Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «71351000-3»
-
ID: UA-2026-08-31-011464-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги щодо проведення фізико-механічних випробувань відібраних зразків-кернів асфальтобетону
Ім'я:Тлумацька Анна ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380352520113 Факс:+380352520113ЄДРПОУ:40479801Оголошено31 серп. 17:16
Прийом пропозицій31 серп. 17:16 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-007614-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з технічного відбору кернів та проведення фізико-механічних випробувань зразків-кернів асфальтобетону
Оголошено31 серп. 15:04
Прийом пропозицій31 серп. 15:04 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-25-012428-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНауково-технічні послуги в галузі інженерії (Виконання досліджень поляризаційним методом вертикального сейсмічного профілювання в трьох свердловинах АТ «Укртрансгаз»)
Оголошено25 серп. 16:49
Прийом пропозицій25 серп. 16:49 – 3 вер. 14:00 -
ID: UA-2026-08-25-001506-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з охоронних археологічних досліджень культурного шару в зоні виявлення знахідок археологічного характеру по трубопроводу Бугрувате-Сидоричі на території Охтирського району Сумської області
Оголошено25 серп. 09:54
Прийом пропозицій25 серп. 09:54 – 4 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-02-011450-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженерії (послуги з комплексних геодезичних вишукувань земель комунальної власності для містобудівних потреб, площею 1,5 га по вулиці Тернопільська в місті Бережани, з виготовленням топографічного плану М - 1:500 в паперовому та електронному стані)
Очікувана вартість15 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-011818-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015-71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженерії. Послуги з проведення геофізичних досліджень на території КНП «Міська лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги» ЗМР.
Очікувана вартість83 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-009417-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з охоронних археологічних досліджень культурного шару в зоні виявлення знахідок археологічного характеру по трубопроводу свердловини №+++ +++ родовища на території Роменського району Сумської області
Оголошено20 серп. 15:08
Прийом пропозицій20 серп. 15:08 – 2 вер. 10:00Очікувана вартість828 602,28 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-20-006674-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГеодезичні розмічувальні роботи на об’єкті: «Реконструкція елементів благоустрою поля поховань ветеранів війни № 34-В на Голосківському кладовищі у м.Львові»
Очікувана вартість30 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-005054-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з підготовки та надання гідрометеорологічної інформації, а саме інформації про погодні умови за даними метеостанції Чернігів (ДК 021:2015 71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженерії (71351610-2 Метеорологічні послуги)
Очікувана вартість257,30 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-012251-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги щодо проведення фізико-механічних випробувань відібраних зразків-кернів асфальтобетону, дослідження зернового складу щебню
Оголошено17 серп. 18:26
Прийом пропозицій17 серп. 18:26 – 25 серп. 09:00Очікувана вартість177 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-17-007897-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозроблення проєкту землеустрою щодо встановлення меж території Кіптівської територіальної громади Чернігівського району Чернігівської області
Ім'я:Василь Приходько-ЛещенкоE-mail: [email protected] Телефон: +380931454888 Веб сайт: ЄДРПОУ:04413360Очікувана вартість99 952,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-005962-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з технічного відбору кернів та проведення фізико-механічних випробувань відібраних зразків -кернів асфальтобетонну
Ім'я:Бондарчук Інна ДмитрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380382658290 Веб сайт: ЄДРПОУ:40479801Оголошено13 серп. 12:53
Прийом пропозицій13 серп. 12:53 – 21 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість150 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-05-000931-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з підготовки довідки про погодні умови в м. Києві за 29.06.2026
Ім'я:Сольський Олег ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380445632767,380672202671 ЄДРПОУ:39604270Очікувана вартість1 281,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-006159-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНауково-дослідні послуги з дослідження фізико-механічних властивостей відібраних з асфальтобетонного покриття кернів по об’єкту: "Поточний ремонт пошкодженої автомобільної дороги ***"
Очікувана вартість57 300,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-006052-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНауково-дослідні послуги з дослідження фізико-механічних властивостей відібраних з асфальтобетонного покриття кернів по об’єкту: "Поточний ремонт пошкодженої автомобільної дороги ***"
Очікувана вартість76 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-000250-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи71350000-6 - Науково-технічні послуги в галузі інженерії (Лабораторні випробування асфальтобетонної суміші та асфальтобетонних кернів на об’єктах поточного ремонту балансових вулиць ШЕУ Деснянського району м. Києва)
Очікувана вартість65 580,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-009576-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод CPV 71350000-6 по ДК 021:2015 – Науково-технічні послуги в галузі інженерії (Обробка результатів інструментальних спостережень системи сейсмічного моніторингу Південноукраїнської АЕС в 2026, 2027, 2028 роках). РПЗ - 1.33.
Ім'я:Франко Юрій АркадійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380513642177 Веб сайт: ЄДРПОУ:20915546Оголошено27 лип. 16:13
Прийом пропозицій27 лип. 16:13 – 6 серп. 10:00Очікувана вартість583 333,33 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-20-011129-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системигідрометеорологічні послуги
Очікувана вартість1 479,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-002118-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроведення археологічних досліджень на території Кременецької громади в Тернопільській обл.: 1. Проведення розвідки на площі 10 га із закладанням розвідкового розкопу на Городищі XVI–XVII ст. в с. Вірля, де знаходиться маєток фундаторки Почаївської Свято-Успенської лаври; 2. Дослідження крипт
пам’ятки архітектури національного значення «Миколаївський собор XVI–XVIII ст.. охороний №190025/1 по вулиці Шевченка, 53 в м. Кременець. Ім'я:Гонтарук Вадим ВіталійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380354623758 Факс:+380354623758ЄДРПОУ:26024191Очікувана вартість411 182,14 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-000216-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМетрологічні роботи
Очікувана вартість1 428,48 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro