Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «71336000-2»
-
ID: UA-2026-08-31-001104-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод CPV 71330000-0 по ДК 021:2015 Інженерні послуги різні (Послуги з завантаження переміщення та розвантаження шунтуючого реактора при виконанні капітального ремонту). РПЗ - 2.29.
Оголошено31 серп. 09:55
Прийом пропозицій31 серп. 09:55 – 9 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-02-011260-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи71330000-0 Інженерні послуги різні (послуги по створенню електронного документу (обмінного файлу формату XML) щодо відведення земельної ділянки площею 2,9662 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Урманського старостинського округу)
Очікувана вартість15 380,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-010898-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи71330000-0 Інженерні послуги різні (виготовленням обмінного файлу XML щодо поділу земельної ділянки комунальної власності Бережанської міської ради, площею 28,077 га)
Очікувана вартість14 460,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-010663-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи71330000-0 Інженерні послуги різні (розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 3,4002 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Урманьского старостинського округу, з виготовленням обмінного файлу XML)
Очікувана вартість16 380,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-011149-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПозаплановий виклик інженера
Очікувана вартість2 776,76 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-003368-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІнженерний супровід при виконанні робіт з оцінки силових впливів приєднаних до ЦВТ трубопроводів
Оголошено18 серп. 11:11
Прийом пропозицій18 серп. 11:11 – 26 серп. 10:00Очікувана вартість180 000,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-07-000154-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з підготовки і видачі технічних умов №002/ТУ-9636 з теплопостачання об’єкта за адресою вул. Амосова, 6
Очікувана вартість3 141,40 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-005483-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнформаційні послуги на збір пропозицій постачальників будівельної продукції для виконання аналізу цін для проекту будівництва «Капітальний ремонт РП-0,4 кВ та підключення автоматичної дизельної електростанції ДО «Івано-Франківський національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка» в
м.Івано-Франківську на вул.Незалежності, 42» Очікувана вартість8 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-000414-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроведення робіт з узгодження робочих креслень і проєктної документації шляхом звірення зі схемами проходження пкл, кл 04-6кв без виїзду на місце проведення робіт по «Реконструкція системи водопостачання будівлі Комунального некомерційного підприємства «Міський центр первинної медико – санітарної
допомоги» Самарівської міської ради за адресою: Дніпропетровська обл., Самарівський район, м. Самар, вул. Гідності, 40» Очікувана вартість185,39 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-000353-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроведення робіт з узгодження робочих креслень і проєктної документації шляхом звірення зі схемами проходження пкл, кл 04-6кв без виїзду на місце проведення робіт по «Реконструкція системи водопостачання будівлі Комунального некомерційного підприємства «Міський центр первинної медико – санітарної
допомоги» Самарівської міської ради за адресою: Дніпропетровська обл., Самарівський район, м. Самар, вул. Українська,12» Очікувана вартість185,39 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-008312-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроведення первинної технічної інвентаризації нежитлової будівлі (приміщення) з виготовленням технічного паспорта на будівлю гаража та будівлю майстерні поліклініки №6, що перебуває на балансі комунального підприємства "Хмельницький міський лікувально-діагностичний центр" Хмельницької міської ради
за адресою Хмельницька обл., м.Хмельницький, вул.Прибузька,18 Очікувана вартість5 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-02-002586-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 71330000-0 Інженерні послуги різні (Надання послуг з шеф-нагляду за демонтажем/монтажем, проведення випробування генераторного та гідротурбінного обладнання, а також його обстеження для визначення технічного стану та ремонтопридатності для філій ПрАТ «Укргідроенерго»)
Оголошено2 лип. 11:38
Прийом пропозицій2 лип. 11:38 – 15 лип. 09:00Очікувана вартість5 266 812,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-30-014309-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДіагностика аналізатора кількості частинок PAMAS S50P
Ім'я:Гуменюк Вікторія ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380384263800 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено30 черв. 17:32
Прийом пропозицій30 черв. 17:32 – 9 лип. 10:00Очікувана вартість86 360,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-30-014202-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з проведення технічної інвентаризації (повторної) об’єктів нерухомого майна Дніпровського державного університету внутрішніх справ за адресою пр. Науки 26, м. Дніпро
Оголошено30 черв. 17:25
Прийом пропозицій30 черв. 17:25 – 8 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість371 237,33 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2026-06-26-006928-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проектування розділу розрахунку часу евакуації на об’єкті: «ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького» за адресою: м.Львів, аеропорт ЦА
Очікувана вартість99 950,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-11-008558-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПослуги з оцінки відповідності вимогам Технічних регламентів (Лоти)
Ім'я:Труш ПрАТ "ЛЛРЗ" госE-mail: [email protected] Телефон: 032 2375201 Веб сайт: ЄДРПОУ:00740599Оголошено11 черв. 14:31
Прийом пропозицій17 черв. 15:00 – 22 черв. 10:00Очікувана вартість585 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-08-012662-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОблаштування установок замовника
Очікувана вартість16 725,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-05-005194-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроведення поточної технічної інвентаризації та внесення поточних змін в нежитлову будівлю (приміщення) з виготовленням технічного паспорта на частину будівлі поліклініки №6, що перебуває на балансі комунального підприємства "Хмельницький міський лікувально-діагностичний центр" Хмельницької міської
ради за адресою Хмельницька обл., м.Хмельницький, вул.Прибузька,18; Внесення даних інвентаризації в Єдину державну електронну систему у сфері будівництва будівлі поліклініки №6 (стоматологічної), що перебуває на балансі комунального підприємства "Хмельницький міський лікувально-діагностичний центр" Хмельницької міської ради за адресою Хмельницька обл., м.Хмельницький, вул.Прибузька,18 Очікувана вартість24 609,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-05-004223-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроведення поточної технічної інвентаризації та внесення поточних змін в нежитлову будівлю (приміщення) з виготовленням технічного паспорта на частину будівлі поліклініки №1, що перебуває на балансі комунального підприємства "Хмельницький міський лікувально-діагностичний центр" Хмельницької міської
ради за адресою Хмельницька обл., м.Хмельницький, вул.Подільська,54 Очікувана вартість32 049,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-02-011405-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:71330000-0 Інженерні послуги різні(виготовлення технічних умов)
Очікувана вартість7 416,43 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro