Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «71330000-0»
-
ID: UA-2026-08-31-001104-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод CPV 71330000-0 по ДК 021:2015 Інженерні послуги різні (Послуги з завантаження переміщення та розвантаження шунтуючого реактора при виконанні капітального ремонту). РПЗ - 2.29.
Оголошено31 серп. 09:55
Прийом пропозицій31 серп. 09:55 – 9 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-04-012739-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з приєднання об'єкта до ГРМ (будівництво та введення в експлуатацію газових мереж зовнішнього газопостачання від місця забезпечення потужності до точки приєднання) на підставі технічних умов (код ДК 021:2015:71330000-0 - Інженерні послуги різні)
Очікувана вартість4 693,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-007095-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикод ДК021:2015:71330000-0 Інженерні послуги різні (Технічна інвентаризація (проведення технічної інвентаризації будівель і споруд та виготовлення технічних паспортів, внесення відомостей в ЄДЕССБ)
Очікувана вартість72 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-006093-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по розробці паспорта водного об'єкта
Очікувана вартість15 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-005946-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по розробці паспорта водного об'єкта
Очікувана вартість15 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-002864-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроходження експертизи проектної документації по об'єкту: "Капітальний ремонт багатоквартирного житлового будинку, пошкодженого внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричиненої збройною агресією російської федерації проти України по вул. Набережна, 2 в місті Вишгород, Вишгородського
району, Київської області" Очікувана вартість150 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-002225-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТехнічне обстеження даху будинку Новояворівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 Новояворівської міської ради по вул. Січових Стрільців 9 в м. Новояворівськ, Яворівського району, Львівської області (Код ДК 021:2015:71330000-0 - Інженерні послуги різні)
Очікувана вартість44 828,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-013345-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з будівництво та введення в експлуатацію внутрішніх мереж газопостачання обєкта
Очікувана вартість20 704,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-013001-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з приєднання об’єкта до ГРМ (будівництво та введення в експлуатацію газових мереж зовнішнього газопостачання від місця забезпечення потужності до точки приєднання
Очікувана вартість10 369,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-012134-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з акустичного інжирінгу та забезпечення звукової партитури концерту в межах реалізації гранту з УКФ "Великі уродини:170 років з Франком"
Ім'я:Гайдар Ірина МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380322600995 Факс:+380322767760ЄДРПОУ:02219731Очікувана вартість15 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-011781-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічної інвентаризації будівель і споруд та виготовлення технічних паспортів, внесення відомостей в ЄДЕССБ
Очікувана вартість24 274,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-009954-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з виготовлення та видача завіреної копії з архіву підприємства існуючої проектної документації на приєднання до централізованого водопостачання та водовідведення Заклад дошкілької освіти № 3 "Дивосвіт" Полтавської міської ради за адресою: м. Полтава, пров. Лікаря Мальцева, 7 (71330000-0)
Очікувана вартість510,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-009099-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАвторський нагляд за будівництвом об’єкту: «Капітальний ремонт зовнішньої тепломережі Пісківського ліцею Заводської міської ради за адресою: вул. Центральна, 50, с. Піски, Миргородський район, Полтавська область»
Очікувана вартість3 974,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-004868-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги технічного нагляду на об’єкті: "Поточний ремонт внутрішньоквартальних доріг та тротуарів багатоквартирного житлового будинку по м-н "Авіатор", 157, м. Чугуїв, Чугуївський район, Харківської обл."
Очікувана вартість758,30 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-004029-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи71330000-0 - Інженерні послуги різні
Очікувана вартість87 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-000613-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнженерні послуги різні код ДК 021:2015:71330000-0 Інженерні послуги різні
Очікувана вартість6 625,84 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-000471-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з підготовки об'єктів до опалювального сезону (проведення обстежень димових та вентеляційних каналів КНТ "Самарівського району Перещепинський підрозділ)
Очікувана вартість7 711,44 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-000280-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з підготовки об'єктів до опалювального сезону (проведення обстежень димових та вентеляційних каналів КНТ "Самарівського району)
Очікувана вартість14 020,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-013818-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиінженерні послуги різні
Ім'я:Капущак Леся ІгорівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380342720785 Факс:+380342720785ЄДРПОУ:03346058Очікувана вартість7 700,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-012594-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи«Надання послуг зі збору вихідних даних, отримання технічних умов та розроблення технічного завдання на проєктування об'єкта: «Реконструкція будівлі господарського корпусу літ. «Е» під розміщення автономної газової котельні з реконструкцією системи теплопостачання Київського пансіонату ветеранів
праці за адресою: місто Київ, вулиця Кубанської України, 2»». Очікувана вартість187 767,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro