Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «71500000-3»
-
ID: UA-2026-09-04-004821-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТехнічний нагляд по об'єкту: "Поточний ремонт ділянки вул. Шкільна в с. Острів Тернопільського району Тернопільської області"
Ім'я:Борсук-Бернадин Галина ПавлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380973324718 ЄДРПОУ:04393462Оголошено4 вер. 11:41
Прийом пропозицій4 вер. 11:41 – 21 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-004234-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Послуги інженера-консультанта включаючи послуги технічного нагляду по об’єкту "Будівництво споруди подвійного призначення із захисними властивостями протирадіаційного укриття загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів "Середня загальноосвітня школа № 63" Подільського району м. Києва на
земельній ділянці за адресою: вул. Івана Виговського, 10-А у Подільському районі м. Києва" за ДК 021:2015 код 71530000-2 – Консультаційні послуги в галузі будівництва» Оголошено4 вер. 11:27
Прийом пропозицій4 вер. 11:27 – 20 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-004118-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги із здійснення технічного нагляду за об’єктами: «Поточний ремонт вулиця Максима Кривоноса (від вулиці Преображенської до вул. Солом’янської) в Солом'янському районі м. Києва», «Поточний ремонт вул. Солом’янська ( від вул. Солом’янська, 17 до вул. Олексіївської) в Солом'янському районі м.
Києва») Ім'я:Вільхова Яна ЛеонідівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442490990,380981690762 ЄДРПОУ:31806946Оголошено4 вер. 11:27
Прийом пропозицій4 вер. 11:27 – 21 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-002575-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗдійснення технічного нагляду по об’єкту: Поточний ремонт приміщень із заміною вікон та дверей для усунення аварії в будівлі Комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 311 Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Гетьмана Петра Дорошенка, буд. 7
Оголошено4 вер. 10:26
Прийом пропозицій4 вер. 10:26 – 21 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-002279-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗдійснення технічного нагляду по об’єкту: Поточний ремонт приміщень із заміною вікон та дверей для усунення аварії в будівлі Комунального закладу дошкільної освіти (дитячий садок) № 134 Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Гончара Олеся, 23
Оголошено4 вер. 10:15
Прийом пропозицій4 вер. 10:15 – 21 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-015455-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗдійснення технічного нагляду по об’єкту: «Реконструкція нежитлової будівлі на вулиці Миколи Закревського, 3 для створення умов для надання соціальних та реабілітаційних послуг, послуг у сфері соціального захисту громадян у Деснянському районі м. Києва» Коригування, код 71520000-9 за ДК 021:2015
«Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт» Оголошено3 вер. 23:47
Прийом пропозицій3 вер. 23:47 – 21 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-03-014060-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПослуги з технічного нагляду по об’єкту інженерно-технічної забудови спеціального призначення “Будівництво 4 сховищ під АЗУ на аеродромі ХХХХХХ”
Оголошено3 вер. 17:28
Прийом пропозицій9 вер. 00:00 – 11 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-011906-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІнженерно-консультаційні послуги під час будівництва «Нове будівництво захисної споруди цивільного захисту (протирадіаційне укриття) СПЕЦІАЛЬНОГО АВІАЦІЙНОГО ЗА-ГОНУ ОПЕРАТИВНО-РЯТУВАЛЬНОЇ СЛУЖБИ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ДСНС УКРАЇНИ за адресою: ______________ обл., м. ______________, вулиця
__________________________, будинок ______, ______. Коригування.» Оголошено3 вер. 15:55
Прийом пропозицій3 вер. 15:55 – 19 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-03-011802-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗаходи (зокрема ремонтні роботи) з усунення аварій в житловому фонді (послуги з технічного нагляду за наданням послуг з поточного ремонту багатоквартирних будинків) (ДК 021:2015: 71520000-9 – Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт)
Оголошено3 вер. 15:54
Прийом пропозицій3 вер. 15:54 – 21 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-03-011425-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТехнічний нагляд за виконанням робіт по об’єкту:«Нове будівництво захисної споруди цивільного захисту (протирадіаційне укриття) СПЕЦІАЛЬНОГО АВІАЦІЙНОГО ЗА-ГОНУ ОПЕРАТИВНО-РЯТУВАЛЬНОЇ СЛУЖБИ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ДСНС УКРАЇНИ за адресою: ______________ обл., м. ______________, вулиця
__________________________, будинок ______, ______. Коригування.» Оголошено3 вер. 15:42
Прийом пропозицій3 вер. 15:42 – 19 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-03-010942-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТехнічний нагляд за виконанням робіт по об’єкту:«Реконструкція доку механічного ДК-8 літ. Ц та будівлі АТБ літ. Н, Н', Н" під споруди відкритого типу для зберігання та обслуговування авіаційної техніки за адресою: ___________ обл., м. _______, вулиця ___________, будинок ____, ____». Коригування.»
Оголошено3 вер. 15:29
Прийом пропозицій3 вер. 15:29 – 19 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-03-005777-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗдійснення технічного нагляду по об’єкту: Поточний ремонт системи опалення з усунення аварії в будівлі Дніпровської гімназії № 5 Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Олександра Кошиця, буд. 17 А
Оголошено3 вер. 12:14
Прийом пропозицій3 вер. 12:14 – 19 вер. 23:50 -
ID: UA-2026-09-03-005770-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗдійснення технічного нагляду по об’єкту: Поточний ремонт покрівлі для усунення аварії в будівлі Комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 355 Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, провулок Відрадний, буд. 4
Оголошено3 вер. 12:13
Прийом пропозицій3 вер. 12:13 – 20 вер. 23:50 -
ID: UA-2026-09-03-005757-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗдійснення технічного нагляду по об’єкту: Поточний ремонт приміщень в будівлі за адресою: м. Дніпро, просп. Дмитра Яворницького, буд. 75 А
Оголошено3 вер. 12:13
Прийом пропозицій3 вер. 12:13 – 19 вер. 23:50 -
ID: UA-2026-09-03-004684-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляТехнічний нагляд по об’єкту: «Реконструкція будівлі господарського корпусу №11 (БДВ) літ. «Ж-4» (встановлення газових котлів та прокладання зовнішніх інженерних мереж для забезпечення резервного теплопостачання) КНП «Свято-Михайлівська клінічна лікарня м. Києва» за адресою: вул. Шовковична, 39/1 м.
Київ» (код 71520000-9 за ДК 021:2015 - Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт). Оголошено3 вер. 11:35
Прийом пропозицій9 вер. 11:40 – 14 вер. 11:40 -
ID: UA-2026-09-02-013939-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІнженерно-консультаційні послуги під час реконструкції «Реконструкція доку механічного ДК-8 літ. Ц та будівлі АТБ літ. Н, Н', Н" під споруди відкритого типу для зберігання та обслуговування авіаційної техніки за адресою: __________________ обл., м. ____________, вулиця ____________, будинок
_______, ________». Коригування.» Оголошено2 вер. 19:34
Прийом пропозицій2 вер. 19:34 – 18 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-02-013346-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗдійснення технічного нагляду по об’єкту: Поточний ремонт покрівлі для усунення аварії в будівлі Комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 402 Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Петра Полтави, буд. 186
Ім'я:Світлана МОЛЧАНОВАE-mail: [email protected] Телефон: +380634075064 Веб сайт: ЄДРПОУ:40506248Оголошено2 вер. 17:43
Прийом пропозицій2 вер. 17:43 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-013254-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗдійснення технічного нагляду по об’єкту: Поточний ремонт приміщень із заміною вікон та дверей для усунення аварії в будівлі Комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 158 Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Криворізька, буд. 20 А
Ім'я:Світлана МОЛЧАНОВАE-mail: [email protected] Телефон: +380634075064 Веб сайт: ЄДРПОУ:40506248Оголошено2 вер. 17:32
Прийом пропозицій2 вер. 17:32 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-012691-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗдійснення технічного нагляду за виконанням будівельних робіт на об’єкті: «Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку за адресою: місто Харків, вулиця Свободи, 11/13 (код ДК 021: 2015: 71520000-9 – послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт)
Оголошено2 вер. 16:52
Прийом пропозицій2 вер. 16:52 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-010304-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги по технічному нагляду по об’єкту: Поточний ремонт покрівлі будівлі Маньківського відділення Уманського міськрайонного відділу ДУ "Черкаський ОЦКПХ МОЗ України" за адресою: смт. Маньківка, вул. Соборна, 11 (код за ДК 021:2015: 71520000-9: Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт)
Ім'я:Михайленко Світлана АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380639575280 ЄДРПОУ:38469768Оголошено2 вер. 15:36
Прийом пропозицій2 вер. 15:36 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення