги промислового контролю (технічний нагляд за процесом надання сертифікованих послуг з проектування, монтування, технічного обслуговування та ремонту систем пожежної, охоронної, суспільної сигналізації, контролювання доступу та охоронних теле(відео)систем на під … охоронних об'єктах)

    Ім'я:
    Людмила Мартинюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380332725467 ЄДРПОУ:
    40108803
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    20 540,18 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-19-006255-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з проведення досліджень з метою атестації робочих місць

    Ім'я:
    Нечипоренко Сергій Володимирович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380970909252 ЄДРПОУ:
    03359701
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-18-010222-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Інструментальні дослідження шкідливих виробничих факторів на 1 робочому місці Замовника (машиніст із прання та ремонту спецодягу). Розрахунок та оформлення протоколів по результатам інструментальних досліджень. Розробка документів з атестації робочого місця за результатами інструментальних … досліджень та хронометражних спостережень на підставі діючих нормативних актів.

    Ім'я:
    Юрій Приходько
    E-mail: [email protected] Телефон: +380502372167 ЄДРПОУ:
    37022852
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 500,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-18-009277-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 (CPV) : 71730000-4 Послуги промислового контролю (Послуги з проведення наглядового аудиту за сертифікованою системою управління якістю на відповідність вимогам ДСТУ ISO 9001:2015)

    Ім'я:
    Ващук Світлана Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380342527865 ЄДРПОУ:
    01993256
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    35 251,20 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-18-005574-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Код ДК 021:2015: 71730000-4 Послуги промислового контролю

    Ім'я:
    Олена Гаврилюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380987718241 ЄДРПОУ:
    02004806
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    15 024,49 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-13-012039-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    26П-412_71730000-4 Послуги промислового контролю (Послуги з контролю технічного стану джерел іонізуючого випромінювання та подовження терміну експлуатації)

    Ім'я:
    Наталія МОВА
    E-mail: [email protected] Телефон: +380954081006 Веб сайт:
    http://ugv.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    30019775
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    13 серп. 16:59

    Прийом пропозицій
    13 серп. 16:59 – 21 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    83 797,26 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

1 2 3 .. 179 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro