Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «71620000-0»
-
ID: UA-2026-08-26-013308-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 71620000-0 Аналітичні послуги (Послуги з проведення зовнішньої оцінки якості)
Ім'я:Олександра МошнягулE-mail: [email protected] Телефон: +380660597822 Веб сайт: ЄДРПОУ:01994899Оголошено26 серп. 17:49
Прийом пропозицій26 серп. 17:49 – 3 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-01-010931-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи(ДК 021:2015) – 71620000-0 - Аналітичні послуги (послуги з проведення перевірки кваліфікації у вигляді міжлабораторних порівнянь та (або) послуги з виготовлення сертифікованих референтних матеріалів)
Очікувана вартість7 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-006790-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонсультативні послуги з питань ідентифікації об’єктів підвищеної небезпеки
Очікувана вартість10 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-001579-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з організації проведення анкетування, організації проведення соціального опитування, складання SWOT-аналізу
Очікувана вартість80 893,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-000250-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 код 71620000-0 Аналітичні послуги (Виконання повірочного розрахунку на міцність додаткової ділянки системи 6510-20 ЗПРРВ)
Очікувана вартість115 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-004511-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги ППК «ВЕТ-ТЕСТ» (організація і проведення раундів перевірки професійного рівня «ВЕТ-ТЕСТ»)
Ім'я:Інна Валеріївна ЛюбомськаE-mail: [email protected] Телефон: +380975173685, +380487053097 ЄДРПОУ:00702972Очікувана вартість9 179,28 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-004056-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по проведенню вимірювань електричних параметрів; опору розтікання на основних заземлювачах і заземлення магістралей і обладнання, ізоляції кабельних ліній та опору петлі «фаза-нуль» промислових електромереж та електрообладнання
Очікувана вартість12 670,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-002684-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВимір опору ізоляції електропроводок і електроустаткування, опір захисного заземлення в котельнях: Будматеріали (вул. Депутатська, 23), Войкова (вул. Соломії Крушельницької, 7а), Металістів (вул. Металістів, 60), Райдужна (вул. Дмитра Мазура,17), Проїзна (вул. Проїзна, 82а), Новий світ (вул. Олекси
Тихого, 17К), Станкобуд (вул. Олекси Тихого,2К). Очікувана вартість75 032,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-010073-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проведення судової транспортно-товарознавчої експертизи
Очікувана вартість18 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-008308-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з визначення технічного стану обладнання та надання та надання актів технічного стану обладнання Департаменту освіти за адресою: м. Полтава, вул. Соборності, 36 (71620000-0)
Очікувана вартість1 818,16 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-007979-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з визначення технічного стану обладнання та надання та надання актів технічного стану обладнання Департаменту освіти за адресою: м. Полтава, вул. Соборності, 36 (71620000-0)
Очікувана вартість4 999,94 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-004003-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЄдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 71620000-0-Аналітичні послуги(профілактичні вимірювання електрообладнання житлових будинків в м. Вінниця по вул. Київська, 108 та Н.Левицького, 12)
Очікувана вартість5 020,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-003255-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиУчасть у програмi перевiрки квалiфiкацiї у виглядi мiжлабораторних порiвнянь 71620000-0 Аналiтичнi послуги
Очікувана вартість6 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-002864-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗгідно основного словника національного класифікатора України "Єдиний закупівельний словник" ДК 021:2015-71620000-0 Аналітичні послуги ( підготовка лабораторії до акредитації в Національному агентсві з акредитації України на відповідність вимогам ISO 15189:2022)
Очікувана вартість85 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-002625-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги аналізу поточних цін на матеріальні ресурси по об'єкту "Капітальний ремонт (усунення аварійної ситуації) із заміни трубопроводів вводів водопостачання в будівлю Тернопільського академічного обласного українського драматичного театру ім. Т. Г. Шевченка за адресою м. Тернопіль, б-р Т.
Шевченка 6" Ім'я:Ангеліна ГорчинськаE-mail: [email protected] Телефон: +380673509770 Веб сайт: ЄДРПОУ:02225737Очікувана вартість20 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-009131-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиУчасть у програмі перевірки кваліфікації у вигляді міжлабораторних порівнянь ППР «ВЕТ - ТЕСТ» №2626 «Дослідження хдорамфініколу у продуктах тваринного походження методом РХ-МС-МС», (ДК 021:2015 71620000 – 0 «Аналітичні послуги»)
Очікувана вартість9 865,52 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-000786-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проведення перевірки кваліфікації у вигляді міжлабораторних порівнянь PT.UA.1.5.2017 "Олійні культури (якість)" - раунд 28 за ДК 021:2015 "71620000-0 Аналітичні послуги"
Ім'я:Олена Іванівна СаєнкоE-mail: [email protected] Телефон: +380996098600 Веб сайт: ЄДРПОУ:04725987Очікувана вартість8 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-003400-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021 2015 71620000-0 Аналітичні послуги
Очікувана вартість61 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-000023-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАналітичні послуги
Очікувана вартість5 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-001962-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015 71620000-0 Аналітичні послуги
Ім'я:Наталія Миколаївна КольбаE-mail: [email protected] Телефон: +380532609579, +380532609579 ЄДРПОУ:02008951Очікувана вартість181 710,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro