Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «71322200-3»

  • ID: UA-2026-08-04-000363-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з підготовки документів, розгляду звернення та оформлення технічних умов на приєднання до систем централізованого водопостачання для об'єкта: "Нове будівництво аварійно-блочної котельні (газ/дизельне пальне) потужністю 200 кВт по вул. Олени Ковальчук, 36, село Германівка, Обухівський район, … Київська область".

    Ім'я:
    Віта Турчина
    E-mail: [email protected] Телефон: +380667850152 Веб сайт:
    http://www.ouo.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    37361483
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 837,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-29-010882-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Розроблення коригування проектно-кошторисної документації по об'єкту "Реконструкція напірних каналізаційних колекторів від КНС №9 по вул. Андрея Шептицького, 27 до КОС на вул. Об'їзна в м. Тернополі"

    Ім'я:
    Чорненький Василь Володимирови
    E-mail: [email protected] Телефон: 380960393309 Веб сайт:
    http://www.vodokanal.te.ua/
    ЄДРПОУ:
    03353845
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    99 681,48 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-23-009299-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з розробки робочого проєкту (проєктно-кошторисної документації) " Реконструкція зовнішніх мереж водопостачання селище Новооржицьке, Лубенського району, Полтавської області. Коригування" з проходженням експертизи проектно-кошторисної документації ДК 021:2015: 71320000-7 — Послуги з … інженерного проектування

    Ім'я:
    Олена Анікеєнко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380662052021 ЄДРПОУ:
    05509151
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    50 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-22-005239-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з розробки проектної документації на облаштування вузлів комерційного обліку води на об’єктах селища Солотвино (Код ДК 021-2015 (CPV): 71320000-7 — Послуги з інженерного проектування)

    Ім'я:
    Флорина ГЕПП
    E-mail: [email protected] Телефон: +380982914429 ЄДРПОУ:
    38856617
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    22 лип. 13:34

    Прийом пропозицій
    22 лип. 13:34 – 30 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    416 666,67 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-21-002990-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Розробка робочого проекту «Капітальний ремонт водоводу від Кайдацької насосно-фільтрувальної станції до мосту Старого в м. Дніпрі» (Код ДК 021:2015 71320000-7 Послуги з інженерного проектування)

    Ім'я:
    Інна Василівна Гурьба
    E-mail: [email protected] Телефон: +380567199360 Веб сайт:
    http://vodokanal.dp.ua/
    ЄДРПОУ:
    03341305
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 469 530,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-06-007033-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Виконання проектно-коштористної документації з Модернізація ділянки трубопроводів теплових мереж з використанням сталевих теплоізольованих труб в ПЕ оболонці 2ДУ 219*7/315мм L=350м, між тепловими камерами МК-22А та МК-22А-5 по вул. Незалежності в м.Охтирка, Сумської обл.»

    Ім'я:
    Іванова Олена Михайлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380544631474 Факс:
    +380544631473
    Веб сайт:
    http://ohtec.com.ua
    ЄДРПОУ:
    40050036
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    292 532,86 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-02-009263-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Виготовлення технічної документації на підключення до каналізаційної та водопровідної мережі міста, об’єкту будівництва «Нове будівництво (улаштування спортивного майданчику з вуличними тренажерами) на території стадіону «Олімп» по провулку Коцюбинського 1 м. Могилева-Подільського Вінницької … області»

    Ім'я:
    Михайло Ткач
    E-mail: [email protected] Телефон: +380433762627, +380433762965 Веб сайт:
    https://uompmr.wixsite.com/uompmr
    ЄДРПОУ:
    02141578
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    32 120,89 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-30-011853-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з підготовки і видачі технічних умов на водопостачання та розгляд проектної документації вздовж просп. Червоної Калини від вул. Каштанової до вул. Ніколаєва

    Ім'я:
    Гармата Олександр Анатолійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380939904463,380985807274 ЄДРПОУ:
    04589645
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 840,39 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-30-011599-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з підготовки і видачі технічних умов на водопостачання та розгляд проектної документації сквер по вул. Лісківська

    Ім'я:
    Гармата Олександр Анатолійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380939904463,380985807274 ЄДРПОУ:
    04589645
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 840,39 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-30-011149-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з підготовки і видачі технічних умов на водопостачання та розгляд проектної документації сквер по вул. Закревського між будинками № 33, 35, 37

    Ім'я:
    Гармата Олександр Анатолійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380939904463,380985807274 ЄДРПОУ:
    04589645
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 840,39 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-15-001642-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Виготовлення технічної документації та технічних умов на підключення до каналізаційної мережі та водогінної мережі міста за адресою провулок Коцюбинського 1 м.Могилева-Подільського Вінницької області

    Ім'я:
    Михайло Ткач
    E-mail: [email protected] Телефон: +380433762627, +380433762965 Веб сайт:
    https://uompmr.wixsite.com/uompmr
    ЄДРПОУ:
    02141578
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    32 120,89 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-12-006314-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Розробка та надання технічних умов на приєднання до мережі водопостачання

    Ім'я:
    Олена Гондерук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380414340926 ЄДРПОУ:
    02143206
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 550,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-25-012409-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Розробка проектно - кошторисної документації: «Нове будівництво мережі водопостачання за адресою: Хмельницька область, Красилівська територіальна громада, м. Красилів, вул. Каденюка(коригування)»

    Ім'я:
    Мирончук Олександр Володимирович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380673805458 ЄДРПОУ:
    14153813
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    7 476,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-07-004104-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з виготовлення проєктно-кошторисної документації за об’єктом: Реконструкція зовнішніх мереж (водопостачання, водовідведення, теплопостачання) збірно-розбірних модульних споруд польового навчального центру

    Ім'я:
    Балицька Яна Ігорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0665994349 ЄДРПОУ:
    14321481
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    7 трав. 11:08

    Прийом пропозицій
    7 трав. 11:08 – 22 трав. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    198 500,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-04-14-006850-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Виготовлення проєктно-кошторисної документації по об’єкту: «Реконструкція системи водопостачання будівлі КНП «Міський центр первинної медико – санітарної допомоги» Самарівської міської ради за адресою: Дніпропетровська обл., Самарівський район, м. Самар, вул. Українська, 12»

    Ім'я:
    Наталія Боковець
    E-mail: [email protected] Телефон: +380974295279 Веб сайт:
    https://editor.wix.com/html/editor/web/renderer/edit/f49030b5-bbde-40c9-a31d-debc472f2182?metasiteid=04efa978-5f19-4d44-b636-dbd3dc6f07ec
    ЄДРПОУ:
    37734221
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    24 528,40 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-04-14-006719-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Виготовлення проєктно-кошторисної документації по об’єкту: Реконструкція системи водопостачання будівлі КНП «Міський центр первинної медико – санітарної допомоги» Самарівської міської ради за адресою: Дніпропетровська обл., Самарівський район, м. Самар, вул. Гідності, 40»

    Ім'я:
    Наталія Боковець
    E-mail: [email protected] Телефон: +380974295279 Веб сайт:
    https://editor.wix.com/html/editor/web/renderer/edit/f49030b5-bbde-40c9-a31d-debc472f2182?metasiteid=04efa978-5f19-4d44-b636-dbd3dc6f07ec
    ЄДРПОУ:
    37734221
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    24 528,40 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-03-18-014464-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Виготовленню проектно-кошторисної документації: «Нове будівництво каналізаційної мережі за адресою: Хмельницька область, Хмельницький район, Красилівська територіальна громада, м. Красилів, вул. Покровська»

    Ім'я:
    Мирончук Олександр Володимирович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380673805458 ЄДРПОУ:
    14153813
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    29 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-03-18-013582-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Виготовленню проектно-кошторисної документації: «Нове будівництво водопровідної мережі по вул. Шухевича в м. Красилів Хмельницької області (коригування)»

    Ім'я:
    Мирончук Олександр Володимирович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380673805458 ЄДРПОУ:
    14153813
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    8 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-02-11-014758-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з розробки та надання технічних умов з водовідведення та водопостачання

    Ім'я:
    Олена Гондерук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380414340926 ЄДРПОУ:
    02143206
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    30 600,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-01-20-014633-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Коригування робочого проєкту «Реконструкція камери засувок на перетині вул. Магдалинівської та вул. Холодильної в м. Дніпрі» (Код ДК 021:2015 71320000-7 Послуги з інженерного проектування)

    Ім'я:
    Дмитро Максимович Мороз
    E-mail: [email protected] Телефон: 7199360 Веб сайт:
    http://vodokanal.dp.ua/
    ЄДРПОУ:
    03341305
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    132 777,55 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 19 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro