Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «71631000-0»

  • ID: UA-2026-08-31-007386-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Інструментальне обстеження технічного стану елементів армування вертикальних стволів "Північний", "Південний", "Сліпий" та "РЕ-5"

    Ім'я:
    БАСАРАБ Микола Миколайович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380503847607 Веб сайт:
    http://vostgok.com.ua
    ЄДРПОУ:
    14309787
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 14:53

    Прийом пропозицій
    31 серп. 14:53 – 8 вер. 14:56
    Очікувана вартість

    327 600,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    6 дн. 7 г. 32 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-003292-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Проведення технічного обстеження об’єкта «+++ АТ «Укрнафта» з отриманням звіту про оцінку збитків та рекомендованих заходів з відновлення експлуатаційної придатності об’єкта (5944)

    Ім'я:
    Косяк Людмила
    E-mail: [email protected] Телефон: 380677476007 ЄДРПОУ:
    00135390
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 11:39

    Прийом пропозицій
    31 серп. 11:39 – 11 вер. 12:00
    Очікувана вартість

    1 000 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    9 дн. 4 г. 35 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-26-009637-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуга з проведення оцінювання системи керування вимірюваннями хіміко-бактеріологічної лабораторії

    Ім'я:
    Величко Вікторія Сергіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0660818090 ЄДРПОУ:
    25690247
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 15:13

    Прийом пропозицій
    26 серп. 15:13 – 3 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    25 869,90 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    16 г. 35 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-26-003148-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з проведення технічного огляду, експертного обстеження (технічного діагностування)

    Ім'я:
    Андрій Остринський
    E-mail: [email protected] Телефон: +380444654972 Веб сайт:
    http://swrailway.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    40081221
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 10:56

    Прийом пропозицій
    26 серп. 10:56 – 3 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    5 810,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    16 г. 35 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-25-013182-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Дефектування бензинових та дизельних генераторів

    Ім'я:
    Мірошкін Максим Олександрович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380671889893 ЄДРПОУ:
    26632252
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 17:40

    Прийом пропозицій
    29 серп. 20:00 – 3 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    76 749,67 грн

    з ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 35 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2022-02-21-001732-b

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Послуги з проведення обов'язкового технічного контролю транспортних засобів код ДК 021:2015 код 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань

    Ім'я:
    Марина Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380509952546 ЄДРПОУ:
    32863684
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 лют. 2022 09:55

    Прийом пропозицій
    25 лют. 2022 09:53 – 2 бер. 2022 09:53
    Очікувана вартість

    765,00 грн

    з ПДВ
    Прийом пропозицій

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-008118-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги по обстеженню будівлі та приміщення адмінбудівлі сільської ради, Зарічанської територіальної громади, Закарпатської області за адресою: Закарпатська область, с.Вільхівка, вул.Центральна, 26 "а"

    Ім'я:
    Надія Корнієнко-Батрин
    E-mail: [email protected] Телефон: +380976414629 Веб сайт:
    https://zarichansca-gromada.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    04349538
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 340,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-004260-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Повірка трансформатору струму

    Ім'я:
    Олександр Саламатін
    E-mail: [email protected] Телефон: +380685345490 ЄДРПОУ:
    01995083
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 232,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-011981-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Технічний огляд та ремонт автомобіля Citroen Berlingo

    Ім'я:
    Канавський Руслан Михайлович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442501033 ЄДРПОУ:
    22879582
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    12 670,74 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-008589-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Періодична перевірка та прочищення димових і вентиляційних каналів

    Ім'я:
    Любов Циба
    E-mail: [email protected] Телефон: +380960363560 ЄДРПОУ:
    44064105
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    6 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-004939-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з технічного огляду та випробовувань (Послуги з технічного обслуговування сигналізатора газу метеостанції Нікополь)

    Ім'я:
    Гривнак Ольга Віталіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380562398525 Факс:
    +380567440234
    ЄДРПОУ:
    19430915
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 955,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-001236-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з технічного обстеження з оцінкою технічного стану та експлуатаційної придатності будівель

    Ім'я:
    Костянтин Лиморенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380687584116 ЄДРПОУ:
    25575049
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    15 208,80 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-000246-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з повірки сигналізаторів газу

    Ім'я:
    Тетяна Сандул
    E-mail: [email protected] Телефон: +380473130051 ЄДРПОУ:
    41773113
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 048,83 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-006097-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Метрологічні послуги згідно з ДК 021:2015, код 71631100-1

    Ім'я:
    Білан Катерина Леонідівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380675899155 ЄДРПОУ:
    44363327
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 825,80 грн

    з ПДВ
    Підписання форми оголошення звіту КЕП

  • ID: UA-2026-08-28-002719-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з технічного огляду та випробовувань (вимірювання опору заземлюючого пристрою; вимірювання перехідного опору між заземлюючим пристроєм та заземлюючими елементами; вимірювання повного опору петлі "фаза-нуль"; вимірювання опору ізоляції кабелів, проводів, силової та освітлювальної … електропроводки до 1 кВ)

    Ім'я:
    Ольга Голубович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380971122069 ЄДРПОУ:
    01991607
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    15 472,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-012993-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги із заміру опору ізоляції електромереж

    Ім'я:
    Петро Горкуненко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380365534060 ЄДРПОУ:
    25737015
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-011117-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з обов’язкового технічного контролю стану колісних транспортних засобів ( шкільного автобуса АС-Р-32053+07 МРІЯ (ПАЗ)

    Ім'я:
    Гринь Марія
    E-mail: [email protected] Телефон: 380982009219 ЄДРПОУ:
    26243496
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 800,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-010985-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з обов’язкового технічного контролю стану колісних транспортних засобів ( шкільного автобуса ЕТАЛОН А 01117 Ш-00 00033)

    Ім'я:
    Гринь Марія
    E-mail: [email protected] Телефон: 380982009219 ЄДРПОУ:
    26243496
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 800,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-010858-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015: 71630000-3 — Послуги з технічного огляду та випробовувань

    Ім'я:
    Марина Думанськ
    E-mail: [email protected] Телефон: +380677715529 ЄДРПОУ:
    37368735
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 500,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-010757-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з обов'язкового технічного контролю стану колісних транспортних засобів (шкільний автобс)

    Ім'я:
    Заболотна Тетяна Анатоліївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380680385317 ЄДРПОУ:
    26224398
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 800,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 500 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro