Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «71321000-4»
-
ID: UA-2026-08-31-010957-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиконання додаткових проєктних робіт за темою: «Реконструкція. Встановлення додаткового механічного обладнання для кранів мостових електричних спеціальних кругової дії в/п 320/160/2х70 тс»
Ім'я:Мельник Анатолій АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380384263867 ЄДРПОУ:21313677Очікувана вартість990 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-010627-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонсультаційні послуги з питань вентиляції
Очікувана вартість1 570,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-010552-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по виконанню проектно-кошторисної документації "Рекунструкція вузла обліку газу Центру надання стаціонарної допомоги хворим з інфекційними захворюваннями за адресою: м. Полтава, проспект Віталія Грицаєнка,22"
Очікувана вартість45 831,49 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-000064-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 71321200-6 Послуги з проектування опалювальних систем (Комплекс послуг з розроблення та узгодження проектно-технічної документації з метою встановлення вузла обліку теплової енергії в тепловому пункті)
Очікувана вартість45 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-006786-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЄдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 71320000-7 - Послуги з інженерного проектування (Роботи з коригування робочого проекту за об’єктом: «Реконструкція приміщень першого поверху прибудови літера «А5-4», «А6-4» зі створення відділення реабілітації з благоустроєм прилеглої території КНП «ВОДКЛ
ВОР» за адресою: Україна, м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 108» в частині перерахунку та актуалізації кошторисних розрахунків» Очікувана вартість300 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-001037-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системивиготовлення проєктно-кошторисної документації стадія «РП» по об’єкту «Капітальний ремонт ліфта (заміна) за адресою: м. Ірпінь, вул. Івана Драча, 17 (2 під’їзд), (в т.ч. проєтування)
Очікувана вартість61 998,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-007921-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВиготовлення проектно-кошторисної документації по об’єкту: “Капітальний ремонт господарської будівлі на території комплексу споруд ЛМКП “Львівводоканал” на вул. Зеленій 62,64 в м.Львів (центральна диспетчерська) (Вентиляція та кондиціонування)
Оголошено18 серп. 14:27
Прийом пропозицій18 серп. 14:27 – 2 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість166 666,67 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-13-006972-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуг з видачі технічних умов на приєднання об’єктів Замовника до газорозподільної системи.
Очікувана вартість38 146,56 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-008985-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКоригування проєктно-кошторисної документації: "Реконструкція приміщення для розширення ЦНАП Крижопільської територіальної громади по вул. Героїв України, 68, селище Крижопіль, Вінницької області (коригування)" та супровід проведення її державної експертизи (на вимогу замовника) до моменту
отримання позитивного висновку, оформленого відповідно до чинного законодавства України Очікувана вартість19 940,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-003921-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЄдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 71320000-7 - Послуги з інженерного проектування (Послуги з коригування проектно-кошторисної документації по капітальному ремонту (з заміною) вантажопасажирських ліфтів №№ 501,502 будівлі «А» комунального некомерційного підприємства «Вінницька обласна дитяча
клінічна лікарня Вінницької обласної Ради», за адресою: вул. Хмельницьке шосе, буд.108, м. Вінниця) Очікувана вартість20 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-003998-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по виконанню проектно-кошторисної документації: "Заміна вузла обліку та газового котла в теплогенераторній по вул. Козацький шлях, 2-А в с. Говтва Полтавського району Полтавської області"
Ім'я:Галина МиргородськаE-mail: [email protected] Телефон: +380536321553 Веб сайт: ЄДРПОУ:04382895Очікувана вартість36 065,71 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-005788-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВиготовлення проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Реконструкція електричної мережі 0,4 кВ у частині впровадження дахової гібридної фотоелектричної станції в систему електропостачання гуртожитку №5 НТУ «Дніпровська політехніка» за адресою: м. Дніпро, просп. Науки, буд. 57»
Оголошено31 лип. 14:17
Прийом пропозицій31 лип. 14:17 – 15 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість100 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-31-005646-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВиготовлення проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Реконструкція електричної мережі 0,4 кВ у частині впровадження дахової гібридної фотоелектричної станції в систему електропостачання гуртожитку №4 НТУ «Дніпровська політехніка» за адресою: м. Дніпро, просп. Науки, буд. 59»
Оголошено31 лип. 14:11
Прийом пропозицій31 лип. 14:11 – 15 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість100 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-29-006034-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозроблення проєктно-кошторисної документацію стадія РП (Робочий проєкт) зовнішнього/внутрішнього газопостачання по об’єкту: «Реконструкція системи газопостачання теплогенераторної адміністративно-лабораторного корпусу по вул. Докучаєва, буд. 13 в с. Холоднянське, Тернівська с.г. Черкаського
району, Черкаської області» Очікувана вартість70 343,56 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-009968-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиготовлення проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт внутрішньої системи електропостачання шляхом встановлення гібридних електростанцій в закладі дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу №4 Бердичівської міської ради за адресою: Житомрська область, м. Бердичів,
вул. Святої Покрови, 11» Очікувана вартість49 840,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-001472-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиготовлення проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт внутрішньої системи електропостачання шляхом встановлення гібридних електростанцій в закладі дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу №2 Бердичівської міської ради за адресою: Житомрська область, м. Бердичів,
вул. Червона, 16» Очікувана вартість49 840,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-006445-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозроблення проєктно-кошторисної документації (стадія - Робочий проєкт) об'єкта будівництва: "Капітальний ремонт протирадіаційного укриття в частині облаштування системи вентиляції, закладу дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу №3 "Ромашка" Яготинської міської ради" за адресою: 07700,
Київська область, Бориспільський район, місто Яготин, провулок Герасима Володимира, буд. 25 Очікувана вартість106 133,68 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-07-010799-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями71320000-7 Виготовлення проєктно-кошторисної документації по об’єкту: «Встановлення вузла комерційного обліку теплової енергії на опалення будівель насосної станції по вул. Молодіжна, 61, м. Запоріжжя». КНУ «Настанова з визначення вартості проектних, науково-проектних, вишукувальних робіт та
експертизи проектної документації на будівництво». Оголошено7 лип. 17:41
Прийом пропозицій7 лип. 17:41 – 22 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість19 283,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-06-006569-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНове будівництво військових, інженерно-технічних і фортифікаційних споруд на 4 позиції на відділення, а саме № №1/Т3, 1/Т9, 1/Т10, 159/С7” (по схемі №7) в Харківській області
Очікувана вартість0,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-002067-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з розробки технічних умов
Очікувана вартість1 838,32 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro