Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «71631400-4»

  • ID: UA-2026-08-31-007386-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Інструментальне обстеження технічного стану елементів армування вертикальних стволів "Північний", "Південний", "Сліпий" та "РЕ-5"

    Ім'я:
    БАСАРАБ Микола Миколайович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380503847607 Веб сайт:
    http://vostgok.com.ua
    ЄДРПОУ:
    14309787
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 14:53

    Прийом пропозицій
    31 серп. 14:53 – 8 вер. 14:56
    Очікувана вартість

    327 600,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 17 г. 41 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-010840-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з технічного огляду та випробовувань (послуги по обстеженню газопроводу на місцевості)

    Ім'я:
    Окушко Оксана Вікторівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380683691749 ЄДРПОУ:
    01991501
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    14 100,58 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-006451-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 71631400-4 послуги з технічного огляду інженерних споруд

    Ім'я:
    Ольга Сенишин
    E-mail: [email protected] Телефон: +380979218323 ЄДРПОУ:
    31274165
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    30 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-003835-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    код ДК 021:2015: 71630000-3-Послуги з технічного огляду та випробовувань (Послуги з обстеження (дослідження) ділянки водопровідної мережі)

    Ім'я:
    Валентина Сушко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380503157072 ЄДРПОУ:
    02012007
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    10 980,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-002198-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуга з повірки автоцистерни (10430л) паливо-заправника Ford 1833 - 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника

    Ім'я:
    Лілія Ільянова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380532567500 Веб сайт:
    http://arz.pl.ua
    ЄДРПОУ:
    08804689
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 10:21

    Прийом пропозицій
    25 серп. 10:21 – 2 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    3 970,46 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-13-002527-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з перевірки та технічного огляду аварійно-рятувального, протипожежного майна

    Ім'я:
    Євген Степанов
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442920520 Веб сайт:
    https://hydro.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    21720000
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    13 серп. 10:38

    Прийом пропозицій
    13 серп. 10:38 – 21 серп. 08:00
    Очікувана вартість

    1 455 201,00 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-10-004756-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з технічного обстеження об"єктів внутрішньогосподарської меліоративної сітки на території Райгородоцької сільської ради

    Ім'я:
    Теслюк Наталія Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380672977081 ЄДРПОУ:
    04345569
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    250 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-07-006925-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з технічного огляду та випробовувань (Телеінспекційне обстеження свердловин на воду)

    Ім'я:
    Булаш Світлана Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380444612332 ЄДРПОУ:
    30019801
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    7 серп. 13:47

    Прийом пропозицій
    7 серп. 13:47 – 17 серп. 14:00
    Очікувана вартість

    69 000,00 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-04-012494-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з технічного обслуговування системи вентиляції об'єкту Миколаївського міського палацу культури та урочистих подій

    Ім'я:
    Антинескул Анастасія Павлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380638001026 ЄДРПОУ:
    39137878
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-27-008058-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань

    Ім'я:
    Жукова Марина
    E-mail: [email protected] Телефон: 380997827549 ЄДРПОУ:
    01981498
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 223,28 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-24-006348-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Інструментальне обстеження технічного стану елементів армування вертикальних стволів "Північний", "Південний", "Сліпий" та "РЕ-5"

    Ім'я:
    БАСАРАБ Микола Миколайович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380503847607 Веб сайт:
    http://vostgok.com.ua
    ЄДРПОУ:
    14309787
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    24 лип. 13:49

    Прийом пропозицій
    24 лип. 13:49 – 1 серп. 13:51
    Очікувана вартість

    327 600,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-17-007509-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Обстеження і оцінка технічного стану споруди надшахтного копра ствола "Північний" Інгульської шахти

    Ім'я:
    БАСАРАБ Микола Миколайович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380503847607 Веб сайт:
    http://vostgok.com.ua
    ЄДРПОУ:
    14309787
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    17 лип. 14:42

    Прийом пропозицій
    17 лип. 14:42 – 25 лип. 14:42
    Очікувана вартість

    164 722,23 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-13-004832-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з технічного обстеження об’єктів внутрішньогосподарської меліоративної сітки на території Райгородоцької сільської ради

    Ім'я:
    Теслюк Наталія Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380672977081 ЄДРПОУ:
    04345569
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    13 лип. 13:16

    Прийом пропозицій
    13 лип. 13:16 – 22 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    208 333,33 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-10-002795-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 код 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань (Послуга з проведення інструментального обстеження бетону основних гідротехнічних споруд філії "Дністровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")

    Ім'я:
    Оксана ЯРМАК
    E-mail: [email protected] Телефон: 380459658357 ЄДРПОУ:
    20588716
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    10 лип. 11:03

    Прийом пропозицій
    10 лип. 11:03 – 21 лип. 09:00
    Очікувана вартість

    10 979 341,41 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-06-26-011615-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з технічного обстеження електричного обладнання фонтанів у ДМ «КАЗКА»

    Ім'я:
    Антинескул Анастасія Павлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380638001026 ЄДРПОУ:
    39137878
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    50 460,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-23-000709-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань (виконання технічного обстеження автомобільного мосту по вул. І. Франка в м. Бережани, Тернопільського р-н, Тернопільської обл. та видати за результатами обстеження конструкцій та інженерних розрахунків звіту)

    Ім'я:
    Андрій Дороднов
    E-mail: [email protected] Телефон: +380934860179, +380354821446, +380354821446, +380354821446 Веб сайт:
    https://berezhanymrada.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    04058491
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    36 436,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-17-013491-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з часткового технічного огляду вантажопідіймальних механізмів, експертного обстеження (технічного діагностування) вантажопідіймальних механізмів, позачергового технічного огляду вантажопідіймальних механізмів, нівелювання підкранових колій вантажопідіймальних механізмів, позачергового … технічного огляду об′єктів котлонагляду, позачергового технічного огляду трубопроводів гарячої води IV категорії згідно ДК 021:2015 код 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань

    Ім'я:
    Панченко Олексій Сергійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380612205919 Веб сайт:
    http://teploseti.zp.ua
    ЄДРПОУ:
    32121458
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    17 черв. 17:19

    Прийом пропозицій
    17 черв. 17:19 – 25 черв. 09:00
    Очікувана вартість

    378 926,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-11-008630-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги по шурфовому обстеженню газопроводу на місцевості

    Ім'я:
    Людмила Павленко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380412481209 ЄДРПОУ:
    04053625
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    7 881,12 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-08-012327-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з обстеження підводної частини гідроспоруд насосної станції І-го підйому водогону «Дністер-Чернівці»

    Ім'я:
    Олеся Дудник
    E-mail: [email protected] Телефон: +380372547559 Веб сайт:
    https://vodokanal.cv.ua
    ЄДРПОУ:
    03361780
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    8 черв. 16:48

    Прийом пропозицій
    8 черв. 16:48 – 22 черв. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    264 286,45 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-03-003635-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 код 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань (Батиметричне обстеження підводних частин гідротехнічних споруд верхнього б'єфу Канівської ГЕС методом широкосмугового сканування дна засобами ехолокації для філії "Канівська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")

    Ім'я:
    Оксана ЯРМАК
    E-mail: [email protected] Телефон: 380459658357 ЄДРПОУ:
    20588716
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 черв. 11:15

    Прийом пропозицій
    3 черв. 11:15 – 3 лип. 09:00
    Очікувана вартість

    7 506 983,47 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

1 2 3 .. 35 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro