Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «71324000-5»

  • ID: UA-2026-08-27-012957-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Розроблення проєктно-кошторисної документації по об'єкту: «Капітальний ремонт систем пожежної сигналізації, оповіщення людей про пожежу та управління евакуюванням найпростішого укриття (підвалу) будівлі Комунального підприємства "Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2 Полтавської міської … ради" за адресою: м. Полтава, вул. Івана Мазепи, 36» (ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проєктування)

    Ім'я:
    Оксана Співак
    E-mail: [email protected] Телефон: +380532631618 ЄДРПОУ:
    38503179
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    59 986,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-24-006111-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Коригування проектно-кошторисної документації: "Капітальний ремонт з впровадженням енергоефективних заходів, а саме заміна системи опалення у Словітському закладі загальної середньої освіти I-III ступеня Глинянської міської ради в с. Словіта по вул., Львівська 9А, Львівського району, Львівської … області"

    Ім'я:
    Мар'яна Ватаманюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380680499848 Веб сайт:
    https://hlyniany-rada.gov.ua/prozorro/
    ЄДРПОУ:
    43993503
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    35 600,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-12-011378-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з інженерного проектування

    Ім'я:
    Олена Чернявська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380459461325, +380677372075 Веб сайт:
    http://www.kulturabr.kiev.ua
    ЄДРПОУ:
    02408231
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    40 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-21-011919-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Виготовлення кошторисної документації по об’єкту: «Поточний ремонт дорожнього покриття частини вулиці Левка Лук’яненка в селищі Сосниця Корюківського району Чернігівської області», за ЄЗС ДК 021:2015:71320000-7 Послуги з інженерного проектування

    Ім'я:
    Алла Мовчаненко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380956765579 Веб сайт:
    http://sosnitsa-rada.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    04412656
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 лип. 19:37

    Прийом пропозицій
    21 лип. 19:37 – 29 лип. 00:01
    Очікувана вартість

    44 681,67 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-17-008116-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Виготовлення кошторисної документації по об’єкту: «Поточний ремонт дорожнього покриття вулиць і доріг комунальної власності м. Роздільна: вул. Щаслива; вул. Тираспольська; вул. Чорноморського Козацтва; вул. Святого Інокентія; вул. Європейська; вул. Травнева; площа Привокзальна; вул. Привокзальна; … вул. Ярослава Мудрого; вул. Водопровідна; пров. Газетний Роздільнянської міської територіальної громади Одеської області

    Ім'я:
    Толстік Володимир
    E-mail: [email protected] Телефон: 0485350256 ЄДРПОУ:
    44055064
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    11 862,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-14-006245-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Розробка робочого проекту по об'єкту "Капітальний ремонт даху будинку культури за адресою:Полтавська область,Миргородський район,селище Гоголеве,вул.С.Горєва,27"

    Ім'я:
    Шапран Юлія
    E-mail: [email protected] Телефон: 380990026215 ЄДРПОУ:
    04381128
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    37 434,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-08-000206-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги по виготовленню кошторисної документації по об’єкту: «Поточний ремонт твердого покриття експозиційної доріжки в КЗ ЛОР АДІКЗ «Тустань» за адресою: с. Урич

    Ім'я:
    Тимоцко Ірина Михайлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380673534633 Факс:
    +380322613780
    Веб сайт:
    http://tustan.ua
    ЄДРПОУ:
    33839909
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    16 981,20 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-07-003902-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Розробка проектно-кошторисної документації на об’єкт:« Капітальний ремонт покрівлі Жеребківської гімназії Підволочиської селищної ради Тернопільської області за адресою: 47843, вул.Шевченка, 73-А, с.Жеребки, Тернопільського району, Тернопільської області. (Коригування).» (71320000-7 Послуги з … інженерного проектування)

    Ім'я:
    Ірена Витвицька
    E-mail: [email protected] Телефон: +380970621112 ЄДРПОУ:
    40508989
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    10 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-30-013377-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуга з виготовлення кошторисної документації по об’єкту: «Поточний ремонт сходової клітини, коридорів першого та другого поверхів 58 ДПРП 8 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Львівській області, розташованого за адресою: 82547, Львівська обл., Самбірський район, сел. Бориня, вул. Миколайчука, 4»

    Ім'я:
    Коваленко Олеся
    E-mail: [email protected] Телефон: 380968522513 ЄДРПОУ:
    38108935
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    28 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-25-012485-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуга з виготовлення кошторисної документації по об’єкту «Поточний ремонт системи опалення будівлі 17 ДПРЧ 8 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Львівській області, розташованого за адресою: 80300, Львівська обл., Львівський район, м. Жовква, вул. Львівська, 13»

    Ім'я:
    Коваленко Олеся
    E-mail: [email protected] Телефон: 380968522513 ЄДРПОУ:
    38108935
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    83 400,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-25-006502-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 71320000-7 «Послуги з інженерного проєктування» (71324000-5 Послуги з оцінювання обсягів робіт) - «Капітальний ремонт системи опалення будівель Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області літера «М,М1», будівля літера «В» та будівля лабораторного корпусу, літ. «Р», … які знаходяться за адресою: 65042, м. Одеса, вул. 7-ма Пересипська, буд. 6»

    Ім'я:
    Наталія Урсатьєва
    E-mail: [email protected] Телефон: +380636875440 Веб сайт:
    https://odesa.consumer.gov.ua/uk/
    ЄДРПОУ:
    40342996
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    157 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-25-006421-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 71320000-7 «Послуги з інженерного проєктування» (71324000-5 Послуги з оцінювання обсягів робіт) - «Капітальний ремонт системи опалення адміністративної будівлі літера «А» Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області, яка знаходиться за адресою: 67400, Одеська область, … Роздільнянський район, м. Роздільна, вул. Європейська, 67»

    Ім'я:
    Наталія Урсатьєва
    E-mail: [email protected] Телефон: +380636875440 Веб сайт:
    https://odesa.consumer.gov.ua/uk/
    ЄДРПОУ:
    40342996
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    87 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-23-012529-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Коригування проектно-кошторисної документації: "Капітальний ремонт з впровадженням енергоефективних заходів, а саме заміна системи опалення у Словітському закладі загальної середньої освіти I-III ступеня Глинянської міської ради в с. Словіта по вул., Львівська 9А, Львівського району, Львівської … області".

    Ім'я:
    Мар'яна Ватаманюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380680499848 Веб сайт:
    https://hlyniany-rada.gov.ua/prozorro/
    ЄДРПОУ:
    43993503
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    35 600,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-18-009113-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Проведення технічного обстеження, оцінки технічного стану та експлуатаційної придатності будівельних конструкцій для подальшого проведення капітального ремонту по об’єкту будівництва: «Садиба лісгоспу за адресою вул. Космічна, 35 м. Дніпро Дніпропетровська обл.»

    Ім'я:
    Ємельянова Ганна Леонідівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380502122022 ЄДРПОУ:
    45632138
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    101 923,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-11-013649-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Коригування «Схеми теплопостачання м. Києва на період до 2030 року», згідно з кодом ЄСЗ ДК 021:2015 – 71320000-7 Послуги з інженерного проектування

    Ім'я:
    Коробов Микола Михайлович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442790975 ЄДРПОУ:
    33695540
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    11 черв. 19:54

    Прийом пропозицій
    11 черв. 19:54 – 19 черв. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    50 000 000,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-05-14-002009-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Виготовлення кошторисної документації по об’єкту: «Поточний ремонт дорожнього покриття вулиць і доріг комунальної власності м. Роздільна: вул. Щаслива; вул. Тираспольська; вул. Водопровідна; вул. Чорноморського козацтва; вул. Св. Інокентія; вул. Шевченка; вул. Г. Кірпи; пров. Марченка Сергія; вул. … Малинова; вул. Європейська; вул. Травнева; вул. Св. Миколаївська; площа Привокзальна Роздільнянської міської територіальної громади Одеської області»

    Ім'я:
    Толстік Володимир
    E-mail: [email protected] Телефон: 0485350256 ЄДРПОУ:
    44055064
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    19 770,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-11-013116-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Роботи з розроблення проектно-кошторисної документації на об'єкт: "Капітальний ремонт систем протипожежного захисту (автоматичних та автономних систем пожежогасіння, пожежної сигналізації, систем управління евакуюванням у частині оповіщення про пожежу і покажчиків напрямку евакуювання) Глинянського … закладу загальної середньої освіти I-III ступенів Глинянської міської ради Львівського району Львівської області за адресою: м. Глиняни, вул. Шевченка, 36"

    Ім'я:
    Мар'яна Ватаманюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380680499848 Веб сайт:
    https://hlyniany-rada.gov.ua/prozorro/
    ЄДРПОУ:
    43993503
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    98 601,97 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-04-29-009826-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    проведення експертної оцінки кошторисної частини проектної документації, назва об'єкту: " «Поточний ремонт із влаштуванням локальної мережі для забезпечення доступу до мережі Інтернет у Суховільському ліцеї Зимноводівської сільської ради»" за ДК 021:2015: 71320000-7 — Послуги з інженерного … проектування

    Ім'я:
    головний спеціаліст Терлецька Ілона Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380668133918 ЄДРПОУ:
    42760578
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    11 560,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-04-22-007676-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Коригування проєктно-кошторисної документації "Капітальний ремонт "Встановлення автоматичної пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу, управління евакуацією людей, устаткування передавання тривожних сповіщень в приміщеннях Опорного закладу Менська гімназія Менської міської ради за адресою: … Чернігівська область, Корюківський район, м.Мена, вул.Шевченка,56 (Коригування 2)"

    Ім'я:
    Тетяна Чуб
    E-mail: [email protected] Телефон: +380664061808 ЄДРПОУ:
    25932354
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    45 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-04-22-006467-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Коригування проєктно-кошторисної документації: "Капітальний ремонт "Встановлення системи блискавкозахисту на будівлі Опорного закладу Менська гімназія Менської міської ради за адресою: Чернігівська область, Корюківський район, м.Мена, вул.Шевченка,56(Коригування)"

    Ім'я:
    Тетяна Чуб
    E-mail: [email protected] Телефон: +380664061808 ЄДРПОУ:
    25932354
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    42 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 33 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro