Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «71335000-5»
-
ID: UA-2026-08-06-007401-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи7133 Інженерні послуги різні (Технічне обслуговування газових мереж Волинського обласного відділу Західної філії УДЦР (м. Луцьк))
Ім'я:Анна ОпришкоE-mail: [email protected] Телефон: +380504681615, +380322927324 Веб сайт: ЄДРПОУ:20857613Очікувана вартість4 359,98 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-006590-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи7133 Інженерні послуги різні (Технічне обслуговування газових мереж Волинського обласного відділу Західної філії УДЦР (м. Луцьк))
Ім'я:Анна ОпришкоE-mail: [email protected] Телефон: +380504681615, +380322927324 Веб сайт: ЄДРПОУ:20857613Очікувана вартість893,95 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-005529-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбстеження та визначення технічного стану естакади метропроїзду мосту-метро через р. Дніпро СБЛ Київського метрополітену
Оголошено4 серп. 12:48
Прийом пропозицій4 серп. 12:48 – 12 серп. 16:00Очікувана вартість1 257 229,16 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-28-010430-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляРозроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Центральна, в районі будівлі № 1/51, площею 0,1700 га (умовно) та отримання витягу з Державного земельного кадастру на сформовану земельну ділянку (ДК 021: 2015 71330000-0 Інженерні послуги різні)
Ім'я:Вікторія Вікторівна МорарьE-mail: [email protected] Телефон: +380950710121 Веб сайт: ЄДРПОУ:04052229Оголошено28 лип. 16:15
Прийом пропозицій3 серп. 00:00 – 5 серп. 12:00Очікувана вартість6 666,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-22-005691-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикод ДК 021:2015 71330000-0 Інженерні послуги різні (послуги з видачі технічних умов приєднання до газорозподільної системи оператора ГРМ, для приєднання, що не є стандартним)
Очікувана вартість4 763,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-002872-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроведення дослідно-фільтраційних робіт
Очікувана вартість99 800,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-004194-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з обстеження та надання висновку, щодо технічного стану очисних споруд каналізації, розташованих м.Бобринець Кропивницький р-н.
Ім'я:Юрій Михайлович СпірідоновE-mail: [email protected] Телефон: +380525735110, +380671528570 ЄДРПОУ:32537046Очікувана вартість40 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-01-007304-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплекс робіт по інженерно геодезичним вишукуванням на об*єкті "Реконструкція очисних споруд в м. Бобринець Кіровоградської області".
Ім'я:Юрій Михайлович СпірідоновE-mail: [email protected] Телефон: +380525735110, +380671528570 ЄДРПОУ:32537046Очікувана вартість22 902,06 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-23-000403-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системироботи з розробки проєктної документації за найменуванням:Проєк організації дорожнього руху по вул. Авіаконструктора Антонова в межах перехресть з вул. Котляревського та вул. Кулиняка в м. Ірпінь Київської області"
Очікувана вартість65 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-23-000304-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системироботи з розробки проєктної документації за найменуванням:Проєк організації дорожнього руху по вул. Центральна в межах перехресть з вул. Мінеральна та вул. Садова в м. Ірпінь Київської області"
Очікувана вартість78 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-17-009183-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІнженерні послуги різні: Послуги з розрахунку нормативів питного водоспоживання м. Тернівка Дніпропетровської області з подальшим погодженням із Регіональним офісом водних ресурсів у Дніпропетровській області та Департаментом екології та природних ресурсів Дніпропетровської області
Ім'я:Миронова Світлана ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380994428474 Веб сайт: ЄДРПОУ:31657751Оголошено17 черв. 14:48
Прийом пропозицій17 черв. 14:48 – 2 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість111 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-12-000532-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з виготовлення Паспорта водного обєкта площею 2,1213 га, розташованого за межами населеного пункту с. Голенищево Летичівської селищної ради Хмельницького району Хмельницької області
Ім'я:Ліщинський Олег ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380385791450 Факс:+380385720129ЄДРПОУ:04404548Очікувана вартість25 128,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-01-007442-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системивиконання робіт (надання послуг) з розробки проектної документації за найменуванням: «Проєкт організації дорожнього руху транспортно-пішохідних підходів до Ірпінського ліцею №1 в м. Ірпінь Київської області»
Очікувана вартість99 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-27-005028-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляРозроблення проєкту землеустрою щодо відведення (поділу) земельної ділянки (ДК 021: 2015 71330000-0 Інженерні послуги різні) Лот 1. Розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок шляхом поділу на окремі та зміною цільового призначення земельної ділянки на вул. Соборна Харківська,
Ганни Світличної, (житловий масив), площею 2,6543 га, кадастровий номер 1212400000:02:027:0027 та отримання витягів з Державного земельного кадастру на сформовані земельні ділянки (ДК 021: 2015 71330000-0 Інженерні послуги різні); Лот 2. Розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок шляхом поділу на окремі та зміною цільового призначення земельної ділянки на вул. Соборна (житловий масив в районі будинку, 93), площею 0,6327 га, кадастровий номер 1212400000:02:027:0030 та отримання витягів з Державного земельного кадастру на сформовані земельні ділянки (ДК 021: 2015 71330000-0 Інженерні послуги різні) Ім'я:Вікторія Вікторівна МорарьE-mail: [email protected] Телефон: +380950710121 Веб сайт: ЄДРПОУ:04052229Оголошено27 трав. 11:47
Прийом пропозицій2 черв. 00:00 – 4 черв. 12:00Очікувана вартість22 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-26-003887-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиготовлення технічної документації гідротехнічних споруд
Очікувана вартість15 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-08-004930-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного обстеження нежитлових приміщень, розташованих за адресою м. Київ, вул. Бердичівська, 1 в складі: будівля ізотопної лабораторії (літера Г), будівля клініко-діагностичного корпусу (літера О), будівля лікувального корпусу (літера Н), будівля лікувального корпусу (літера Р), корпус
№2(літера "Д") приміщень розташованих за адресою м. Київ, вул. Вишгородська 85А : лікувальний блок "Г" (цокольний поверх) "2Ж" ,лікарня з поліклінікою (цокольний поверх) "2А" на предмет їх доступності для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, відповідно до вимог ДБН В.2.2 -40:2018 "Інклюзивність будівель та споруд", правил і стандартів, з наданням Звітів і Висновків, щодо доступності після завершення технічного обстеження Очікувана вартість99 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-04-008214-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з корекції інформаційної бази електричних мереж 110/35/10(6) кВ і розрахунку економічних еквівалентів реактивної потужності (ЕЕРП) для споживачів ПрАТ «Львівобленерго» на період 2027-2028 рр.
Оголошено4 трав. 14:36
Прийом пропозицій4 трав. 14:36 – 12 трав. 09:00Очікувана вартість408 528,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-16-002939-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з виготовлення паспорту водного обєкта-ставка кадастровий номер 6823086200:03:013:0001, площею 6,2863 га на території Летичівської ТГ Хмельницького району Хмельницької області
Ім'я:Ліщинський Олег ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380385791450 Факс:+380385720129ЄДРПОУ:04404548Очікувана вартість40 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-19-004107-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнженерні послуги різні
Очікувана вартість41 003,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-06-001378-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:71330000-0 Інженерні послуги різні (Послуги з технічного обстеження нерухомого майна Замовника (вхідні групи, 1-й та 2-й поверхи), на предмет доступності для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення)
Очікувана вартість99 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro