Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «71322000-1»
-
ID: UA-2026-08-26-003671-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРозроблення проєктної документації по об’єкту будівництва: «Будівництво електричних мереж внутрішнього електрозабезпечення електроустановок нежитлових приміщень з №1 по №14 (група приміщень №7), поверх – ІІ, літ. «А» (з окремим входом) на проспекті Глушкова Академіка, 31-А у Голосіївському районі
м. Києва» Оголошено26 серп. 11:14
Прийом пропозицій26 серп. 11:14 – 10 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-21-010759-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРозроблення проєктно-кошторисної документації за об’єктом: «Нове будівництво випробувального комплексу пожежно-рятувальної та спеціальної техніки на території пожежно-випробувального полігону Інституту наукових досліджень з цивільного захисту Національного університету цивільного захисту України за
адресою: Київська область, Бучанський район, село Дмитрівка, вулиця Центральна, 60» Оголошено21 серп. 15:36
Прийом пропозицій21 серп. 15:36 – 5 вер. 15:12 -
ID: UA-2026-09-01-009232-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозроблення проектно-кошторисної документації по об’єкту:"Поточний ремонт площі на Алеї Слави с. Нова Дмитрівка, Золотоніського району, Черкаської області"
Ім'я:Валентина ЛебедєваE-mail: [email protected] Телефон: +380473727571 Веб сайт: ЄДРПОУ:04410835Очікувана вартість7 280,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-006314-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозроблення проєктно-кошторисної документації «Капітальний ремонт зовнішнього протипожежного трубопроводу В2 між будівлею флігеля та теплопунктом із заміною трубопроводів водопостачання та теплопостачання за результатами технічного обстеження Будинку Уряду України по вул. Михайла Грушевського, 12/2
у Печерському районі м. Києва» Очікувана вартість549 304,87 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-003086-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКоригування проєктної документації на капітальний ремонт мосту на км 146+903 автомобільної дороги загального користування державного значення Н-11 Дніпро - Миколаїв (через м. Кривий Ріг) з підходами, Миколаївська область
Очікувана вартість1 496 976,94 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-002991-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКоригування проєктної документації на капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Р-75 Контрольно-пропускний пункт "Тимкове" - Балта - Первомайськ - Доманівка - Олександрівка на ділянці км 103+100 - км 123+100, Миколаївська область
Очікувана вартість1 499 766,17 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-002855-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозроблення проєктної документації на капітальний ремонт мосту на км 192+489 автомобільної дороги загального користування державного значення Н-11 Дніпро - Миколаїв (через м. Кривий Ріг) з підходами, Миколаївська область
Очікувана вартість1 489 376,35 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-002715-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозроблення проєктної документації на капітальний ремонт мосту на км 185+719 автомобільної дороги загального користування державного значення Н-11 Дніпро - Миколаїв (через м. Кривий Ріг) з підходами, Миколаївська область
Очікувана вартість1 489 376,35 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-000376-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиготовлення проектно-кошторисної документації з проведенням інженерно-геодезичних робіт з проходженням експертизи по об’єкту: «Реконструкція нежитлової будівлі під «Центр надання адміністративних послуг» за адресою: просп. Шевченка, 20-Г, м. Подільськ, Подільського р-ну Одеської області»
Очікувана вартість450 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-003457-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроектно-кошторисні роботи в частині складання кошторисної документації на об'єкті: «Капітальний ремонт приміщень ліцею № 38 Львівської міської ради за адресою: м. Львів, вул. Порічкова, 4а»
Очікувана вартість32 040,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-001854-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозроблення проєктно-кошторисної документації за об’єктом: «Капітальний ремонт споруди цивільного захисту комунального закладу «Дашковецький ліцей Якушинецької сільської ради Вінницької області» за адресою: Вінницька область, Вінницький район, с.Дашківці, вулиця Центральна, 57»
Очікувана вартість117 959,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-000849-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиготовлення проектно-кошторисної документації по об'єкту:"Капітальний ремонт огорожі комунального закладу "Юзвинський ліцей Якушинецької сільської ради Вінницької області" за адресою: Вінницька область, Вінницький район, село Юзвин, вулиця Франка Івана, будинок 4"
Очікувана вартість92 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-001590-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиготовлення проектно-кошторисної документації з проведенням експертизи по об'єкту: «Нове будівництво захисної споруди цивільного захисту на території ЗЗСО І-ІІІ ст. №9 по просп. Перемоги, 9г, м. Подільськ, Подільського р-ну, Одеської області» (корегування)
Ім'я:Ковальова Олександра ЮріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380486223596 ЄДРПОУ:43944456Очікувана вартість567 031,12 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-004893-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроведення обстеження та виготовлення проектно-кошторисної документації з подальшим отриманням письмового звіту за результатами проведеної експертизи проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт житлового фонду - ремонт житлового будинку №110 по вул.Герасима Кондратьєва в м.
Суми, який пошкоджено внаслідок збройної агресії російської федерації проти України» Очікувана вартість93 346,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-004447-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиготовлення проектно-кошторисної документації з подальшим отриманням письмового звіту за результатами проведеної експертизи проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт житлового фонду - відновлювальні роботи багатоповерхового житлового будинку №9 по вул.Харківська в м.
Суми, який було пошкоджено внаслідок збройної агресії російської федерації проти України» Очікувана вартість165 310,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-004155-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиготовлення проектно-кошторисної документації з подальшим отриманням письмового звіту за результатами проведеної експертизи проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт житлового фонду - ремонт житлового будинку №11 по вул.Зарічна в м. Суми, який пошкоджено внаслідок
збройної агресії російської федерації проти України» Очікувана вартість56 248,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-001521-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиконання проектних робіт: Реконструкція території загального використання в межах вул. Росьова, вул. Дружби, вул. 72-ї Бригади та центрального пляжу (облаштування парку II черга) в м. Біла Церква Київської області. Коригування. (Код ДК ЄЗС 021:2015 - 71322000-1)
Ім'я:Германенко Олександр МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: 380977209464 ЄДРПОУ:03346696Очікувана вартість29 904,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-000641-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиконання проектних робіт: Капітальний ремонт об'єкту - зона відпочинку в районі вул. Запорізька (облаштування зони відпочинку) в м. Біла Церква Київської області (Код ДК ЄЗС 021:2015 - 71322000-1)
Ім'я:Германенко Олександр МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: 380977209464 ЄДРПОУ:03346696Очікувана вартість95 692,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-002789-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиконання проектних робіт по об'єкту: Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Заярська в м. Біла Церква Київської області. Коригування." (ДК 021:2015 - 71322000-1 - Послуги з інженерного проектування в галузі цивільного будівництва)
Очікувана вартість15 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-002426-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиготовлення проєктно-кошторисної документації по об’єкту: «Реконструкція мережі зовнішнього киснепостачання із встановленням кисневого генератора на території КНП «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської міської ради за адресою: вул. Я.Мудрого, 3, м. Сарни, Рівненська область» за ДК
021:2015:71322000-1 Послуги з інженерного проектування в галузі цивільного будівництва Очікувана вартість99 680,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro