Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «71631300-3»
-
ID: UA-2026-08-31-003292-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПроведення технічного обстеження об’єкта «+++ АТ «Укрнафта» з отриманням звіту про оцінку збитків та рекомендованих заходів з відновлення експлуатаційної придатності об’єкта (5944)
Оголошено31 серп. 11:39
Прийом пропозицій31 серп. 11:39 – 11 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-09-01-008118-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по обстеженню будівлі та приміщення адмінбудівлі сільської ради, Зарічанської територіальної громади, Закарпатської області за адресою: Закарпатська область, с.Вільхівка, вул.Центральна, 26 "а"
Ім'я:Надія Корнієнко-БатринE-mail: [email protected] Телефон: +380976414629 Веб сайт: ЄДРПОУ:04349538Очікувана вартість5 340,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-001236-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного обстеження з оцінкою технічного стану та експлуатаційної придатності будівель
Очікувана вартість15 208,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-012993-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги із заміру опору ізоляції електромереж
Очікувана вартість5 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-008242-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проведення технічного обстеження частини будівліОЗО " Ржищівський ліцей" Лідер" ( секція " А),орієнтовно площею 993 кв.м.,за адресою: 09230,Київська обл.,м.Ржищів,вул. Травнева,буд.10.
Очікувана вартість45 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-004594-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиобстеження технічного стану гаражу
Очікувана вартість16 020,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-002221-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань (послуги з електровимірів: заміру і перевірки опору ізоляції електромереж та електроустановок)
Очікувана вартість14 922,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-012684-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань (послуги з електровимірів: заміру і перевірки опору ізоляції електромереж та електроустановок)
Очікувана вартість14 922,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-009871-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроведення технічного обстеження у будівлях АЗПСМ з видачею експертного висновку про безперешкодний доступ осіб з інвалідністю та інших МГН
Очікувана вартість98 250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-002059-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного обстеження нерухомого майна Замовника на предмет доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення (код ДК 021:2015: 71630000-3 - Послуги з технічного огляду та випробовувань)
Очікувана вартість12 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-011705-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з надання звіту з технічного обстеження будівель
Оголошено17 серп. 17:18
Прийом пропозицій17 серп. 17:18 – 26 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість14 263,40 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-14-006242-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з обстеження, обмірних креслень та експертного заключення по стану плоскої суміщеної поклівлі корпусу №4 та похилої багатоскатної покрівлі поліклінічного корпусу з визначенням можливості встановлення резервного джерела живлення сонячної електростанції
Очікувана вартість48 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-003010-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проведення обстеження технічного стану будівель та споруд (блок фільтрів)
Очікувана вартість29 998,35 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-000952-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 71630000-3 – Послуги з технічного огляду та випробовувань (послуги з оцінки технічного стану будівельних конструкцій, визначення можливості подальшої експлуатації будівель онкологічного та радіологічного відділень КНП «Обласне територіальне медичне об'єднання м. Краматорськ»,
пошкоджених внаслідок збройної агресії Російської Федерації, які розташовані за адресою: Донецька область, м. Краматорськ, вул. Олекси Тихого, буд. 31 зі складанням відповідного Технічного звіту) Оголошено12 серп. 09:31
Прийом пропозицій12 серп. 09:31 – 20 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість135 379,17 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-11-004929-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного обстеження будівель та споруд з видачею звіту
Очікувана вартість7 550,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-011623-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного обстеження будівлі з складанням дефектного акту і кошторисних розрахунків на заміну вікон (пошкоджених в результаті дій воєнного характеру) за адресою: с. Розсошенці Полтавська область Полтавський район
Очікувана вартість11 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-006175-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного обстеження конструкцій покрівлі для визначення можливості встановлення СЕС
Очікувана вартість50 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-012406-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробувань (Послуги по перевірці димових та вентиляційних каналів закладів освіти)
Очікувана вартість5 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-012351-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 (CPV):71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробувань (Послуги по вимірам контурів захисного заземлення та блискавкозахисту, перехідних опорів заземлення закладів освіти)
Очікувана вартість44 999,93 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-011031-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроведення технічного обстеження зі складанням звіту про проведення технічного обстеження будівель
Очікувана вартість25 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro