Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «71315410-6»
-
ID: UA-2026-09-01-011651-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПеревірка димових і вентиляційних каналів, сигналізаторів загазованості
Очікувана вартість7 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-006320-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПеревірка наявності тяги в димовентканалах
Очікувана вартість3 350,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-000014-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по перевірці технічного стану димових та вентиляційних каналів з метою їх придатності для відводу продуктів згорання і природної вентиляції при спалюванні газу в приміщенні котельні за адресою с. Чорнівка, вул. Головна, 15
Очікувана вартість1 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-007785-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з перевірки димових та вентиляційних каналів за адресою: м. Лубни, вул. Українського Відродження,21
Очікувана вартість800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-003617-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТехнічне обстеження димовентиляційних каналів на подальше їх використання Скаржинецького ліцею по вул. Центральна, 1 в с.Скаржинці Розсошанської сільської ради Хмельницького району
Очікувана вартість1 120,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-010395-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПеревірка димових і вентиляційних каналів у котельнях та паливних університету;1)у котельнях за адресами: вул. Руська, 56, вул. Білогірська, 50, вул. Микулинецька, 46, вул. Текстильна, 28, вул. Замонастирська,18,вул.Шептицького,13; 2)перевірка димових і вентиляційних каналів у паливних за адресами:
вул. Білогірська, 50, вул. Гоголя, 6, вул. Гоголя, 8, вул. Лук'яновича, 8; код ДК 021:2015 71315410-6 - Перевірка вентиляційних систем Очікувана вартість14 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-007625-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПеревірка вентиляційних каналів
Ім'я:Катерина ПанасенкоE-mail: [email protected] Телефон: +380934349929 Веб сайт: ЄДРПОУ:04403444Очікувана вартість27 730,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-000568-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи71315410-6 Перевірка вентиляційних систем
Очікувана вартість6 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-003637-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОбстеження вентиляційних та димових каналів
Ім'я:Платовська Наталія ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380674961561 Факс:+380433763690ЄДРПОУ:37580028Очікувана вартість6 510,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-001463-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПеревірка вентиляційних систем
Очікувана вартість18 045,30 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-011723-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з перевірки технічного стану вентиляційних та димових каналів
Очікувана вартість77 550,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-003267-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з перевірки димовентиляційних каналів для підготовки до опалювального сезону
Очікувана вартість2 905,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-010625-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПеревірка димо-вентиляційних каналів
Очікувана вартість968,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-009130-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з обслуговування (перевірка) димових і вентиляційних каналів (ДК 021:2015 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва)
Оголошено25 серп. 14:57
Прийом пропозицій25 серп. 14:57 – 2 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 051 657,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-25-006450-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з огляду та прочистки димоходів
Очікувана вартість11 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-006150-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиперевірка вентиляційних та димових систем
Очікувана вартість3 880,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-003403-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОбстеження димоходів та вентиляційних каналів
Ім'я:Бондар Наталія ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380459120222 Факс:+380459120222ЄДРПОУ:26146924Очікувана вартість910,68 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-002299-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПеревірка вентеляційних каналів
Ім'я:Дідух Володимир МихайловичE-mail: [email protected] Телефон: +380343121803 Факс:+380343121991Веб сайт: ЄДРПОУ:20552227Очікувана вартість4 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-006207-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОбстеження та випробування припливно-витяжної системи з випискою «Акту ефективності вентиляційної системи»
Очікувана вартість15 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-004821-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи713154010-6 Послуги з перевірки вентиляційних систем
Очікувана вартість6 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro