Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «71632000-7»

  • ID: UA-2026-08-31-009742-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з технічного огляду та випробовувань - за кодом ДК 021:2015 - 71630000-3 (Послуги з періодичної атестації високовольтного обладнання та перевірки метрологічних характеристик засобів вимірювальної техніки)

    Ім'я:
    Руслан Стасюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380382787872 Веб сайт:
    http://hoe.com.ua
    ЄДРПОУ:
    22767506
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 16:07

    Прийом пропозицій
    31 серп. 16:07 – 10 вер. 12:00
    Очікувана вартість

    892 480,70 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    7 дн. 20 г. 4 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-007314-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, калібрування, визначення метрологічних характеристик засобів вимірювальної техніки та/або випробувального обладнання

    Ім'я:
    Дмитро Роговець
    E-mail: [email protected] Телефон: +380444542023 ЄДРПОУ:
    45233967
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 14:48

    Прийом пропозицій
    31 серп. 14:48 – 8 вер. 01:00
    Очікувана вартість

    279 166,67 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 9 г. 4 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-004703-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з технічного обслуговування та утримання в належному стані внутрішніх та зовнішніх електромереж, а саме: послуги з перевірки технічного стану діючих електроустановок та вимірювання опору розтікання на основних заземлювачах і заземлення магістралей та обладнання, опору ізоляції кабелів та … проводів, повного опору петлі «фаза-нуль» у закладах загальної середньої освіти м. Дніпра

    Ім'я:
    Наталія Гомзякова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380634075064 Веб сайт:
    https://humpolitic.dniprorada.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    40506248
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 12:51

    Прийом пропозицій
    31 серп. 12:51 – 10 вер. 23:50
    Очікувана вартість

    682 629,48 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    8 дн. 7 г. 54 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-004266-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з технічного обслуговування та утримання в належному стані внутрішніх та зовнішніх електромереж, а саме: послуги з перевірки технічного стану діючих електроустановок та вимірювання опору розтікання на основних заземлювачах і заземлення магістралей та обладнання, опору ізоляції кабелів та … проводів, повного опору петлі «фаза-нуль» у закладах дошкільної освіти міста Дніпра

    Ім'я:
    Олена Потапенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380634075064 Веб сайт:
    https://humpolitic.dniprorada.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    40506248
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 12:25

    Прийом пропозицій
    31 серп. 12:25 – 8 вер. 23:59
    Очікувана вартість

    656 374,50 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    6 дн. 8 г. 3 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-26-003148-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з проведення технічного огляду, експертного обстеження (технічного діагностування)

    Ім'я:
    Андрій Остринський
    E-mail: [email protected] Телефон: +380444654972 Веб сайт:
    http://swrailway.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    40081221
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 10:56

    Прийом пропозицій
    26 серп. 10:56 – 3 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    5 810,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    8 г. 4 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-26-000560-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Випробування протигазів

    Ім'я:
    Роженко Тетяна Валеріївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442385813 ЄДРПОУ:
    03328913
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 08:59

    Прийом пропозицій
    26 серп. 08:59 – 3 вер. 12:00
    Очікувана вартість

    18 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    20 г. 4 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-009709-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Технічний огляд (випробування) пропанового балона об'ємом до 50л, у тому числі фарбування

    Ім'я:
    Гіщак Василь Іванович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380673712958 Факс:
    +380673712958
    ЄДРПОУ:
    13809128
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 008,00 грн

    з ПДВ
    Додавання до звіту інформації про договір

  • ID: UA-2026-09-02-002441-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з технічного огляду та випробовувань

    Ім'я:
    Окушко Оксана Вікторівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380683691749 ЄДРПОУ:
    01991501
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    980,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-001255-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з технічного обслуговування, повірки лічильників, відповідно до Єдиного закупівельного словника ДК 021:2015 - 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань

    Ім'я:
    Наталія Тіхойкіна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380673372844 ЄДРПОУ:
    02774674
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    14 200,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-007171-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Перевірка димовентканалів топкової відділу повірки ЗВТ в м. Умань Черкаської філії ДП «Полтавастандартметрологія»,(ДК 021:2015 71630000 – 3 «Послуги з технічного огляду та випробовувань»)

    Ім'я:
    Наталія КУЧЕРЕНКО
    E-mail: [email protected] Телефон: +380958000237 Веб сайт:
    https://www.st.ck.ua/
    ЄДРПОУ:
    45658837
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 778,16 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-014027-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Електролабораторні роботи.

    Ім'я:
    Сергій Босик
    E-mail: [email protected] Телефон: +380686472284 ЄДРПОУ:
    22578811
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    7 306,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-006418-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015;71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань

    Ім'я:
    Софія Євгенівна Гула
    E-mail: [email protected] Телефон: +380972610381 Веб сайт:
    http://www.topd.com.ua
    ЄДРПОУ:
    02001328
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 031,29 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-004915-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з технічного огляду та випробовувань

    Ім'я:
    Вікторія Сідлак
    E-mail: [email protected] Телефон: +380930037492 Веб сайт:
    https://gnivan-miskrada.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    04326075
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 589,96 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-004402-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Випробування засобів для роботи на висоті (драбини, пояса)

    Ім'я:
    Гармата Олександр Анатолійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380939904463,380985807274 ЄДРПОУ:
    04589645
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 440,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-003099-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з технічного огляду та випробовувань

    Ім'я:
    Вікторія Сідлак
    E-mail: [email protected] Телефон: +380930037492 Веб сайт:
    https://gnivan-miskrada.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    04326075
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 589,96 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-005135-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань (повірка засобів вимірювальної техніки)

    Ім'я:
    Надія Масюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380970578008 ЄДРПОУ:
    02006159
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 12:05

    Прийом пропозицій
    25 серп. 12:05 – 2 вер. 12:00
    Очікувана вартість

    101 510,00 грн

    без ПДВ
    Аукціон

  • ID: UA-2026-08-25-001536-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з технічних випробувань

    Ім'я:
    Андрій Голючик-Луценко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380968711914, +380633044267 ЄДРПОУ:
    36595337
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    88 660,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-001076-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги по підготовці до повірки та повірці водолічильника діаметром 15мм (Код ДК 021:2015 -71630000-3 - Послуги з технічного огляду та випробовувань)

    Ім'я:
    Григоренко Олена Станіславівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380382656446 ЄДРПОУ:
    40887956
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    137,04 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-24-006651-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуга з повірки одноканального вузла обліку теплової енергії (ДК 021:2015 71632000-7 Послуги з технічних випробувань)

    Ім'я:
    Надія Борисполець
    E-mail: [email protected] Телефон: +380972363929 ЄДРПОУ:
    20619581
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    8 934,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-21-013005-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з гідравлічних випробувань автоклавів

    Ім'я:
    Інна Валеріївна Любомська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380975173685, +380487053097 ЄДРПОУ:
    00702972
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 серп. 21:20

    Прийом пропозицій
    21 серп. 21:20 – 29 серп. 09:00
    Очікувана вартість

    36 000,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

1 2 3 .. 167 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro