Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «71323000-8»

  • ID: UA-2026-08-31-012657-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Код ДК 021:2015- 71320000-7 Послуги з інженерного проектування (Розробка проєктно-кошторисної документації «Капітальний ремонт підстанції 150 кВ «Вогнетривна-1» АТ «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО» (Північне шосе/Теплична, буд. 22б/1, м. Запоріжжя) в частині встановлення силового трансформатора №1»)

    Ім'я:
    Дятченко Ганна Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380501005404 ЄДРПОУ:
    00130926
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 19:14

    Прийом пропозицій
    31 серп. 19:14 – 16 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    3 171 617,34 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    10 дн. 15 г. 56 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-04-000523-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    71320000-7 Послуги з інженерного проектування (роботи з розробки проєктно-кошторисної документації з реконструкції ПС-110/10 кВ «БПФ» (заміна ВД/КЗ Т-1 і Т-2 на ЕВ-110) для приєднання УЗЕ (згідно умов договору ТУ014120-050126-1-02-21-2-000000-1) Замовник: ТОВ «ГУТА СОЛАР СТОРЕДЖ»)

    Ім'я:
    Віталій Драган
    E-mail: [email protected] Телефон: +380332780506 Веб сайт:
    http://energy.volyn.ua/
    ЄДРПОУ:
    00131512
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    792 573,23 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-004320-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з інженерного проектування

    Ім'я:
    Вікторія Сідлак
    E-mail: [email protected] Телефон: +380930037492 Веб сайт:
    https://gnivan-miskrada.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    04326075
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 930,30 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-003831-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з інженерного проектування

    Ім'я:
    Вікторія Сідлак
    E-mail: [email protected] Телефон: +380930037492 Веб сайт:
    https://gnivan-miskrada.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    04326075
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 930,30 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-18-006542-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з проектування електроенергетичних систем

    Ім'я:
    Педюра Володимир Миколайович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380503080297 Факс:
    +380536176958
    ЄДРПОУ:
    05524713
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    67 920,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-17-012186-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Роботи по корегуванню та проведенню експертизи проектно-кошторисної документації «Реставрація (архітектурне підсвічування фасаду) будівлі комунального закладу "Закарпатська обласна філармонія" Закарпатської обласної ради за адресою: м. Ужгород, площа Театральна, буд. 10»

    Ім'я:
    Христина Головчук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380663593419 ЄДРПОУ:
    02225370
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    30 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-17-008911-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з розробки електричної частини (ЕТР) робочого проекту «Реконструкція електроживлення котельні в місті Тернопіль»

    Ім'я:
    Прицький Валерій Миколайович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380503770212 ЄДРПОУ:
    14034534
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    60 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-12-002025-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Проектування внутрішніх мереж електропостачання 021:2015 код ДК 71323100-9

    Ім'я:
    Тетяна Шарата
    E-mail: [email protected] Телефон: +380664051106 ЄДРПОУ:
    44939232
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    24 613,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-10-011779-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Розробка проєктної документації на об'єкт "ДП "СхідГЗК". Нове будівництво. Сірчанокислотний цех ГМЗ. Вул. Залізнична, 13 м. Жовті Води"

    Ім'я:
    Кривко Анатолій Миколайович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380664331523 ЄДРПОУ:
    14309787
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    10 серп. 19:03

    Прийом пропозицій
    10 серп. 19:03 – 3 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    17 900 000,00 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-10-005509-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Роботи з виготовлення проєктно-кошторисної документації: "Реконструкція електричних мереж ВНС "Червона гребля" КП "НУВКГ" шляхом монтажу електрогенеруючої установки для заміщення власного споживання електроенергії номінальною потужністю по інвертору 160 кВт з АКБ 750 кВт"

    Ім'я:
    Середа Світлана Вячеславівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380463123309 Факс:
    +380463123309
    ЄДРПОУ:
    32009905
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    98 653,20 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-10-005395-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Роботи з виготовлення проєктно-кошторисної документації: "Реконструкція електричних мереж ГКНС "Синяківська" КП "НУВКГ" шляхом монтажу електрогенеруючої установки для заміщення власного споживання електроенергії номінальною потужністю по інвертору 100 кВт з АКБ 500 кВт"

    Ім'я:
    Середа Світлана Вячеславівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380463123309 Факс:
    +380463123309
    ЄДРПОУ:
    32009905
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    96 766,40 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-10-005263-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Роботи з виготовлення проєктно-кошторисної документації: "Реконструкція електричних мереж ВНС "Козача" КП "НУВКГ" шляхом монтажу електрогенеруючої установки для заміщення власного споживання електроенергії номінальною потужністю по інвертору 60 кВт з АКБ 400 кВт"

    Ім'я:
    Середа Світлана Вячеславівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380463123309 Факс:
    +380463123309
    ЄДРПОУ:
    32009905
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    94 879,60 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-07-004293-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    71320000-7 Послуги з інженерного проектування (роботи з розробки проєктно-кошторисної документації з реконструкції зовнішніх електричних мереж для електропостачання електроустановок житлового будинку по вул. Молодіжна, 141 (0722881800:01:001:1747) в с. Забороль Луцької ТГ Луцького району (згідно … умов договору стандартного приєднання ІІІ ст. ТУ 002159 020726 1 02 1; Замовник: Сахнюк Микола Юрійович)

    Ім'я:
    Віталій Драган
    E-mail: [email protected] Телефон: +380332780506 Веб сайт:
    http://energy.volyn.ua/
    ЄДРПОУ:
    00131512
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    48 583,70 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-05-008408-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    71320000-7 Послуги з інженерного проектування (роботи з розробки проєктно-кошторисної документації з реконструкції ПС-110/35/10 кВ «Ратне» (заміна ВД/КЗ Т-1 на ЕВ-110) для приєднання УЗЕ (згідно умов договору ТУ015520-190326-1-02-26-2-000000-1) Замовник: ТОВ «ВОЛЬТСТОРЕДЖ 2»)

    Ім'я:
    Віталій Драган
    E-mail: [email protected] Телефон: +380332780506 Веб сайт:
    http://energy.volyn.ua/
    ЄДРПОУ:
    00131512
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    691 591,81 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-03-007742-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Виготовлення проектно-кошторисної документації по об’єкту: "Нове будівництво сонячної електростанції з встановленням системи акумулювання електричної енергії на земельній ділянці з кадастровим номером 6822789200:09:007:0043 артезіанської свердловини №26 Красилівського ПВКГ Хмельницького району … Хмельницької області"

    Ім'я:
    Мирончук Олександр Володимирович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380673805458 ЄДРПОУ:
    14153813
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    196 823,05 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-28-011612-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Виготовлення проектно-коштррисної документації "Архітектурне підсвічування фасаду будівлі комунального закладу "Закарпатська обласна філармонія" Закарпатської обласної ради"

    Ім'я:
    Христина Головчук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380663593419 ЄДРПОУ:
    02225370
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    30 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-28-004636-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Виготовлення проєктно-кошторисної документації по об’єкту: «Реконструкція системи енергопостачання з використанням альтернативних джерел енергії (енергія сонця) Дніпровської водопровідної станції №1 (ДВС-1) за адресою: Запорізька область, м. Запоріжжя, вул._________________________». КНУ … «Настанова з визначення вартості проєктних, науково-проєктних, вишукувальних робіт та експертизи проєктної документації на будівництво».

    Ім'я:
    Іванов Дмитро Юрійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380612711207 ЄДРПОУ:
    03327121
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 лип. 12:11

    Прийом пропозицій
    28 лип. 12:11 – 18 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    2 120 331,18 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-27-005431-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Виготовлення проектно-кошторисної документації по об'єкту : ''Капітальний ремонт будівлі Прилуцької гімназії № 9 Прилуцької міської ради Чернігівської області

    Ім'я:
    Олег Коробка
    E-mail: [email protected] Телефон: 380507613328 ЄДРПОУ:
    33358304
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    400 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-27-003545-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    РОЗРОБКА РОБОЧОГО ПРОЕКТУ «РЕКОНСТРУКЦIЯ НСВ-5 В ЧАСТИНI ЗАМIНИ НАСОСНИХ АГРЕГАТIВ ТА ЗАПІРНОЇ АРМАТУРИ ЗА АДРЕСОЮ: ДНIПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛ., ДНIПРОВСЬКИЙ РАЙОН, НОВООЛЕКСАНДРIВСЬКА ТГ, КОМПЛЕКС БУДIВЕЛЬ І СПОРУД № 405» (КОД ДК 021:2015 71320000-7 - ПОСЛУГИ З ІНЖЕНЕРНОГО ПРОЕКТУВАННЯ)

    Ім'я:
    Інна Василівна Гурьба
    E-mail: [email protected] Телефон: +380567199360 Веб сайт:
    http://vodokanal.dp.ua/
    ЄДРПОУ:
    03341305
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 лип. 11:34

    Прийом пропозицій
    27 лип. 11:34 – 11 серп. 10:00
    Очікувана вартість

    4 329 250,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-24-010306-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Роботи з розробки проектної документації по об’єкту: «Реконструкція ПЛ-35 кВ Л-1 виробничого підрозділу служби електропостачання дистанція електропостачання, Кіровоградська обл.» (п.1.6.8 Інвестиційної програми 2026р.) стадія «Робочий проект» та забезпечення проведення експертизи проектної … документації. - ДК 021:2015-71320000-7 «Послуги з інженерного проектування»

    Ім'я:
    Салій Надія Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0487271430 ЄДРПОУ:
    40081200
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    476 349,35 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 73 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro