Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «71631200-2»
-
ID: UA-2026-09-02-006080-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з проведення діагностики транспортних засобів, код ДК 021:2015-71630000-3 «Послуги з технічного огляду та випробовувань»
Ім'я:Олександр ВитвіцькийE-mail: [email protected] Телефон: +380504541600 Веб сайт: ЄДРПОУ:38435613Оголошено2 вер. 12:58
Прийом пропозицій2 вер. 12:58 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2022-02-21-001732-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПослуги з проведення обов'язкового технічного контролю транспортних засобів код ДК 021:2015 код 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
Оголошено21 лют. 2022 09:55
Прийом пропозицій25 лют. 2022 09:53 – 2 бер. 2022 09:53 -
ID: UA-2026-08-31-011981-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТехнічний огляд та ремонт автомобіля Citroen Berlingo
Очікувана вартість12 670,74 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-011117-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з обов’язкового технічного контролю стану колісних транспортних засобів ( шкільного автобуса АС-Р-32053+07 МРІЯ (ПАЗ)
Очікувана вартість3 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-010985-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з обов’язкового технічного контролю стану колісних транспортних засобів ( шкільного автобуса ЕТАЛОН А 01117 Ш-00 00033)
Очікувана вартість3 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-010858-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 71630000-3 — Послуги з технічного огляду та випробовувань
Очікувана вартість2 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-010757-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з обов'язкового технічного контролю стану колісних транспортних засобів (шкільний автобс)
Очікувана вартість3 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-005259-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного огляду шкільних автобусів
Очікувана вартість24 166,66 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-010728-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного огляду автомобілів
Очікувана вартість1 273,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-010036-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТехнічний огляд шкільних автобусів код ДК 021:2015: 71631200-2 «Послуги з технічного огляду автомобілів"
Очікувана вартість22 250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-012848-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:71631200-2 Послуги з технічного огляду автомобілів
Очікувана вартість3 900,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-002594-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з перевірки техн.стану КТЗ
Очікувана вартість3 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-009161-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОплата послуг з технічного огляду транспортних засобів, код - 71630000-3 - Послуги з технічного огляду та випробовувань за ДК 021:2015 «Єдиного закупівельного словника».
Очікувана вартість14 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-002300-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з обов'язкового технічного контролю транспортного засобу
Очікувана вартість4 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-000686-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного обслуговування техніки, а саме проведення обов'язкового технічного контролю КТЗ
Очікувана вартість16 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-013209-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з обов’язкового технічного контролю транспортних засобів (код ДК 021:2015 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробувань (71631200-2 Послуги з технічного огляду автомобілів))
Оголошено20 серп. 17:41
Прийом пропозицій20 серп. 17:41 – 28 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість5 550,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-20-009835-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТехнічний огляд автомобілів
Очікувана вартість4 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-005605-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проведення обов'язкового технічного контролю транспортних засобів за кодом ДК 021:2015: 71630000-3 Послуга з технічного огляду та випробувань
Очікувана вартість3 800,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-001044-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДіагностика, кодування форсунок (шкільний автобус)
Очікувана вартість33 989,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-005492-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОбов’язковий технічний контроль ТЗ категорій М3
Ім'я:Василь Приходько-ЛещенкоE-mail: [email protected] Телефон: +380931454888 Веб сайт: ЄДРПОУ:04413360Очікувана вартість15 200,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro