Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «71631100-1»
-
ID: UA-2026-08-26-009637-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуга з проведення оцінювання системи керування вимірюваннями хіміко-бактеріологічної лабораторії
Оголошено26 серп. 15:13
Прийом пропозицій26 серп. 15:13 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-25-013182-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляДефектування бензинових та дизельних генераторів
Ім'я:Мірошкін Максим ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380671889893 ЄДРПОУ:26632252Оголошено25 серп. 17:40
Прийом пропозицій29 серп. 20:00 – 3 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-01-004260-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПовірка трансформатору струму
Очікувана вартість2 232,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-004939-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного огляду та випробовувань (Послуги з технічного обслуговування сигналізатора газу метеостанції Нікополь)
Ім'я:Гривнак Ольга ВіталіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380562398525 Факс:+380567440234ЄДРПОУ:19430915Очікувана вартість1 955,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-006097-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМетрологічні послуги згідно з ДК 021:2015, код 71631100-1
Очікувана вартість1 825,80 грн
з ПДВПідписання форми оголошення звіту КЕП -
ID: UA-2026-08-28-002719-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного огляду та випробовувань (вимірювання опору заземлюючого пристрою; вимірювання перехідного опору між заземлюючим пристроєм та заземлюючими елементами; вимірювання повного опору петлі "фаза-нуль"; вимірювання опору ізоляції кабелів, проводів, силової та освітлювальної
електропроводки до 1 кВ) Очікувана вартість15 472,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-002613-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги повірки Електрокардіографів 3-х канальних, 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань, код ДК 021 2015 Єдиного закупівельного словника
Очікувана вартість39 624,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-006258-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМетрологічні послуги
Очікувана вартість6 444,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-005102-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМетрологічні послуги (повірка обладнання) за кодом ДК 021:2015 (CPV) 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
Очікувана вартість208,32 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-001076-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по підготовці до повірки та повірці водолічильника діаметром 15мм (Код ДК 021:2015 -71630000-3 - Послуги з технічного огляду та випробовувань)
Ім'я:Григоренко Олена СтаніславівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380382656446 ЄДРПОУ:40887956Очікувана вартість137,04 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-009991-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з випробовувань та вимірювань вимірювальної електротехнічної лабораторії (перевірка засобів захисту)
Очікувана вартість73 136,36 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-008272-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з технічного обстеження обладнання з наданням висновку про технічний стан
Ім'я:Лариса СокольськаE-mail: [email protected] Телефон: 380577255604 Факс:+38 (057) 725-5600Веб сайт: ЄДРПОУ:22658190Очікувана вартість8 790,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-23-000467-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного обслуговування систем вентиляції (ДК 021:2015: 71630000-3 — Послуги з технічного огляду та випробовувань)
Очікувана вартість2 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-011458-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з повного експертного обстеження (технічного діагностування) резервуарного парку та виготовлення технічних паспортів (ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань)
Оголошено20 серп. 16:11
Прийом пропозицій20 серп. 16:11 – 31 серп. 09:00Очікувана вартість155 277,78 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-19-009395-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляДефектування Дизельного генератора Wattstream WS 140-RSW
Ім'я:Мірошкін Максим ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380671889893 ЄДРПОУ:26632252Оголошено19 серп. 15:08
Прийом пропозицій25 серп. 20:00 – 28 серп. 08:00Очікувана вартість45 966,67 грн
з ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-19-008724-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 71631100-1 Послуги з технічного обслуговування обладнання (Послуги з обстеження технічного стану комп'ютерної, офісної, побутової техніки та обладнання для подальшого списання з балансового обліку, 139 од.)
Очікувана вартість6 655,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-003025-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВиконання експертного обстеження (технічне діагностування) та позачергового технічного огляду устаткування напругою понад 1000 В СП "КТМ"
Ім'я:Голубкова Євгенія АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442076792 ЄДРПОУ:40538421Оголошено19 серп. 10:55
Прийом пропозицій19 серп. 10:55 – 28 серп. 10:00Очікувана вартість3 396 789,92 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-19-002386-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПовірка теплолічильників
Очікувана вартість12 644,26 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-000749-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМетрологічні послуги з повірки медичного обладнання, пристроїв та устаткування, (оплата послуг з повірки медичного обладнання у закладах охорони здоров’я), код за ДК 021:2015 - 71630000-3 - “Послуги з технічного огляду та випробовувань”
Ім'я:Гречка Катерина БорисівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380953316422 Факс:+380563206617Веб сайт: ЄДРПОУ:37735655Оголошено19 серп. 09:22
Прийом пропозицій19 серп. 09:22 – 28 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість554 470,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-18-008697-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
Ім'я:Олександра БондаренкоE-mail: [email protected] Телефон: +380487507282 Веб сайт: ЄДРПОУ:04704790Оголошено18 серп. 14:51
Прийом пропозицій18 серп. 14:51 – 31 серп. 12:00Очікувана вартість230 106,32 грн
без ПДВКваліфікація