Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «71356000-8»
-
ID: UA-2026-08-31-007299-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕкспертне обстеження (технічне діагностування) водогрійних котлів
Очікувана вартість13 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-007907-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЄдиний закупівельний словник ДК 021:2015:71350000-6 - Науково-технічні послуги в галузі інженерії (Послуга з проведення ідентифікації ОПН реєстрація Розрахунково-пояснювальної записки (РПЗ) в Державному електронному реєстрі підвищеної небезпеки ДСНС Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні
Вінницької обласної Ради: 21029, м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 108) Очікувана вартість13 880,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-007618-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з забезпечення технологічних вимог для інсталяції медичного обладнання у закладах охорони здоров’я, а саме розрахунок біологічного захисту від іонізуючого випромінювання
Очікувана вартість12 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-009252-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозроблення звітів про експертну грошову оцінку земельних ділянок
Очікувана вартість30 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-009119-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТехнічні послуги
Очікувана вартість250,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-002060-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з підготовки звіту про фактичний стан виконання робіт щодо ступеня готовності (у відсотках) капітального ремонту підвального приміщення з облаштуванням протирадіаційного укриття
Очікувана вартість33 600,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-006097-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженерії (Послуги з технічного огляду і випробовувань).
Очікувана вартість15 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-004998-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНауково-технічні послуги в галузі інженерії
Ім'я:Наталія ТрофіменкоE-mail: [email protected] Телефон: +380989799312 Веб сайт: ЄДРПОУ:03361661Очікувана вартість1 006,44 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-002466-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТехнічне обслуговування технологічного обладнання - обладнання харчоблоку
Очікувана вартість4 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-010722-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з технічної інвентаризації, паспортизації та внесення відомостей технічних паспортів до Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва
Ім'я:Грищенко Світлана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 ЄДРПОУ:02070921Оголошено3 серп. 16:57
Прийом пропозицій3 серп. 16:57 – 11 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість550 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-30-008464-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічної діагностики (дефектовка) виробничого чи допоміжного обладнання та техніки для виявлення прихованих дефектів
Очікувана вартість94 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-007081-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод CPV 71350000-6 по ДК 021:2015 – Науково-технічні послуги в галузі інженерії (Послуги з паспортизації колій). РПЗ - 8.9.
Ім'я:Франко Юрій АркадійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380513642177 Веб сайт: ЄДРПОУ:20915546Оголошено29 лип. 14:35
Прийом пропозицій29 лип. 14:35 – 11 серп. 10:00Очікувана вартість773 342,50 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-07-29-005506-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з виконання топографо-геодизичних робіт
Очікувана вартість3 204,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-006214-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з технічного обслуговування електрообладнання
Ім'я:Лазнєва Оксана ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0542325912 Веб сайт: ЄДРПОУ:21100757Очікувана вартість6 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-001340-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 71356000-8 Технічні послуги
Очікувана вартість80 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-006591-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозробка технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації щодо земельної ділянки комунальної власності
Ім'я:Лісниченко Ірина АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380979557920 ЄДРПОУ:44145868Очікувана вартість8 592,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-002304-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 код 71356000-8 Технічні послуги (послуги з технічного обслуговування підлогомийної машини TASKI ULTIMAXX 1900 SD4 3 perf BMS)
Очікувана вартість3 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-009187-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:71356100-9 Послуги з технічного контролю (повірка засобів вимірювальної техніки)
Очікувана вартість67 013,91 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-000853-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастковий технічний огляд вантажопідіймального обладнання; технічне діагностування з наданням висновку про можливість подальшої експлуатації вантажопідіймального обладнання
Очікувана вартість15 453,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-004209-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги: вимірювання параметрів рентгенівських апаратів медичного призначення (ДК 021:2015: 71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженерії)
Очікувана вартість27 548,22 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro