Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «71321200-6»

  • ID: UA-2026-08-25-010552-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги по виконанню проектно-кошторисної документації "Рекунструкція вузла обліку газу Центру надання стаціонарної допомоги хворим з інфекційними захворюваннями за адресою: м. Полтава, проспект Віталія Грицаєнка,22"

    Ім'я:
    Ірина Любченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +30532680309 ЄДРПОУ:
    01999709
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    45 831,49 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-000064-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015: 71321200-6 Послуги з проектування опалювальних систем (Комплекс послуг з розроблення та узгодження проектно-технічної документації з метою встановлення вузла обліку теплової енергії в тепловому пункті)

    Ім'я:
    Анастасія Селяк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380443395301 ЄДРПОУ:
    05536751
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    45 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-18-007921-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Виготовлення проектно-кошторисної документації по об’єкту: “Капітальний ремонт господарської будівлі на території комплексу споруд ЛМКП “Львівводоканал” на вул. Зеленій 62,64 в м.Львів (центральна диспетчерська) (Вентиляція та кондиціонування)

    Ім'я:
    Воєвода Соломія Михайлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380322401140 ЄДРПОУ:
    03348471
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    18 серп. 14:27

    Прийом пропозицій
    18 серп. 14:27 – 2 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    166 666,67 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-13-006972-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуг з видачі технічних умов на приєднання об’єктів Замовника до газорозподільної системи.

    Ім'я:
    Віта Турчина
    E-mail: [email protected] Телефон: +380667850152 Веб сайт:
    http://www.ouo.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    37361483
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    38 146,56 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-05-003998-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги по виконанню проектно-кошторисної документації: "Заміна вузла обліку та газового котла в теплогенераторній по вул. Козацький шлях, 2-А в с. Говтва Полтавського району Полтавської області"

    Ім'я:
    Галина Миргородська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380536321553 Веб сайт:
    https://reshsmart.gov.ua/uk
    ЄДРПОУ:
    04382895
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    36 065,71 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-29-006034-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Розроблення проєктно-кошторисної документацію стадія РП (Робочий проєкт) зовнішнього/внутрішнього газопостачання по об’єкту: «Реконструкція системи газопостачання теплогенераторної адміністративно-лабораторного корпусу по вул. Докучаєва, буд. 13 в с. Холоднянське, Тернівська с.г. Черкаського … району, Черкаської області»

    Ім'я:
    Наталія Штанько
    E-mail: [email protected] Телефон: +380674576390 ЄДРПОУ:
    14198402
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    70 343,56 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-07-010799-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    71320000-7 Виготовлення проєктно-кошторисної документації по об’єкту: «Встановлення вузла комерційного обліку теплової енергії на опалення будівель насосної станції по вул. Молодіжна, 61, м. Запоріжжя». КНУ «Настанова з визначення вартості проектних, науково-проектних, вишукувальних робіт та … експертизи проектної документації на будівництво».

    Ім'я:
    Іванов Дмитро Юрійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380612711207 ЄДРПОУ:
    03327121
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    7 лип. 17:41

    Прийом пропозицій
    7 лип. 17:41 – 22 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    19 283,33 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-03-002067-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з розробки технічних умов

    Ім'я:
    Ірина Сосюра
    E-mail: [email protected] Телефон: +380972705097 ЄДРПОУ:
    38487169
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 838,32 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-22-012285-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Роботи з розроблення проєктної документації на об’єкт будівництва: «Капітальний ремонт системи опалення адміністративно-технічної будівлі спеціального призначення № 2, розташованої за адресою: м. Миколаїв, пр-т Центральний, буд. 24Р»

    Ім'я:
    Андрейчев Олексій Олександрович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380992513966 ЄДРПОУ:
    34772662
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    150 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-18-010963-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з розробки проєктно-кошторисної документації на: Поточний ремонт системи опалення для спортивного комплексу Державного податкового університету площею 2218,4 м2 за адресою м. Ірпінь, вул. Садова, 92-а (Державний бюджет)

    Ім'я:
    Шарандіна Ольга Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380675015294 ЄДРПОУ:
    44550814
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    18 черв. 16:38

    Прийом пропозицій
    18 черв. 16:38 – 26 черв. 09:00
    Очікувана вартість

    395 475,60 грн

    з ПДВ
    Скасована

  • ID: UA-2026-06-12-011120-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Виготовлення проєктно-кошторисної документації по об’єкту: «Встановлення вузла комерційного обліку теплової енергії на опалення будівель насосної станції по вул. Молодіжна, 61, м. Запоріжжя». КНУ «Настанова з визначення вартості проектних, науково-проектних, вишукувальних робіт та експертизи … проектної документації на будівництво».

    Ім'я:
    Іванов Дмитро Юрійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380612711207 ЄДРПОУ:
    03327121
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    12 черв. 15:49

    Прийом пропозицій
    12 черв. 15:49 – 27 черв. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    19 283,33 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-06-04-003461-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    71320000-7 - Послуги з інженерного проектування

    Ім'я:
    Глова Тетяна Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380534331472 ЄДРПОУ:
    04057304
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    55 808,71 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-29-009229-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Коригування проектно-кошторисної документації стадія внутрішнього газопостачання (теплогенераторної) по об'кту: Вінницька область, Тульчинський район, селище Брацлав, вул. Шкільна,7 (код за ДК 021-2015 (CPV) 71320000-7 - Послуги з інженерного проектування)

    Ім'я:
    Базилюк Ганна Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380433151464 ЄДРПОУ:
    25513172
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    19 224,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-18-008903-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Для підготовки до опалювального сезону виготовлення проєктно-кошторисної документації: "Реконструкція котельні за адресою: Харківська область, місто Берестин, вул. Незалежності, 45-Г із заміною існуючих котлів ТВГ-8М"

    Ім'я:
    Хапіліна Ольга Вікторівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380574473409 Факс:
    +380574473409
    ЄДРПОУ:
    32464827
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 449 994,40 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-15-008657-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Виготовлення проєктно-кошторисної документації по об’єкту: «Встановлення вузла комерційного обліку теплової енергії на опалення будівель насосної станції по вул. Молодіжна, 61,м. Запоріжжя». КНУ «Настанова з визначення вартості проєктних, науково-проєктних, вишукувальних робіт та експертизи … проєктної документації на будівництво».

    Ім'я:
    Іванов Дмитро Юрійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380612711207 ЄДРПОУ:
    03327121
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    15 трав. 14:19

    Прийом пропозицій
    15 трав. 14:19 – 30 трав. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    19 283,33 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-05-15-007828-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Виконання проектно-пошукових робіт по проекту: "Заміна газового котла в теплогенераторній Сторожівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів за адресою: пров.Шкільний, 3, с. Сторожове, Полтавський район, Полтавська область (поточний ремонт)" (ДК 021:2015:71320000-7 - Послуги з інженерного проектування)

    Ім'я:
    Лілія Корнієнко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380954155704 Веб сайт:
    https://chutivska-gromada.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    44116294
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    50 864,54 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-15-007381-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Виконання проектно-пошукових робіт по проекту: "Заміна газового котла в теплогенераторній Кочубеївського ЗЗСО І-ІІІ ступенів за адресою: вул.Шкільна, 9, с. Кочубеївка, Полтавський район, Полтавська область (поточний ремонт)" (ДК 021:2015:71320000-7 - Послуги з інженерного проектування)

    Ім'я:
    Лілія Корнієнко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380954155704 Веб сайт:
    https://chutivska-gromada.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    44116294
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    51 357,20 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-06-002328-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Виготовлення технічних умов на нестандартне приєднання до ГРМ об'єкта: "Газопостачання теплогенераторної адміністративної будівлі за адресою: тупик Лікарняний, 1-Г, м. Глобине, Кременчуцький район, Полтавська область"

    Ім'я:
    Лілія Літвінова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380668892933 ЄДРПОУ:
    44116598
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 703,76 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-04-29-008133-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 71320000-7 Послуги з інженерного проектування(Реконструкція системи теплопостачання КНП «Новоодеська БЛ»НМР з встановленням блочно-модульної котельної установки БМК-1000 за адресою : вулиця Шкільна,буд.38, м.Нова Одеса,Миколаївська область.»Коригування)

    Ім'я:
    Олена Зізда
    E-mail: [email protected] Телефон: +380985834368 ЄДРПОУ:
    01998294
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    49 234,04 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-04-22-010699-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Виготовлення проекту системи газопостачання приміщення біохімічної (радіоізотопної) лабораторії Бориспільської РДЛВМ за адресою: Бориспіль вул Польова, 26

    Ім'я:
    Леся Остапенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380459566449 ЄДРПОУ:
    00718737
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    55 740,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 26 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro