Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «71631460-2»

  • ID: UA-2026-07-10-002795-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 код 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань (Послуга з проведення інструментального обстеження бетону основних гідротехнічних споруд філії "Дністровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")

    Ім'я:
    Оксана ЯРМАК
    E-mail: [email protected] Телефон: 380459658357 ЄДРПОУ:
    20588716
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    10 лип. 11:03

    Прийом пропозицій
    10 лип. 11:03 – 21 лип. 09:00
    Очікувана вартість

    10 979 341,41 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-06-03-003635-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 код 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань (Батиметричне обстеження підводних частин гідротехнічних споруд верхнього б'єфу Канівської ГЕС методом широкосмугового сканування дна засобами ехолокації для філії "Канівська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")

    Ім'я:
    Оксана ЯРМАК
    E-mail: [email protected] Телефон: 380459658357 ЄДРПОУ:
    20588716
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 черв. 11:15

    Прийом пропозицій
    3 черв. 11:15 – 3 лип. 09:00
    Очікувана вартість

    7 506 983,47 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2025-06-20-006753-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 код 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань (Послуги з проведення інструментального обстеження бетону основних гідротехнічних споруд філії "Дністровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")

    Ім'я:
    Оксана ЯРМАК
    E-mail: [email protected] Телефон: 380459658357 ЄДРПОУ:
    20588716
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    20 черв. 2025 13:27

    Прийом пропозицій
    20 черв. 2025 13:27 – 8 лип. 2025 09:00
    Очікувана вартість

    9 042 435,67 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2025-03-13-001887-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 код 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань (Батиметричне обстеження підводних частин гідротехнічних споруд нижнього б'єфу Канівської ГЕС методом широкосмугового сканування дна засобами ехолокації для філії "Канівська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")

    Ім'я:
    Ксенія МОНЗУЛЬ
    E-mail: [email protected] Телефон: 380459658495 ЄДРПОУ:
    20588716
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    13 бер. 2025 10:05

    Прийом пропозицій
    13 бер. 2025 10:05 – 21 бер. 2025 09:00
    Очікувана вартість

    5 853 993,17 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2024-11-19-007901-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 код 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань (Послуги з водолазного обстеження гідротехнічних споруд зі сторони верхнього та нижнього б’єфів після ракетного удару для філії «Кременчуцька ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)

    Ім'я:
    Ксенія МОНЗУЛЬ
    E-mail: [email protected] Телефон: 380459658495 ЄДРПОУ:
    20588716
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    19 лист. 2024 12:45

    Прийом пропозицій
    19 лист. 2024 12:45 – 27 лист. 2024 09:00
    Очікувана вартість

    18 364 185,42 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2024-11-15-008391-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 код 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань (Послуга з візуального та інструментального обстеження проточного тракту гідроагрегату ст № 19 для філії «Канівська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)

    Ім'я:
    Ксенія МОНЗУЛЬ
    E-mail: [email protected] Телефон: 380459658495 ЄДРПОУ:
    20588716
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    15 лист. 2024 13:06

    Прийом пропозицій
    15 лист. 2024 13:06 – 25 лист. 2024 09:00
    Очікувана вартість

    1 239 312,33 грн

    без ПДВ
    Скасована

  • ID: UA-2024-04-22-008115-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 код 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань (Послуга з проведення інструментального обстеження бетону основних гідротехнічних споруд буферного гідровузла філії "Дністровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")

    Ім'я:
    Наталія ГРИНЮК
    E-mail: [email protected] Телефон: 380459658623 ЄДРПОУ:
    20588716
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    22 квіт. 2024 14:44

    Прийом пропозицій
    22 квіт. 2024 14:44 – 1 трав. 2024 09:00
    Очікувана вартість

    5 624 803,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2023-09-11-007584-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 код 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань (Послуги з водолазного обстеження підводних конструктивів нижнього б’єфу будівлі ГЕС та водозливної греблі після ракетного удару для філії «Кременчуцька ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)

    Ім'я:
    Сергій КУЧЕРЕНКО
    E-mail: [email protected] Телефон: 380459658511 ЄДРПОУ:
    20588716
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    11 вер. 2023 14:11

    Прийом пропозицій
    11 вер. 2023 14:11 – 21 вер. 2023 09:00
    Очікувана вартість

    11 877 172,44 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2023-08-31-002053-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 код 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань (Батиметричне обстеження підводних частин гідротехнічних споруд нижнього б'єфу Канівської ГЕС методом широкосмугового сканування дна засобами ехолокації для філії "Канівська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")

    Ім'я:
    Сергій КУЧЕРЕНКО
    E-mail: [email protected] Телефон: 380459658511 ЄДРПОУ:
    20588716
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 2023 10:32

    Прийом пропозицій
    31 серп. 2023 10:32 – 11 вер. 2023 09:00
    Очікувана вартість

    1 582 967,49 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2022-11-11-000943-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 код 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань (Послуги з проведення візуального та інструментального обстеження проточних трактів гідроагрегатів ст. № 1 та № 7 філії "Середньодніпровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")

    Ім'я:
    Даниленко Зоряна Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380459658620 ЄДРПОУ:
    20588716
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    10 281 159,55 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2022-05-16-001446-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Обстеження гідротехнічних споруд для виготовлення паспортів ГТС ставків розташованих на території Грицівської селищної ради Шепетівського району Хмельницької області відповідно до ДК 021: 2015 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань

    Ім'я:
    Герасімчук Андрій Миколайович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380384034144 Факс:
    +380380384034
    Веб сайт:
    http://www.hrytsivrada.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    04402563
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    24 500,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2016-09-14-000555-c

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Виконання водолазного обстеження конструкцій гідротехнічних споруд водосховища «Іскрівське» комунального підприємства «Жовтоводський водоканал» Дніпропетровської обласної ради

    Ім'я:
    Борис Миколайович Константинов
    E-mail: [email protected] Телефон: +3805652- 637-91 Веб сайт:
    http://evk.dp.ua/
    ЄДРПОУ:
    32182594
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    14 вер. 2016 14:12

    Прийом пропозицій
    19 вер. 2016 15:00 – 22 вер. 2016 14:07
    Очікувана вартість

    65 000,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro