Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «71621000-7»
-
ID: UA-2026-08-18-011225-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи16.4 Вимірювання інтенсивності ультрофіолетового випромінювання (УФ-випромінювання)
Очікувана вартість1 166,31 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-012331-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного аналізу та консультаційного структурування даних щодо старих багатоквартирних будинків м. Рівного для підготовки типології житлового фонду та вихідних даних для калькулятора попередньої енергетичної оцінки ОСББ в рамках Проєкту 101215658-LIFE24-CETLEEP- LIFE-2024-CET
Очікувана вартість93 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-009237-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги за кодом ДК 021:2015 71621000-7 Послуги з технічного аналізу чи консультаційні послуги
Очікувана вартість7 490,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-002830-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015 71620000-0 Аналітичні послуги (Послуги з проведення експертизи медичного обладнання зі складанням технічних висновків)
Очікувана вартість22 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-004220-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПовірка ЗВТ
Очікувана вартість10 591,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-008548-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги за кодом ДК 021:2015 71621000-7 Послуги з технічного аналізу чи консультаційні послуги
Очікувана вартість14 150,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-008359-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги за кодом ДК 021:2015 71621000-7 Послуги з технічного аналізу чи консультаційні послуги
Очікувана вартість6 450,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-001623-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 71620000-0 - Аналітичні послуги (71621000-7 - Послуги з технічного аналізу чи консультаційні послуги) , а саме - послуги з підготовки лабораторії до акредитації в Національному агентстві з акредитації України на відповідність вимогам ISO 15189:2022
Оголошено10 лип. 11:47
Прийом пропозицій10 лип. 11:47 – 22 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість420 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-09-008424-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного аналізу чи консультаційні послуги (За ДК 021:2015 код 71621000-7 Послуги з технічного аналізу чи консультаційні послуги)
Очікувана вартість1 200,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-26-010151-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод за ДК 021:2015 - 71620000-0 - Аналітичні послуги (інформаційно-консультативні послуги з організації проведення оцінки стану охорони праці, безпеки промислового виробництва суб’єкта господарювання та оформлення документів для отримання декларації відповідності матеріально-технічної бази
вимогам законодавства з питань охорони праці) Очікувана вартість35 000,00 грн
без ПДВПідписання форми оголошення звіту КЕП -
ID: UA-2026-06-19-004887-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного аналізу чи консультаційні послуги (За ДК 021:2015 код 71621000-7 Послуги з технічного аналізу чи консультаційні послуги)
Очікувана вартість11 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-10-013304-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 71621000-7 Послуги з технічного аналізу чи консультаційні послуги (Послуги з оцінки технічного стану фрагментів перекритів на 2-му та 3-му поверхах будівлі ліцею № 86 «Консул» у Печреському районі м. Києва на вул. Круглоуніверситетській, 9).
Очікувана вартість63 572,62 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-10-005646-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕкспертне обстеження підприємства для отримання дозволу на експлуатацію машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки та виконання робіт з підвищеною небезпекою (монтаж, демонтаж, налагодження, ремонт, технічне обслуговування, реконструкція машин, механізмів, устаткування підвищеної
небезпеки) Ім'я:Головатюк Віта ІгорівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380384263826 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено10 черв. 12:09
Прийом пропозицій10 черв. 12:09 – 18 черв. 12:00Очікувана вартість36 750,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-10-004658-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи71620000-0 Аналітичні послуги (71621000-7 Послуги з технічного аналізу чи консультаційні послуги (послуги з додаткової сертифікації по визначенню категорії транспортних засобів)
Очікувана вартість6 480,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-08-008992-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:71620000-0 Аналітичні послуги (Послуги з проведення зовнішньої оцінки якості)
Очікувана вартість29 700,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-04-013883-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗакупівля консультаційної послуги та висновку науково-консультативного дослідження
Ім'я:Варварова-Мозолевська Наталя ВалеріївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380639122626 ЄДРПОУ:32824268Очікувана вартість15 372,28 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-29-004002-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПроведення експертного обстеження для отримання дозволу на ремонт, технічне обслуговування машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, а саме – посудин, що працюють під тиском понад 0.05 МПа
Ім'я:Михальчук Сергій ГригоровичE-mail: [email protected] Телефон: 380384263888 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено29 трав. 11:56
Прийом пропозицій29 трав. 11:56 – 18 черв. 10:00Очікувана вартість50 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-29-000738-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з зовнішньої оцінки якості лабораторних досліджень,ДК 021:2015 (CPV) : 71620000-0 Аналітичні послуги
Ім'я:Майстров Олександр СергійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380671722871 ЄДРПОУ:01994959Оголошено29 трав. 09:25
Прийом пропозицій29 трав. 09:25 – 6 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість129 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-27-007527-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного аналізу чи консультаційні послуги (За ДК 021:2015 код 71621000-7 Послуги з технічного аналізу чи консультаційні послуги)
Очікувана вартість60 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-27-004380-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проведення зовнішньої оцінки якості у міжлабораторних програмах Riqas
Ім'я:Олександр БалановськийE-mail: [email protected] Телефон: +380962231400 Веб сайт: ЄДРПОУ:30212155Очікувана вартість54 694,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro