Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «71700000-5»
-
ID: UA-2026-08-28-009325-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСертифікація послуг щодо харчування та тимчасового розміщення в готельному комплексі та оцінювання готельного комплексу щодо встановлення категорії «**» (дві зірки)
Оголошено28 серп. 15:34
Прийом пропозицій28 серп. 15:34 – 6 вер. 17:00 -
ID: UA-2022-02-18-002725-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПослуги з проведення вірусологічних, бактеріологічних, паразитологічних досліджень води та визначення її радіонуклідного складу
Оголошено18 лют. 2022 10:16
Прийом пропозицій26 лют. 2022 00:00 – 2 бер. 2022 10:21 -
ID: UA-2026-08-31-007571-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиконання робіт з розширення сфери акредитації
Ім'я:Олександр СімонишинE-mail: [email protected] Телефон: +380442579558 Веб сайт: ЄДРПОУ:38483159Очікувана вартість52 033,99 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-007023-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи71730000-4 Послуги промислового контролю (Виконання робіт з прийняття рішення щодо моніторингу за відповідністю акредитованого органу з оцінки відповідності Органу з сертифікації техніки зв’язку Державного підприємства «Український державний центр радіочастот» вимогам акредитації шляхом здійснення
нагляду на відповідність вимогам стандарту ДСТУ EN ISO/IEC 17065:2019 «Оцінювання відповідності. Вимоги до органів, що сертифікують продукцію, процеси та послуги» та додаткового стандарту ДСТУ EN ISO/IEC 17020:2019 «Вимоги щодо діяльності різних типів органів, що здійснюють інспектування») Ім'я:Людмила Вікторівна ХодосE-mail: [email protected] Телефон: +380444228012 Веб сайт: ЄДРПОУ:01181765Очікувана вартість37 584,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-001207-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиконання робіт з розширення сфери акредитації
Ім'я:Савка Віталій ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380372544858 Факс:+380372555063ЄДРПОУ:25575279Очікувана вартість52 033,99 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-006031-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи71730000-4 Послуги промислового контролю (Послуги з проведення наглядового аудиту за сертифікованою системою управління якістю УДЦР)
Ім'я:Людмила Вікторівна ХодосE-mail: [email protected] Телефон: +380444228012 Веб сайт: ЄДРПОУ:01181765Очікувана вартість37 716,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-004365-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроведення робіт з наглядового контролю підтвердження на відповідність вимогам ДСТУ EN ISO 13485:2018 «Вироби медичні. Системa управління якістю (СУЯ). Вимоги щодо регулювання»
Очікувана вартість19 800,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-004331-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроведення робіт з наглядового контролю якості продукції Замовника, а саме: вироби медичні гідрогелеві альгінатні для лікування ран та опіків AQUIOR, що виготовляється в Національному університеті «ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА», вул. Степана Бандери, буд. 12, м. Львів, 79013, Україна, на відповідність
вимогам, що встановлені у Технічному регламенті щодо медичних виробів затвердженому постановою КМУ від 02.10.2013 р. № 753 Очікувана вартість40 200,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-011618-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги промислового контролю (послуги з проведення первинної сертифікація системи керування безпечністю харчових продуктів)
Очікувана вартість19 974,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-007484-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги санітарно-гігієнічних, санітарно-мікробіологічних досліджень
Ім'я:Гінкельман Катерина МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380457920720 ЄДРПОУ:40972700Очікувана вартість4 068,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-002626-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги промислового контролю
Очікувана вартість29 294,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-012687-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:71730000-4: Послуги промислового контролю (технічний нагляд за процесом надання сертифікованих послуг з проектування, монтування, технічного обслуговування та ремонту систем пожежної, охоронної, суспільної сигналізації, контролювання доступу та охоронних теле(відео)систем на під
охоронних об'єктах) Очікувана вартість20 540,18 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-007398-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015:71700000-5 "Послуги з моніторингу та контролю" (Атестація робочих місць за умовами праці)
Очікувана вартість11 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-006255-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проведення досліджень з метою атестації робочих місць
Ім'я:Нечипоренко Сергій ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380970909252 ЄДРПОУ:03359701Очікувана вартість3 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-010222-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнструментальні дослідження шкідливих виробничих факторів на 1 робочому місці Замовника (машиніст із прання та ремонту спецодягу). Розрахунок та оформлення протоколів по результатам інструментальних досліджень. Розробка документів з атестації робочого місця за результатами інструментальних
досліджень та хронометражних спостережень на підставі діючих нормативних актів. Очікувана вартість2 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-009277-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 (CPV) : 71730000-4 Послуги промислового контролю (Послуги з проведення наглядового аудиту за сертифікованою системою управління якістю на відповідність вимогам ДСТУ ISO 9001:2015)
Очікувана вартість35 251,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-005574-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015: 71730000-4 Послуги промислового контролю
Очікувана вартість15 024,49 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-012039-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26П-412_71730000-4 Послуги промислового контролю (Послуги з контролю технічного стану джерел іонізуючого випромінювання та подовження терміну експлуатації)
Оголошено13 серп. 16:59
Прийом пропозицій13 серп. 16:59 – 21 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість83 797,26 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-12-012317-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26П-408_71730000-4 - Послуги промислового контролю (Послуги з підтвердження відповідності діючої системи менеджменту АТ «Укргазвидобування» вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015«Quality management systems – Requirements»)
Оголошено12 серп. 19:02
Прийом пропозицій12 серп. 19:02 – 20 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість658 520,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-12-006547-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикод 71730000-4 за ДК 021:2015 "Послуги промислового контролю" (послуги промислового контролю)
Очікувана вартість99 210,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro