Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «71322500-6»
-
ID: UA-2026-09-02-012839-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з розробки кошторисної документації на "Капітальний ремонт дорожнього покриття під'їзду по вул.Героїв України в с.Шумівці Хмельницького району Хмельницької області" (в скороченому обсязі)
Очікувана вартість19 880,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-012800-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з розробки кошторисної документації на "Капітальний ремонт дорожнього покриття під'їзду до с.Вищі Вовківці Хмельницького району Хмельницької області" (в скороченому обсязі)
Очікувана вартість19 880,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-009232-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозроблення проектно-кошторисної документації по об’єкту:"Поточний ремонт площі на Алеї Слави с. Нова Дмитрівка, Золотоніського району, Черкаської області"
Ім'я:Валентина ЛебедєваE-mail: [email protected] Телефон: +380473727571 Веб сайт: ЄДРПОУ:04410835Очікувана вартість7 280,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-010463-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозробка проектно-кошторисної документації по об'єкту "Поточний ремонт дорожнього покриття проїзної частини вулиці Зільберта від перехрестя вул. Східна до перехрестя вул. Хакімова буд. № 57 в селищі Маневичі Камінь-Каширського району Волинської області"
Очікувана вартість16 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-005631-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПКД "Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул.Володимирська (окремими ділянками) в м.Коростишів Житомирського району, Житомирської області"
Очікувана вартість59 422,48 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-002948-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКоригування проектної документації на об’єкті : «Капітальний ремонт дороги по вул. Наливайка від будинку №27 до перехрестя з вул. Володимира Великого для благоустрою населеного пункту м. Пустомити Львівського району Львівської області (коригування) код за ДК 021:2015 71322500-6
Ім'я:Гловачевський Назар РомановичE-mail: [email protected] Телефон: +380985866995 ЄДРПОУ:04372187Очікувана вартість120 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-006004-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиготовлення схеми організації дорожнього руху по вул. Якова Гальчевського, вул. Козацький шлях, вул. Ігоря Довганя в селищі Вороновиця Вінницького району Вінницької області
Очікувана вартість96 853,25 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-008633-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системироботи з розроблення проєктної документації "Капітальний ремонт дрожнього покриття міждворових проїздів по вул. Доківська в селищі Коцюбинське Київської області"
Очікувана вартість500 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-009250-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи71322500-6 Послуги з інженерного проектування дорожньої інфраструктури (Розробка проектної документації з влаштування світлофорного об'єкту з застосуванням інтелектуальних систем управління дорожнім рухом (датчики руху транспорту) в межах примикання на км 24+895 автомобільної дороги загального
користування державного значення М-06 Київ – Чоп (на м. Будапешт через мм. Львів, Мукачево і Ужгород) Ім'я:Дружбін Андрій РомановичE-mail: [email protected] Телефон: +380501321053 Веб сайт: ЄДРПОУ:26345736Очікувана вартість99 843,44 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-011418-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРозроблення проєктної документації: «Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Р-33 Вінниця – Турбів - Гайсин - Балта - Велика Михайлівка - /М-16/ на ділянці км 3+664 - 22+500 (окремими ділянками)»
Оголошено5 серп. 16:42
Прийом пропозицій5 серп. 16:42 – 13 серп. 17:00Очікувана вартість509 686,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-03-000310-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозроблення проектно-кошторисної документації по об’єкту:"Поточний ремонт вул. Шевченка в с. Скориківка, Золотоніського району, Черкаської області"
Ім'я:Валентина ЛебедєваE-mail: [email protected] Телефон: +380473727571 Веб сайт: ЄДРПОУ:04410835Очікувана вартість10 429,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-000296-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозроблення проектно-кошторисної документації по об’єкту:"Поточний ремонт вул. Захисників України в с. Подільське, Золотоніського району, Черкаської області"
Ім'я:Валентина ЛебедєваE-mail: [email protected] Телефон: +380473727571 Веб сайт: ЄДРПОУ:04410835Очікувана вартість5 024,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-010383-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозробка проектно-кошторисної документації по об'єкту "Поточний ремонт дорожнього покриття проїзної частини вулиці Івана Франка від буд. № 31а до буд. № 38 в селі Велика Яблунька Камінь-Каширського району Волинської області"
Очікувана вартість15 406,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-007535-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКоригування проектної документації на об'єкт: Організація дорожнього руху в межах площі Слави ( на перехресті вулиць: Старокиївська, Шевченка, Загатка) в місті Решетилівка Полтавського району Полтавської області. Коригування
Ім'я:Галина МиргородськаE-mail: [email protected] Телефон: +380536321553 Веб сайт: ЄДРПОУ:04382895Очікувана вартість57 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-15-001216-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКоригування проектно-кошторисної документації на «Капітальне будівництво систем водовідведення частини смт. Великий Березний (ур. Помірки)». Коригування .
Очікувана вартість84 824,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-010470-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКоригування проектної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Н-12 Суми – Полтава на ділянках км 60+620 – км 62+900 та км 67+800 – км 70+575, Сумська область» (ДК 021:2015: 71320000-7 – Послуги з інженерного проектування
(деталізований код ДК 021:2015: 71322500-6 Послуги з інженерного проектування дорожньої інфраструктури). Очікувана вартість1 329 494,99 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-004741-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКоригування проектної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Н-12 Суми – Полтава на ділянках км 60+620 – км 62+900 та км 67+800 – км 70+575, Сумська область» (ДК 021:2015: 71320000-7 – Послуги з інженерного проектування
(деталізований код ДК 021:2015: 71322500-6 Послуги з інженерного проектування дорожньої інфраструктури). Очікувана вартість1 107 912,49 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-007441-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуга з розроблення: Локальна схема організації дорожнього руху на ділянці Харківська область, Харківський район, м. Мерефа, вул. Лесі Українки - пров. Молочний
Очікувана вартість28 256,21 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-007287-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуга з розроблення: Локальна схема організації дорожнього руху на ділянці Харківська область, Харківський район, м. Мерефа, вул. Соборна - вул. Яківа Погребняка
Очікувана вартість22 358,22 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-006704-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуга з розроблення: Локальна схема організації дорожнього руху на ділянці Харківська область, Харківський район, м. Мерефа, вул. Козацька- вул. Ярослава Мудрого
Очікувана вартість22 358,22 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro