Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «71354000-4»
-
ID: UA-2026-08-31-006058-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуга з розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності
Ім'я:Середа-Вакулішина Наталія АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380542700411 ЄДРПОУ:40456009Оголошено31 серп. 14:00
Прийом пропозицій31 серп. 14:00 – 16 вер. 15:00 -
ID: UA-2026-08-28-010612-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженерії
Ім'я:Олександра БондаренкоE-mail: [email protected] Телефон: +380487507282 Веб сайт: ЄДРПОУ:04704790Оголошено28 серп. 16:39
Прийом пропозицій28 серп. 16:39 – 10 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-28-005934-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуга з розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності
Ім'я:Середа-Вакулішина Наталія АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380542700411 ЄДРПОУ:40456009Оголошено28 серп. 13:19
Прийом пропозицій28 серп. 13:19 – 13 вер. 15:00 -
ID: UA-2026-08-27-000410-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуга з розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності
Ім'я:Середа-Вакулішина Наталія АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380542700411 ЄДРПОУ:40456009Оголошено27 серп. 08:47
Прийом пропозицій27 серп. 08:47 – 10 вер. 15:00 -
ID: UA-2026-08-25-006597-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуга з розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності
Ім'я:Середа-Вакулішина Наталія АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380542700411 ЄДРПОУ:40456009Оголошено25 серп. 13:18
Прийом пропозицій25 серп. 13:18 – 7 вер. 15:00 -
ID: UA-2026-09-02-000614-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з кадастрової зйомки
Очікувана вартість12 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-005050-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиготовлення техпаспорта, внесення в державний реєстр ЄДЕССБ та створення ідентифікатора ОНМ на будівлю гуртожитку № 1 за адресою м. Кам'янець- Подільський вул. Героїв Небесної Сотні, 35
Очікувана вартість36 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-007004-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозробка Проекту створення Ландшафтного заказника місцевого значення "Основ'янський та супутньої документації, у тому числі картографічної, необхідної для отримання передбачених законодавством погоджень для створення Ландшафтного заказника місцевого значення "Основ'янський"
Очікувана вартість2 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-006725-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозробка Проекту створення Ландшафтного заказника місцевого значення "Основ'янський та супутньої документації, у тому числі картографічної, необхідної для отримання передбачених законодавством погоджень для створення Ландшафтного заказника місцевого значення "Основ'янський"
Очікувана вартість2 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-009750-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозробка Проекту створення Ландшафтного заказника місцевого значення "Основ'янський та супутньої документації, у тому числі картографічної, необхідної для отримання передбачених законодавством погоджень для створення Ландшафтного заказника місцевого значення "Основ'янський"
Очікувана вартість2 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-009565-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозробка Проекту створення Ландшафтного заказника місцевого значення "Основ'янський та супутньої документації, у тому числі картографічної, необхідної для отримання передбачених законодавством погоджень для створення Ландшафтного заказника місцевого значення "Основ'янський"
Очікувана вартість2 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-009376-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозробка Проекту створення Ландшафтного заказника місцевого значення "Основ'янський та супутньої документації, у тому числі картографічної, необхідної для отримання передбачених законодавством погоджень для створення Ландшафтного заказника місцевого значення "Основ'янський"
Очікувана вартість2 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-007031-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуга з розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності
Ім'я:Середа-Вакулішина Наталія АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380542700411 ЄДРПОУ:40456009Оголошено24 серп. 14:45
Прийом пропозицій24 серп. 14:45 – 1 вер. 15:00Очікувана вартість85 750,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-18-002685-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПро розроблення технічної документації із землеустрою земельної ділянки для обслуговування закладів освіти вул. Незалежності, 59 в с. Вишнів
Очікувана вартість8 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-007782-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з кадастрової зйомки
Очікувана вартість33 250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-007643-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з кадастрової зйомки
Очікувана вартість31 750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-004859-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з виготовлення карти моніторингу земель сільськогосподарського призначення , що знаходяться на території с. Товстеньке Чортківського району Тернопільської області
Очікувана вартість20 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-000076-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з кадастрової зйомки масштабу 1:500 земельної ділянки
Очікувана вартість12 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-003824-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГеодезичні роботи по проведенню кадастрової зйомки
Очікувана вартість6 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-008795-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВиконання топографо-геодезичного знімання в масштабі 1:10000 для комплексного плану просторового розвитку території громади (код ДК 021:2015: 71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженерії)
Оголошено29 лип. 21:30
Прийом пропозицій29 лип. 21:30 – 10 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість291 666,66 грн
без ПДВЗавершена