Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «71317200-5»
-
ID: UA-2026-09-01-010499-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНавчання з електробезпеки з наданням посвідчення установленого зразка
Очікувана вартість900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-000210-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з виконання експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва при виконанні робіт підвищеної небезпеки та при експлуатації устаткування підвищеної небезпеки
Очікувана вартість78 860,64 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-003910-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонсультативні послуги у сфері охорони праці та техніки безпеки
Очікувана вартість81 720,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-001196-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонсультаційні послуги із атестації робочих місць (7 робочих місць)
Очікувана вартість24 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-005311-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з: Безпечні методи та прийоми виконання робіт при обслуговуванні обладнання, що працює під тиском, відповідно до: НПАОП 0.00-1.81-18
Ім'я:Світлана Валентинівна ПавленкоE-mail: [email protected] Телефон: +380970633864 Веб сайт: ЄДРПОУ:03881478Очікувана вартість1 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-008010-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва, ( уточнюючий код 71317210-8 Консультаційні послуги у сфері охорони праці та техніки безпеки)
Очікувана вартість76 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-006290-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проведення атестації робочих місць за умовами праці у виробничих підрозділах.
Очікувана вартість21 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-010186-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з проведення атестації робочих місць за умовами праці для Рівненського регіонального управління мережею АЗС АТ «Укрнафта»
Оголошено19 серп. 15:34
Прийом пропозицій19 серп. 15:34 – 31 серп. 12:00Очікувана вартість65 000,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-19-008068-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва
Ім'я:Олександра БондаренкоE-mail: [email protected] Телефон: +380487507282 Веб сайт: ЄДРПОУ:04704790Оголошено19 серп. 14:25
Прийом пропозицій19 серп. 14:25 – 1 вер. 12:00Очікувана вартість152 930,47 грн
без ПДВАукціон -
ID: UA-2026-08-17-000054-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проведення атестації робочих місць за умовами праці
Очікувана вартість5 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-008328-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНавчання з електробезпеки.
Очікувана вартість4 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-003999-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАтестація робочих місць
Очікувана вартість17 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-000755-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з виконання експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва при виконанні робіт підвищеної небезпеки та при експлуатації устаткування підвищеної небезпеки
Оголошено7 серп. 09:15
Прийом пропозицій7 серп. 09:15 – 15 серп. 11:00Очікувана вартість65 717,20 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-03-004032-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроведення дослідження небезпечних та шкідливих факторів виробничого середовища трудового процесу на 30 робочих місцях згідно листа-заяви (вх. №335 від 06.04.2026р.)
Ім'я:Фістер Дмитро МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380444566028 Веб сайт: ЄДРПОУ:05417035Очікувана вартість25 836,38 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-003734-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроведення дослідження небезпечних та шкідливих факторів виробничого середовища трудового процесу на 6 робочих місцях згідно листа-заяви (вх. №335 від 06.04.2026р.)
Ім'я:Фістер Дмитро МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380444566028 Веб сайт: ЄДРПОУ:05417035Очікувана вартість12 022,61 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-000038-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиконання робіт по вивченню умов праці, важкості та напруженості праці, проведенню досліджень на робочих місцях, (Послуги з атестації робочих місць Заводівський ліцей Раухівської селищної ради )
Ім'я:Дідичено Сергій ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: +380970019229 ЄДРПОУ:44096307Очікувана вартість46 585,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-000033-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиконання робіт по вивченню умов праці, важкості та напруженості праці, проведенню досліджень на робочих місцях, (Послуги з атестації робочих місць Опорний заклад освіти «Раухівський ліцей» Раухівської селищної ради та філії )
Ім'я:Дідичено Сергій ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: +380970019229 ЄДРПОУ:44096307Очікувана вартість97 405,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-000025-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиконання робіт по вивченню умов праці, важкості та напруженості праці, проведенню досліджень на робочих місцях, (Послуги з атестації робочих місць Маринівський ліцей Раухівської селищної ради)
Ім'я:Дідичено Сергій ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: +380970019229 ЄДРПОУ:44096307Очікувана вартість25 410,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-010458-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги проведення атестації робочих місць підприємства
Ім'я:Мельник Наталія ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380545251251 Факс:+380545251251ЄДРПОУ:02007561Очікувана вартість57 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-002406-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги у сфері охорони праці та техніки безпеки
Очікувана вартість8 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro