Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «71356100-9»
-
ID: UA-2026-09-02-003208-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного контролю транспортних засобів
Очікувана вартість66 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-007299-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕкспертне обстеження (технічне діагностування) водогрійних котлів
Очікувана вартість13 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-002060-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з підготовки звіту про фактичний стан виконання робіт щодо ступеня готовності (у відсотках) капітального ремонту підвального приміщення з облаштуванням протирадіаційного укриття
Очікувана вартість33 600,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-006097-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженерії (Послуги з технічного огляду і випробовувань).
Очікувана вартість15 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-004998-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНауково-технічні послуги в галузі інженерії
Ім'я:Наталія ТрофіменкоE-mail: [email protected] Телефон: +380989799312 Веб сайт: ЄДРПОУ:03361661Очікувана вартість1 006,44 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-002466-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТехнічне обслуговування технологічного обладнання - обладнання харчоблоку
Очікувана вартість4 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-006214-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з технічного обслуговування електрообладнання
Ім'я:Лазнєва Оксана ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0542325912 Веб сайт: ЄДРПОУ:21100757Очікувана вартість6 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-009187-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:71356100-9 Послуги з технічного контролю (повірка засобів вимірювальної техніки)
Очікувана вартість67 013,91 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-000853-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастковий технічний огляд вантажопідіймального обладнання; технічне діагностування з наданням висновку про можливість подальшої експлуатації вантажопідіймального обладнання
Очікувана вартість15 453,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-004209-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги: вимірювання параметрів рентгенівських апаратів медичного призначення (ДК 021:2015: 71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженерії)
Очікувана вартість27 548,22 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-01-008473-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТехнічне обслуговування об'єктів газопостачання
Очікувана вартість167 824,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-01-006619-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕксплуатація складових газорозподільної системи
Очікувана вартість99 401,10 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-26-011904-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТехнічний супровід при експлуатації та ремонтах головних та внутрішньотурбінних трубопроводів з налагодженням їхньої ОПС енергоблоків № 1- 4 ТЕЦ-5 та № 1,2 ТЕЦ-6
Оголошено26 черв. 22:38
Прийом пропозицій26 черв. 22:38 – 7 лип. 10:00Очікувана вартість3 447 153,47 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-25-003272-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного контролю (Повірка манометрів , сигналізатора )
Очікувана вартість631,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-18-006700-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного огляду та випробовувань (перевірка димовентканалів, перевірка сигналізаторівзагазованості)
Очікувана вартість13 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-17-013164-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги у сфері метрологічного забезпечення вимірювання та перевірки метрологічних характеристик ДК 021:2015: 71356100-9 Послуги з технічного контролю
Очікувана вартість3 420,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-15-007447-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженерії (Послуги з обов'язкового технічного контролю)».
Очікувана вартість18 600,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-12-001341-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕкспертне обстеження бочки-контейнера для рідкого хлору
Очікувана вартість16 727,04 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-11-008171-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕксплуатація складових газорозподільної системи (вул. Дніпроводська, 1–а)
Очікувана вартість3 011,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-10-003533-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженерії
Очікувана вартість12 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro