Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «71354300-7»
-
ID: UA-2026-08-31-006058-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуга з розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності
Ім'я:Середа-Вакулішина Наталія АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380542700411 ЄДРПОУ:40456009Оголошено31 серп. 14:00
Прийом пропозицій31 серп. 14:00 – 16 вер. 15:00 -
ID: UA-2026-08-28-010612-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженерії
Ім'я:Олександра БондаренкоE-mail: [email protected] Телефон: +380487507282 Веб сайт: ЄДРПОУ:04704790Оголошено28 серп. 16:39
Прийом пропозицій28 серп. 16:39 – 10 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-28-005934-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуга з розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності
Ім'я:Середа-Вакулішина Наталія АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380542700411 ЄДРПОУ:40456009Оголошено28 серп. 13:19
Прийом пропозицій28 серп. 13:19 – 13 вер. 15:00 -
ID: UA-2026-08-27-000410-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуга з розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності
Ім'я:Середа-Вакулішина Наталія АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380542700411 ЄДРПОУ:40456009Оголошено27 серп. 08:47
Прийом пропозицій27 серп. 08:47 – 10 вер. 15:00 -
ID: UA-2026-08-25-006597-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуга з розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності
Ім'я:Середа-Вакулішина Наталія АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380542700411 ЄДРПОУ:40456009Оголошено25 серп. 13:18
Прийом пропозицій25 серп. 13:18 – 7 вер. 15:00 -
ID: UA-2026-09-02-000614-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з кадастрової зйомки
Очікувана вартість12 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-005050-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиготовлення техпаспорта, внесення в державний реєстр ЄДЕССБ та створення ідентифікатора ОНМ на будівлю гуртожитку № 1 за адресою м. Кам'янець- Подільський вул. Героїв Небесної Сотні, 35
Очікувана вартість36 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-007031-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуга з розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності
Ім'я:Середа-Вакулішина Наталія АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380542700411 ЄДРПОУ:40456009Оголошено24 серп. 14:45
Прийом пропозицій24 серп. 14:45 – 1 вер. 15:00Очікувана вартість85 750,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-18-002685-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПро розроблення технічної документації із землеустрою земельної ділянки для обслуговування закладів освіти вул. Незалежності, 59 в с. Вишнів
Очікувана вартість8 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-007782-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з кадастрової зйомки
Очікувана вартість33 250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-007643-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з кадастрової зйомки
Очікувана вартість31 750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-000076-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з кадастрової зйомки масштабу 1:500 земельної ділянки
Очікувана вартість12 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-003824-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГеодезичні роботи по проведенню кадастрової зйомки
Очікувана вартість6 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-004581-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з виконання топографо-геодезичної (кадастрової) зйомки (М 1:500) території земельної ділянки площею біля 4,5 га за адресою: 61022, м. Харків, майдан Свободи, 6
Очікувана вартість96 067,33 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-002968-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПро розроблення технічної документації із землеустрою земельної ділянки для обслуговування закладів освіти вул. Незалежності, 59 Б в с. Вишнів
Очікувана вартість8 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-009680-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки
Ім'я:Середа-Вакулішина Наталія АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380542700411 Веб сайт: ЄДРПОУ:40456009Очікувана вартість15 600,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-005604-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з розробки документації із землеустрою
Очікувана вартість164 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-18-006752-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуга з розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки
Ім'я:Середа-Вакулішина Наталія АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380542700411 Веб сайт: ЄДРПОУ:40456009Оголошено18 черв. 13:17
Прийом пропозицій18 черв. 13:17 – 26 черв. 15:00Очікувана вартість15 620,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-08-002853-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуга з розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки
Ім'я:Середа-Вакулішина Наталія АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380542700411 Веб сайт: ЄДРПОУ:40456009Оголошено8 черв. 10:55
Прийом пропозицій8 черв. 10:55 – 18 черв. 15:00Очікувана вартість15 643,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-02-005540-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуга з розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності
Ім'я:Середа-Вакулішина Наталія АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380542700411 Веб сайт: ЄДРПОУ:40456009Оголошено2 черв. 12:32
Прийом пропозицій2 черв. 12:32 – 12 черв. 15:00Очікувана вартість18 134,00 грн
з ПДВЗавершена