Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «71340000-3»
-
ID: UA-2026-09-04-009984-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплексні інженерні послуги (Розробка технічних документацій із землеустрою щодо поділу земельних ділянок)
Ім'я:Загородько Наталія ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442397845 ЄДРПОУ:42795490Оголошено4 вер. 14:55
Прийом пропозицій4 вер. 14:55 – 21 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-09-04-009659-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з експертного обстеження технічного огляду ліфтів Код за ДК 021:2015:-71340000 – 3 Комплексні інженерні послуги
Оголошено4 вер. 14:49
Прийом пропозицій4 вер. 14:49 – 21 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-02-002814-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок комунальної власності несільськогосподарського призначення
Оголошено2 вер. 10:46
Прийом пропозицій2 вер. 10:46 – 19 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-012877-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель в межах території Солотвинської територіальної громади Тячівського району, Закарпатської області», (код ДК 021:2015 –71340000-3 — Комплексні інженерні послуги)
Оголошено31 серп. 19:50
Прийом пропозицій31 серп. 19:50 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-007134-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВиготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок усіх категорій та форм власності, розташованих в межах Валківської міської територіальної громади Богодухівського району Харківської області з можливістю подальшого розміщення в геоінформаційній системі
Оголошено31 серп. 14:42
Прийом пропозицій31 серп. 14:42 – 11 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-004794-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями71340000-3 Комплексні інженерні послуги Електромагнітна діагностика контуру заземлення на об'єкті Хмельницького РЦОМ
Оголошено31 серп. 12:58
Прийом пропозицій31 серп. 12:58 – 9 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-28-006489-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями71340000-3 Комплексні інженерні послуги Електромагнітна діагностика контуру заземлення на об'єкті Рівненського РЦОМ
Оголошено28 серп. 13:49
Прийом пропозицій28 серп. 13:49 – 7 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-27-012532-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з розробки проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за рахунок земель водного фонду комунальної власності Зміївської територіальної громади для сінокосіння (код КВЦПЗД- 10.06), що розташована в межах с. Коробів Хутір Зміївської територіальної громади, з метою передачі її в
оренду на земельних торгах (аукціоні) Оголошено27 серп. 18:14
Прийом пропозицій27 серп. 18:14 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-012595-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗа кодом CPV за ДК 021:2015 - 71340000-3 Комплексні інженерні послуги (виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об'єднання земельної ділянки з кадастровим номером 4624810600:21:000:0523 площею 22.3813га)
Очікувана вартість8 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-011308-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), площею 3,5606 га, кадастровий номер 4625888400:04:000:0345 за межами села Смолин Яворівського району Львівської області
Очікувана вартість15 980,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-011017-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проведення технічної інвентаризації з виготовлення технічного паспорту, внесення його в єдину державну електронну систему у сфері будівництва (ЄДССБ) та присвоєння ідентифікатора на об'єкт нерухомого майна
Ім'я:Остроушко Надія ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380322611017 Веб сайт: ЄДРПОУ:02223750Очікувана вартість96 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-010858-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки комунальної власності кадастровий номер 4625887000:04:000:0095 в межах населеного пункту с. Рогізно, вул. Молодіжна, 3
Очікувана вартість10 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-008613-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного обслуговування та повірки обладнання
Очікувана вартість9 342,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-008583-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиконання робіт з оцінки і технічного обстеження робочого проекту: «Монтаж та підключення сонячних панелей, інвертора та акумуляторів для резервного електропостачання будівлі терапевтичного відділення КНП ОМР «Охтирсьська ЦРЛ», за адресою: Сумська обл.., Охтирський район, Охтирська територіальна
громада, м. Охтирка, вул.. Петропавлівська, 15» Очікувана вартість29 294,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-011937-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиготовлення дублікату паспорта на кран-маніпулятор
Ім'я:Остріцов Вячеслав ВалентиновичE-mail: [email protected] Телефон: 380671300190 ЄДРПОУ:33648312Очікувана вартість3 780,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-010257-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проведення технічної інвентаризації, виготовлення технічного паспорту, внесення відомостей про технічну інвентаризацію об’єкту до ЄДЕССБ, з наданням ідентифікатору
Очікувана вартість57 258,61 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-009827-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок усіх категорій та форм власності в межах території Великокучурівської територіальної громади
Очікувана вартість165 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-009820-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроведення поточних змін, реєстрації та витягу з реєстру ЄДЕССБ на адміністративну будівлю в селищі Білогір’я вул.Миру 1 Шепетівського району Хмельницької області (71340000-3 - Комплексні інженерні послуги)
Ім'я:Теребій Світлана ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380384121255 Факс:+380384121255ЄДРПОУ:04403143Очікувана вартість2 300,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-008745-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВидача висновку експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб’єкта господарювання під час експлуатації заявлених машин, механізмів, устатковання
Ім'я:Соколов Володимир МихайловичE-mail: [email protected] Телефон: +380322392367 Факс:+380322392260ЄДРПОУ:00131587Очікувана вартість276 499,92 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-007166-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОплата за послуги з внесення зміни в цільове признечення земельної ділянки с. Пийтерфолво, контур 248
Очікувана вартість9 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro