Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «71530000-2»
-
ID: UA-2026-08-28-005191-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВиконання функцій (утримання) служби замовника та здійснення технічного нагляду (з урахуванням послуг інженера-консультанта) по об’єкту «Реконструкція комплексу будівель і споруд державного підприємства «Олімпійський навчально-спортивний центр «Конча - Заспа» з будівництвом нових будівель на
Столичному шосе, 19 км, 19 у Голосіївському районі. Реконструкція та технічне переоснащення комплексного ігрового залу, за адресою: 03131, Столичне шосе, 19, м. Київ» Ім'я:Демида Назарій МихайловичE-mail: [email protected] Телефон: 380930411139, 380930411139 ЄДРПОУ:38217021Оголошено28 серп. 14:17
Прийом пропозицій28 серп. 14:17 – 14 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-006744-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 71530000-2 - Консультаційні послуги в галузі будівництва (Послуги з консультування Замовника відносно питань, пов’язаних з здійсненням перевірки правильності наданої Замовнику кошторисної документації учасниками закупівель, підрядними організаціями)
Оголошено26 серп. 13:26
Прийом пропозицій26 серп. 13:26 – 3 вер. 01:00 -
ID: UA-2026-08-25-011847-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІнженерно-консультаційні послуги під час будівництва «Нове будівництво захисної споруди цивільного захисту (протирадіаційне укриття) СПЕЦІАЛЬНОГО АВІАЦІЙНОГО ЗА-ГОНУ ОПЕРАТИВНО-РЯТУВАЛЬНОЇ СЛУЖБИ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ДСНС УКРАЇНИ за адресою: ______________ обл., м. ______________, вулиця
__________________________, будинок ______, ______. Коригування.» Оголошено25 серп. 16:25
Прийом пропозицій25 серп. 16:25 – 9 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-02-002216-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:71530000-2 Консультаційні послуги в галузі будівництва - послуги з виготовлення технічних документацій на об'єкти нерухомого майна комунальної власності
Очікувана вартість74 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-000714-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи«Капітальний ремонт багатоквартирного житлового будинку по вул. Центральна, 308 в смт Бородянка Бучанського району Київської області» (згідно коду ДК 021:2015: 71530000-2 Консультаційні послуги в галузі будівництва)
Очікувана вартість35 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-000487-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи«Капітальний ремонт багатоквартирного житлового будинку по вул. Велика, 4 в смт Бородянка Бучанського району Київської області» (згідно коду ДК 021:2015: 71530000-2 Консультаційні послуги в галузі будівництва)
Очікувана вартість30 260,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-009926-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗдійснення технічного нагляду за виконанням поточного ремонту за об'єктом: "Поточний ремонт з усунення аварій у житловому фонді внаслідок війни (покрівельні роботи) за адресою: бульвар Шевченка, буд.51 у м. Запоріжжя"
Очікувана вартість4 835,85 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-003751-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиконання функцій замовника у будівництві з проведення аналізу цін на матеріальні ресурси на об'єкті: "Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Томаша Масарика в м.Хуст, Закарпатської області. Коригування"
Очікувана вартість83 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-003736-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиготовлення аналізу цін на матеріальні ресурси по об'єкту: "Нове будівництво споруди подвійного призначення із захисними властивостями протирадіаційного укриття на території Волоська гімназія Новоолександрівської сільської ради за адресою: Дніпропетровська область, Дніпровський район, с.Волоське,
вул.Набережна, буд.42 Коригування" (71530000-2 Консультаційні послуги в галузі будівництва) Очікувана вартість97 902,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-003557-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи71530000-2 Консультаційні послуги в галузі будівництва
Очікувана вартість479 452,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-003313-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРоботи з надання послуг інженера-консультанта, необхідних для здійснення будівництва об'єкту: Реконструкція Об’єкт № 9 в частині влаштування інженерного захисту технологічного обладнання по об’єкт № 9 у м. Дніпрі (проєктування та реконструкція) (Код ДК 021:2015 71530000-2 - Консультаційні
послуги в галузі будівництва) Очікувана вартість101 075,08 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-002739-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРоботи з надання послуг інженера-консультанта, необхідних для здійснення будівництва об'єкту: Реконструкція Об’єкт № 6 в частині влаштування інженерного захисту технологічного обладнання по об’єкт № 6 у м. Дніпрі (проєктування та реконструкція) (Код ДК 021:2015 71530000-2 - Консультаційні
послуги в галузі будівництва) Очікувана вартість288 361,55 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-002293-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнженерно-консультаційні послуги на об'єкті "Нове будівництво протирадіаційного укриття Дергачівського закладу дошкільної освіти комбінованого типу № 2 "Лелеченька", що розташований за адресою: Харківська область, місто Дергачі, вулиця Садова, 8-К"
Очікувана вартість648 440,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-001755-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРоботи з надання послуг інженера-консультанта, необхідних для здійснення будівництва об'єкту: Реконструкція Об’єкт № 1 в частині влаштування інженерного захисту технологічного обладнання по об’єкт № 1 у м. Дніпрі (проєктування та реконструкція) (Код ДК 021:2015 71530000-2 - Консультаційні
послуги в галузі будівництва) Очікувана вартість467 515,48 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-011271-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнженерно-консультаційні послуги на об'єкті "Аварійно-відновлювальні роботи(капітальний ремонт)багатоквартирного житлового будинку за адресою: вул. Максима Шелеханя, 132 в м. Балаклія Ізюмського району Харківської області "
Очікувана вартість378 330,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-010382-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнженерно‑консультаційні роботи (аналіз цін) по об’єкту: «Електромонтажні роботи за кодом CPV за ДК 021:2015-45310000-3 – Капітальний ремонт електромережі в будівлі Харківського районного суду Харківської області» (ДК 021:2015 71530000-2 — Консультаційні послуги в галузі будівництва)
Очікувана вартість23 755,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-006685-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи71530000-2 Консультаційні послуги в галузі будівництва
Очікувана вартість176 750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-005936-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системивиконання робіт з проведення аналізу цін по об'єкту: "Капітальний ремонт та модернізація харчоблоку Камчицького ліцею Саратської селищної ради Білгород-Дністровського району Одеської області" за адресою: 68251, Одеська область, Білгород-Дністровський район, село Камчик, вулиця Троїцька, будинок
154", Ім'я:Ніколова Світлана ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380484856639 Факс:+380484856639ЄДРПОУ:25814347Очікувана вартість90 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-29-000880-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗдійснення технічного нагляду та інженера консультанта на об'єкті: «Капітальний ремонт внутрішніх силових систем електропостачання з встановленням гібридної сонячної фотоелектричної станції (далі CEC) з установками зберігання енергії ємністю від 1 кВт•год на кожен 1 кВт встановленої потужності
генеруючої установки, потужністю 10,55 кВт за адресою: Київська обл., м. Київ, ***, ***» Очікувана вартість17 846,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-29-000877-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗдійснення технічного нагляду та інженера консультанта на об'єкті: «Капітальний ремонт внутрішніх силових систем електропостачання з встановленням гібридної сонячної фотоелектричної станції (далі CEC) з установками зберігання енергії ємністю від 1 кВт•год на кожен 1 кВт встановленої потужності
генеруючої установки, потужністю 34,9 кВт за адресою: Київська обл., м. Київ, ***, ***» Очікувана вартість36 197,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro