Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «71323100-9»
-
ID: UA-2026-08-31-012657-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015- 71320000-7 Послуги з інженерного проектування (Розробка проєктно-кошторисної документації «Капітальний ремонт підстанції 150 кВ «Вогнетривна-1» АТ «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО» (Північне шосе/Теплична, буд. 22б/1, м. Запоріжжя) в частині встановлення силового трансформатора №1»)
Оголошено31 серп. 19:14
Прийом пропозицій31 серп. 19:14 – 16 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-04-000523-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи71320000-7 Послуги з інженерного проектування (роботи з розробки проєктно-кошторисної документації з реконструкції ПС-110/10 кВ «БПФ» (заміна ВД/КЗ Т-1 і Т-2 на ЕВ-110) для приєднання УЗЕ (згідно умов договору ТУ014120-050126-1-02-21-2-000000-1) Замовник: ТОВ «ГУТА СОЛАР СТОРЕДЖ»)
Очікувана вартість792 573,23 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-004320-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з інженерного проектування
Очікувана вартість2 930,30 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-003831-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з інженерного проектування
Очікувана вартість2 930,30 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-006542-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проектування електроенергетичних систем
Ім'я:Педюра Володимир МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380503080297 Факс:+380536176958ЄДРПОУ:05524713Очікувана вартість67 920,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-012186-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРоботи по корегуванню та проведенню експертизи проектно-кошторисної документації «Реставрація (архітектурне підсвічування фасаду) будівлі комунального закладу "Закарпатська обласна філармонія" Закарпатської обласної ради за адресою: м. Ужгород, площа Театральна, буд. 10»
Очікувана вартість30 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-008911-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з розробки електричної частини (ЕТР) робочого проекту «Реконструкція електроживлення котельні в місті Тернопіль»
Ім'я:Прицький Валерій МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380503770212 ЄДРПОУ:14034534Очікувана вартість60 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-002025-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроектування внутрішніх мереж електропостачання 021:2015 код ДК 71323100-9
Очікувана вартість24 613,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-005509-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРоботи з виготовлення проєктно-кошторисної документації: "Реконструкція електричних мереж ВНС "Червона гребля" КП "НУВКГ" шляхом монтажу електрогенеруючої установки для заміщення власного споживання електроенергії номінальною потужністю по інвертору 160 кВт з АКБ 750 кВт"
Ім'я:Середа Світлана ВячеславівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380463123309 Факс:+380463123309ЄДРПОУ:32009905Очікувана вартість98 653,20 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-005395-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРоботи з виготовлення проєктно-кошторисної документації: "Реконструкція електричних мереж ГКНС "Синяківська" КП "НУВКГ" шляхом монтажу електрогенеруючої установки для заміщення власного споживання електроенергії номінальною потужністю по інвертору 100 кВт з АКБ 500 кВт"
Ім'я:Середа Світлана ВячеславівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380463123309 Факс:+380463123309ЄДРПОУ:32009905Очікувана вартість96 766,40 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-005263-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРоботи з виготовлення проєктно-кошторисної документації: "Реконструкція електричних мереж ВНС "Козача" КП "НУВКГ" шляхом монтажу електрогенеруючої установки для заміщення власного споживання електроенергії номінальною потужністю по інвертору 60 кВт з АКБ 400 кВт"
Ім'я:Середа Світлана ВячеславівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380463123309 Факс:+380463123309ЄДРПОУ:32009905Очікувана вартість94 879,60 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-004293-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи71320000-7 Послуги з інженерного проектування (роботи з розробки проєктно-кошторисної документації з реконструкції зовнішніх електричних мереж для електропостачання електроустановок житлового будинку по вул. Молодіжна, 141 (0722881800:01:001:1747) в с. Забороль Луцької ТГ Луцького району (згідно
умов договору стандартного приєднання ІІІ ст. ТУ 002159 020726 1 02 1; Замовник: Сахнюк Микола Юрійович) Очікувана вартість48 583,70 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-008408-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи71320000-7 Послуги з інженерного проектування (роботи з розробки проєктно-кошторисної документації з реконструкції ПС-110/35/10 кВ «Ратне» (заміна ВД/КЗ Т-1 на ЕВ-110) для приєднання УЗЕ (згідно умов договору ТУ015520-190326-1-02-26-2-000000-1) Замовник: ТОВ «ВОЛЬТСТОРЕДЖ 2»)
Очікувана вартість691 591,81 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-007742-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиготовлення проектно-кошторисної документації по об’єкту: "Нове будівництво сонячної електростанції з встановленням системи акумулювання електричної енергії на земельній ділянці з кадастровим номером 6822789200:09:007:0043 артезіанської свердловини №26 Красилівського ПВКГ Хмельницького району
Хмельницької області" Ім'я:Мирончук Олександр ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380673805458 ЄДРПОУ:14153813Очікувана вартість196 823,05 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-011612-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиготовлення проектно-коштррисної документації "Архітектурне підсвічування фасаду будівлі комунального закладу "Закарпатська обласна філармонія" Закарпатської обласної ради"
Очікувана вартість30 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-004636-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВиготовлення проєктно-кошторисної документації по об’єкту: «Реконструкція системи енергопостачання з використанням альтернативних джерел енергії (енергія сонця) Дніпровської водопровідної станції №1 (ДВС-1) за адресою: Запорізька область, м. Запоріжжя, вул._________________________». КНУ
«Настанова з визначення вартості проєктних, науково-проєктних, вишукувальних робіт та експертизи проєктної документації на будівництво». Оголошено28 лип. 12:11
Прийом пропозицій28 лип. 12:11 – 18 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 120 331,18 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-24-010306-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРоботи з розробки проектної документації по об’єкту: «Реконструкція ПЛ-35 кВ Л-1 виробничого підрозділу служби електропостачання дистанція електропостачання, Кіровоградська обл.» (п.1.6.8 Інвестиційної програми 2026р.) стадія «Робочий проект» та забезпечення проведення експертизи проектної
документації. - ДК 021:2015-71320000-7 «Послуги з інженерного проектування» Очікувана вартість476 349,35 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-010256-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРоботи з розробки проектної документації по об’єкту: «Реконструкція ЗРП-10кВ ЦРП ПС-35/10/6 кВ виробничого підрозділу «дистанція електропостачання» за адресою: Кіровоградська обл.» (п.1.6.7 Інвестиційної програми 2026р.) стадія «Робочий проект» та забезпечення проведення експертизи проектної
документації. - ДК 021:2015-71320000-7 «Послуги з інженерного проектування» Очікувана вартість297 425,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-010180-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРоботи з розробки проектної документації по об’єкту: «Реконструкція системи управління об’єктами електропостачання виробничого підрозділу служби електропостачання «дистанція електропостачання», Кіровоградська обл.» (п.3.1. Інвестиційної програми 2026р.) стадія «Робочий проект» та забезпечення
проведення експертизи проектної документації - ДК 021:2015-71320000-7 «Послуги з інженерного проектування» Очікувана вартість676 713,37 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-010045-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРоботи з розробки проектної документації по об’єкту: «Реконструкція ПС 150/35/27,5кВ (РЗА, щитова) виробничого підрозділу «дистанція електропостачання», Кіровоградська обл.,» (п.1.6.9 Інвестиційної програми 2026р.) стадія «Робочий проект» та забезпечення проведення експертизи проектної
документації. - ДК 021:2015-71320000-7 «Послуги з інженерного проектування» Очікувана вартість839 738,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro