Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «71600000-4»
-
ID: UA-2026-09-02-013650-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПослуги з технічного огляду та випробувань
Оголошено2 вер. 18:34
Прийом пропозицій8 вер. 00:00 – 11 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-012610-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуга з обстеження димових і вентиляційних каналів
Оголошено2 вер. 16:46
Прийом пропозицій2 вер. 16:46 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-012300-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з періодичного (чергового) технічного огляду технологічних транспортних засобів
Ім'я:Стельмащук Олександр АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380444652526 ЄДРПОУ:40081389Оголошено2 вер. 16:34
Прийом пропозицій2 вер. 16:34 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-010507-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПроведення обстеження та оцінки технічного стану залізобетонної димової труби з наданням технічного висновку
Ім'я:Ладан Євгеній ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: +380949576027 Факс:+380484935785ЄДРПОУ:32132501Оголошено2 вер. 15:41
Прийом пропозицій2 вер. 15:41 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-006080-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з проведення діагностики транспортних засобів, код ДК 021:2015-71630000-3 «Послуги з технічного огляду та випробовувань»
Ім'я:Олександр ВитвіцькийE-mail: [email protected] Телефон: +380504541600 Веб сайт: ЄДРПОУ:38435613Оголошено2 вер. 12:58
Прийом пропозицій2 вер. 12:58 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-004791-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з метрологічної повірки засобів вимірювальної техніки та калібрування випробовувального обладнання (71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань)
Оголошено2 вер. 11:52
Прийом пропозицій2 вер. 11:52 – 18 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-02-004126-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПослуги з повірки (градуювання) автомобільних цистерн: ППЦ-19-М969А3 (шасі №9F5B23629SYE16316, спец. обладнання №Т4421), АПЗ-8-Mercedes-benz-ZETROS (шасі №W1T9590011V285731, cпец. обладнання №6612332-489), АПЗ-8-Mercedes-benz ZETROS (шасі №W1T9590011V285472, cпец. oбладнання №6612332-465),
АЦ-5,5-4320 (шасі №080014, спец. обладнання №4519) Ім'я:Циганик Олег СтепановичE-mail: [email protected] Телефон: +380322673571 Факс:+380322673571ЄДРПОУ:08477090Оголошено2 вер. 11:31
Прийом пропозицій8 вер. 11:36 – 11 вер. 11:36 -
ID: UA-2026-08-31-012557-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з технічного огляду та випробувань, а саме: послуги з перевірки димових та вентиляційних каналів у філії АТ «НСТУ» «Львівська регіональна дирекція» за адресою: 79008, м. Львів, вулиця Високий Замок, будинок 4
Оголошено31 серп. 19:30
Прийом пропозицій31 серп. 19:30 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-012284-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМетрологічна повірка засобів вимірювальної техніки та медичного обладнання (ДК 021:2015 71630000-3: Послуги з технічного огляду та випробовувань)
Оголошено31 серп. 18:26
Прийом пропозицій31 серп. 18:26 – 8 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-31-010959-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбстеження технічного стану та експлуатаційної придатності баштової градирні №2 типу БГ
Оголошено31 серп. 16:50
Прийом пропозицій31 серп. 16:50 – 8 вер. 16:00 -
ID: UA-2026-08-31-010377-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями71610000-7 Послуги з випробувань та аналізу складу і чистоти Проведення замірів рівнів викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря на об’єктах Західного ТУОМ
Оголошено31 серп. 16:28
Прийом пропозицій31 серп. 16:28 – 11 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-31-009742-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з технічного огляду та випробовувань - за кодом ДК 021:2015 - 71630000-3 (Послуги з періодичної атестації високовольтного обладнання та перевірки метрологічних характеристик засобів вимірювальної техніки)
Оголошено31 серп. 16:07
Прийом пропозицій31 серп. 16:07 – 10 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-31-009387-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з проведення атестації робочих місць
Оголошено31 серп. 15:54
Прийом пропозицій31 серп. 15:54 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-007748-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМетрологічна повірка засобів вимірювальної техніки 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника.
Оголошено31 серп. 15:03
Прийом пропозицій31 серп. 15:03 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-007386-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІнструментальне обстеження технічного стану елементів армування вертикальних стволів "Північний", "Південний", "Сліпий" та "РЕ-5"
Ім'я:БАСАРАБ Микола МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380503847607 Веб сайт: ЄДРПОУ:14309787Оголошено31 серп. 14:53
Прийом пропозицій31 серп. 14:53 – 8 вер. 14:56 -
ID: UA-2026-08-31-007361-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з отримання сертифікату відповідності на право перевезення вантажів залізничним транспортом (у тому числі небезпечних вантажів), код ДК 021-2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробувань
Оголошено31 серп. 14:50
Прийом пропозицій31 серп. 14:50 – 14 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-007314-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, калібрування, визначення метрологічних характеристик засобів вимірювальної техніки та/або випробувального обладнання
Оголошено31 серп. 14:48
Прийом пропозицій31 серп. 14:48 – 8 вер. 01:00 -
ID: UA-2026-08-31-006208-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з дослідження нехарчової продукції – «Електричне та електронне обладнання, в тому числі низьковольтне»
Оголошено31 серп. 14:11
Прийом пропозицій31 серп. 14:11 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-005649-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з сертифікації Системи управління якістю (ДСТУ ISO 9001), 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробувань
Оголошено31 серп. 13:44
Прийом пропозицій31 серп. 13:44 – 11 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-004703-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з технічного обслуговування та утримання в належному стані внутрішніх та зовнішніх електромереж, а саме: послуги з перевірки технічного стану діючих електроустановок та вимірювання опору розтікання на основних заземлювачах і заземлення магістралей та обладнання, опору ізоляції кабелів та
проводів, повного опору петлі «фаза-нуль» у закладах загальної середньої освіти м. Дніпра Оголошено31 серп. 12:51
Прийом пропозицій31 серп. 12:51 – 10 вер. 23:50