Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «71510000-6»

  • ID: UA-2026-08-31-005981-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Інженерно-геологічні вишукування по трасі відведення зливових вод з території майданчика під будівництво об'єкта по проєкту «Нове будівництво. Технологічний комплекс з виробництва тепловидільних збірок за адресою: ***»

    Ім'я:
    Бороздіна Тетяна Геннадіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442069745 ЄДРПОУ:
    36469530
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 13:57

    Прийом пропозицій
    31 серп. 13:57 – 15 вер. 11:00
    Очікувана вартість

    178 666,67 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    13 дн. 2 г. 33 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-011392-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Послуги з інженерно-геологічних вишукувань на об’єкті незавершеного будівництва – розбірно-ремонтне відділення електровозоремонтного корпусу ПрАТ «ЛЛРЗ» за адресою: м. Львів, вул. Залізнична, 1а

    Ім'я:
    Труш ПрАТ "ЛЛРЗ" гос
    E-mail: [email protected] Телефон: 032 2375201 ЄДРПОУ:
    00740599
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 18:29

    Прийом пропозицій
    3 вер. 15:00 – 8 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    302 150,00 грн

    без ПДВ
    Період уточнень

    1 дн. 6 г. 33 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-26-002790-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги у сфері інженерно-геологічних вишукувань (Інженерно-геологічні вишукування по об'єкту: «Відновлення (капітальний ремонт) компресорного цеху №1 дотискувальної компресорної станції «Богородчани»»)

    Ім'я:
    Янушевська Людмила Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0444612320 ЄДРПОУ:
    30019801
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 10:43

    Прийом пропозицій
    26 серп. 10:43 – 4 вер. 14:00
    Очікувана вартість

    268 725,22 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 5 г. 33 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-005838-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Роботи з інженерно- геологічних вишукувань на Об’єкті: “Реконструкція будівлі №1/123 під адміністративну будівлю, м. Черкаси, **”

    ЄДРПОУ:
    26630164
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    не визначено

    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-009628-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Топографо-геодезичні вишукування площею 5.0000 га в с. Боратин Луцького району Волинської області (код за ДК 021:2015: 71510000-6 - Послуги у сфері інженерно-геологічних вишукувань)

    Ім'я:
    Олена Василівна Савчук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380968171767 Веб сайт:
    https://boratyn.silrada.org/
    ЄДРПОУ:
    04332207
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    25 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-008670-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Роботи з інженерно-геодезичних вишукувань вуличного освітлення від ТП №28146 по вул. Шевченка в с. Новостав Луцького району Волинської області (код за ДК 021:2015: 71510000-6 - Послуги у сфері інженерно-геологічних вишукувань)

    Ім'я:
    Олена Василівна Савчук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380968171767 Веб сайт:
    https://boratyn.silrada.org/
    ЄДРПОУ:
    04332207
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    16 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-008614-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Роботи з інженерно-геодезичних вишукувань вуличного освітлення від ТП №28747 по вул. Шевченка в с. Новостав Луцького району Волинської області (код за ДК 021:2015: 71510000-6 - Послуги у сфері інженерно-геологічних вишукувань)

    Ім'я:
    Олена Василівна Савчук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380968171767 Веб сайт:
    https://boratyn.silrada.org/
    ЄДРПОУ:
    04332207
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    16 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-008550-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Роботи з інженерно-геодезичних вишукувань вуличного освітлення від ТП №28031 по вул. Шевченка в с. Новостав Луцького району Волинської області (код за ДК 021:2015: 71510000-6 - Послуги у сфері інженерно-геологічних вишукувань)

    Ім'я:
    Олена Василівна Савчук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380968171767 Веб сайт:
    https://boratyn.silrada.org/
    ЄДРПОУ:
    04332207
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    16 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-008455-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Роботи з інженерно-геодезичних вишукувань вуличного освітлення від ТП №28145 по вул. Центральна в с. Боратин Луцького району Волинської області (код за ДК 021:2015: 71510000-6 - Послуги у сфері інженерно-геологічних вишукувань)

    Ім'я:
    Олена Василівна Савчук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380968171767 Веб сайт:
    https://boratyn.silrada.org/
    ЄДРПОУ:
    04332207
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    18 060,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-008369-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Роботи з інженерно-геодезичних вишукувань вуличного освітлення від ТП №28491 по вул. Центральна в с. Боратин Луцького району Волинської області (код за ДК 021:2015: 71510000-6 - Послуги у сфері інженерно-геологічних вишукувань)

    Ім'я:
    Олена Василівна Савчук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380968171767 Веб сайт:
    https://boratyn.silrada.org/
    ЄДРПОУ:
    04332207
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    7 210,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-012024-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Роботи з інженерно-геологічних вишукувань, інженерно-геодезичні вишукування, виготовлення попередніх проектних рішень та дизайн проекту для будівництва протирадіаційного укриття на території Городоцької початкової школи Городоцької міської ради Хмельницької області, за адресою: вул. Шевченка Т., … 38, м. Городок, Хмельницького району Хмельницької області

    Ім'я:
    Зьомок Наталія Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380686399693 ЄДРПОУ:
    41932978
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    159 690,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-002486-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Технічний нагляд під час виконання робіт з поточного ремонту об'єкта: «Поточного ремонту частини покрівлі терапевтичного корпусу КНП "Маневицька БЛ" Маневицької селищної ради, що знаходиться за адресою: Волинська область, Камінь-Каширський район, селище Маневичі, вулиця Незалежності, 1»

    Ім'я:
    Артур Трощук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380966712953 ЄДРПОУ:
    01983186
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    8 335,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-000332-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015:71510000-6: Послуги у сфері інженерно-геологічних вишукувань (Розробка Плану відбору та витрат питних та технічних підземних вод» на 2026 рік, з інформуванням Держпраці)

    Ім'я:
    Наталія Неволько
    E-mail: [email protected] Телефон: +380966880260 ЄДРПОУ:
    32936720
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    54 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-012541-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Розроблення технічної документації із землеустрою із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності площею 0,2470 га за адресою: вул. Л. Курбаса, м.Буча, Бучанського району, Київської області

    Ім'я:
    Мазур Тетяна Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380681678695 ЄДРПОУ:
    25689882
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    18 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-007095-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з виконання інженерно-геологічних вишукувань для будівлі Броварської філії Київського обласного центру зайнятості за адресою: Київська область, м. Бровари, вул. Ярослава Мудрого, 92

    Ім'я:
    Скидан Владислав Леонідович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380993337412 ЄДРПОУ:
    03491085
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    98 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-002362-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги по виготовленню та затвердженню технічної документації

    Ім'я:
    Чигринець Олена Анатоліївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380682678121 ЄДРПОУ:
    41289754
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    96 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-24-004267-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    інженерно-геологічні вишукування по об'єкту: "Капітальний ремонт котельні Бишівської загальноосвітньої школи I-III ступенів Радехівської міської ради Червоноградського району Львівської області. Коригування"

    Ім'я:
    Уляна Маховська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380974419468 Веб сайт:
    https://radehiv.osv.org.ua/
    ЄДРПОУ:
    43081140
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    26 548,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-24-000333-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги по складанню паспортів на водозабірні свердловини, опис свердловин та їх реєстрація у державному реєстрі артезіанських свердловин

    Ім'я:
    Похила Світлана Сергіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 38965953802 ЄДРПОУ:
    04388127
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    53 672,61 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-21-008018-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Роботи з проведення інженерно-геологічних вишукувань групи нежитлових приміщень цокольного поверху №2,3,4 та першого поверху №96,97,98,99 у громадському будинку літ. «А» з виявленням можливості встановлення магнітно-резонансного томографу MAGNETOM Altea на перекриття між 1 та цокольним поверхами за … адресою: м. Київ, вул. Платона Майбороди, 32

    Ім'я:
    Кліщевська Алла Вікторівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380444839573 ЄДРПОУ:
    02011930
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    92 740,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-21-004598-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Роботи з інженерно-геологічних вишукувань на земельній ділянці з кадастровим номером 4610137500:08:001:0943 (ДК 021:2015:71510000-6 - Послуги у сфері інженерно-геологічних вишукувань)

    Ім'я:
    Людмила Федорович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380322581125 ЄДРПОУ:
    44496574
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    90 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 205 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro