Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «71355000-1»
-
ID: UA-2026-09-01-001645-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозробка технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації щодо земельної ділянки комунальної власності
Ім'я:Лісниченко Ірина АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380979557920 ЄДРПОУ:44145868Очікувана вартість4 392,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-001035-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозробка технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації щодо земельної ділянки комунальної власності
Ім'я:Лісниченко Ірина АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380979557920 ЄДРПОУ:44145868Очікувана вартість6 540,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-012402-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиконання контрольного геодезичного знімання по об’єкту: “Реконструкція зовнішніх мереж електропостачання та ТП, в/м №72, с. Поворськ, Ковельський район, Волинська область ”
Очікувана вартість87 174,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-012353-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиконання контрольного геодезичного знімання по об’єкту: “Реконструкція зовнішніх мереж електропостачання, в/м №72, с. Поворськ, Ковельський район, Волинська область ”.
Очікувана вартість23 201,10 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-011167-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для розміщення та експлуатації основних підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури орієнтованої площі 0,005 га, за рахунок земель загального користування комунальної
власності згідно рішення Сурсько – Литовської сільської ради від 24.12.2021 №794-12/VIII Очікувана вартість8 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-009468-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для місця поховання (УЗЦВЗ 07.09) орієнтованої площі 1,5 га, за рахунок земель загального користування комунальної власності
Очікувана вартість21 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-000415-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиконання топографо-геодезичних вишукувань по об'єкту: «Капітальний ремонт об’єктів кладовища Старокиївське в м. Біла Церква Київської області (в т.ч. ПКД) (Код ДК ЄЗС 021:2015 - 71355000-1 Геодезичні послуги)
Ім'я:Германенко Олександр МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: 380977209464 ЄДРПОУ:03346696Очікувана вартість44 423,09 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-010451-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи71355200-3 Послуги з топографічної зйомки (розроблення топографічної зйомки. М 1:500 земельної ділянки з кадастровим номером 1221487500:02:008:0111
Очікувана вартість50 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-001124-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженерії (Визначення просторових векторів зміщень та деформацій ГТС за результатами опрацювання ГНСС та лінійно-кутових вимірювань для філії «Канівська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)
Оголошено25 серп. 09:40
Прийом пропозицій25 серп. 09:40 – 2 вер. 09:00Очікувана вартість556 546,67 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-20-011917-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозробка технічної документації із землеустрою
Очікувана вартість21 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-005767-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиконання топографо-геодезичних вишукувань по об'єкту: «Капітальний ремонт об’єктів благоустрою по вул. Замкова, 66 в с. Піщана БМТГ Білоцерківського району Київської області (облаштування місць пам’яті загиблих воїнів) (Код ДК 021:2015 - 71355000-1 Геодезичні послуги)
Ім'я:Германенко Олександр МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: 380977209464 ЄДРПОУ:03346696Очікувана вартість5 726,66 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-005704-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиконання топографо-геодезичних вишукувань по об'єкту: «Капітальний ремонт об’єктів благоустрою по вул. Весняна в с. Шкарівка БМТГ Білоцерківського району Київської області (облаштування місць пам’яті загиблих воїнів) (Код ДК 021:2015 - 71355000-1 Геодезичні послуги)
Ім'я:Германенко Олександр МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: 380977209464 ЄДРПОУ:03346696Очікувана вартість5 247,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-005637-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиконання топографо-геодезичних вишукувань по об'єкту: «Капітальний ремонт об’єктів благоустрою по вул. Польова, 1А в с. Дрозди БМТГ Білоцерківського району Київської області (облаштування місць пам’яті загиблих воїнів) (Код ДК 021:2015 - 71355000-1 Геодезичні послуги)
Ім'я:Германенко Олександр МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: 380977209464 ЄДРПОУ:03346696Очікувана вартість5 255,74 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-005566-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиконання топографо-геодезичних вишукувань по об'єкту: «Капітальний ремонт об’єктів благоустрою по вул. Шкільна, парк Слави в с. Храпачі БМТГ Білоцерківського району Київської області (облаштування місць пам’яті загиблих воїнів) (Код ДК 021:2015 - 71355000-1 Геодезичні послуги)
Ім'я:Германенко Олександр МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: 380977209464 ЄДРПОУ:03346696Очікувана вартість4 598,77 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-005499-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиконання топографо-геодезичних вишукувань по об'єкту: «Капітальний ремонт об’єктів благоустрою по вул. Захара Щербини в с. Мазепинці БМТГ Білоцерківського району Київської області (облаштування місць пам’яті загиблих воїнів) (Код ДК 021:2015 - 71355000-1 Геодезичні послуги)
Ім'я:Германенко Олександр МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: 380977209464 ЄДРПОУ:03346696Очікувана вартість4 598,77 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-005314-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиконання топографо-геодезичних вишукувань по об'єкту: «Капітальний ремонт об’єктів благоустрою по вул. Миру, 27-А в с. Скребиші БМТГ Білоцерківського району Київської області (облаштування місць пам’яті загиблих воїнів) (Код ДК 021:2015 - 71355000-1 Геодезичні послуги)
Ім'я:Германенко Олександр МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: 380977209464 ЄДРПОУ:03346696Очікувана вартість4 598,77 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-005256-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиконання топографо-геодезичних вишукувань по об'єкту: «Капітальний ремонт об’єктів благоустрою по вул. Миру, 2А в с. Пилипча БМТГ Білоцерківського району Київської області (облаштування місць пам’яті загиблих воїнів) (Код ДК 021:2015 - 71355000-1 Геодезичні послуги)
Ім'я:Германенко Олександр МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: 380977209464 ЄДРПОУ:03346696Очікувана вартість4 598,77 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-005185-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиконання топографо-геодезичних вишукувань по об'єкту: «Капітальний ремонт об’єктів благоустрою по вул. Польова в с. Сидори БМТГ Білоцерківського району Київської області (облаштування місць пам’яті загиблих воїнів) (Код ДК 021:2015 - 71355000-1 Геодезичні послуги)
Ім'я:Германенко Олександр МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: 380977209464 ЄДРПОУ:03346696Очікувана вартість4 598,77 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-005096-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиконання топографо-геодезичних вишукувань по об'єкту: «Капітальний ремонт об’єктів благоустрою по вул. Центральна, парк Слави в с. Глушки БМТГ Білоцерківського району Київської області (облаштування місць пам’яті загиблих воїнів) (Код ДК 021:2015 - 71355000-1 Геодезичні послуги)
Ім'я:Германенко Олександр МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: 380977209464 ЄДРПОУ:03346696Очікувана вартість4 598,77 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-006855-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроведення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів с. Вербка, с.Джугастра,с. Висока Гребля Городківської сільської ради Вінницької області, код ДК 021:2015- 71351000-1 -Геодезичні послуги за Єдиним закупівельним словником
Очікувана вартість99 960,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro